DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Amazon Rehberi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: , powled Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
255.440
Cevap
3.254
Favori
12.618.641
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      116 Mesaj
      04 Temmuz 2017 06:14:53
      quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Alıntıları Göster

Logitech yurtdışı müşteri hizmetlerini ara. Maile geç dönüyorlar ama arayarak konuşabilirsin. Ve evet karşında ki Türkçe konuşabiliyor :)

Logitech yurtdışı müşteri hizmetlerini ara. Maile geç dönüyorlar ama arayarak konuşabilirsin. Ve evet karşında ki Türkçe konuşabiliyor :)

Ben ne zaman arasam ulaşamadım telefon numarası verebilir misiniz :D Acaba ben mi yanlış numarayı arıyorum
      |
      |

Su gibi aziz ol :P:P:P
    • Yarbay
      4071 Mesaj
      04 Temmuz 2017 07:05:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Logitech g533 kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Kablosuz olduğundan mıdır nedir bilemiyorum cs go da ayak seslerini falan net duyamıyorum. Mikrofon sesinide az algılıyor.

Daha önce g430 kullanıyorum böyle bir sorun yoktu çok net belli oluyordu , g430 un kablosu uzun ve g533 indirimde diye almıştım fakat pişmanım açıkcası.

Hyperx cloud 2 kovalıyorum.

Default dts açık geliyor onu kapatın. Cs go da 7.1 dts vs düzgün çalışmıyor ve sesler iyi gelmez. Bende direk taktım yazılımını yüklemeden sesler garipti oyunda. Sonra dts kapatıp streoya alınca cloud 2 den iyi diyebilirim şu an. Mikrofon bende çok iyi çalışıyor. Yazılımını yüklediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 4 Temmuz 2017; 7:16:50 >

Kimse hayat kadar sert vuramaz.
      (Rocky Balboa - 2006)
    • 04 Temmuz 2017 07:08:11

Tam yükte bu basık havalarda 76-80 derecelerde gezinir SLI için ama en idealleri egzoz fanlı bu tür modellerdir şayet SLI düşünüyorsanız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      yigit_ozen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nvidia GT 420M ile oyun dünyasını kendi çapında fethetmiş, indie oyun aşığı, teknoloji meraklısı bir bilgisayar kullanıcısı...
    • Yüzbaşı
      565 Mesaj
      04 Temmuz 2017 08:16:33

G930'da kopma ve cızırtı sebebiyle cloud 2 tavsiye edildi ona geçtim. Kendi ses kartı çok tırt tam geri göndermeyi düşünüyordum harici ses kartı almıştım onunla sürdüm. O zaman ortaya çıktı şekli şemali. Cloud 2 kendi ses kartıyla kullanılacaksa logitech'ten sonra ses çok kötü geliyor. Kalitesiz ve boğuk. Ama omni sound blaster ile hem oyun hem multimedya bambaşka boyuta taşınıyor. Ayrıca şunu da diyebilirim ki counter oynamıyorum fakat diğer oyunlarımda sesin yönünü çok rahat ayırt edebiliyorum. Önceden sağırmışım :)

Yani özetle, tek başına sadece kulaklık alınacaksa logitech hala başarılı. Ama güzel bi ses kartınız varsa cloud 2 çok keyifli.

Benim merak ettiğim kraken pro v2 :) cloud 2yi satışa koyup alıcı bulursam onu denerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      V2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      208 Mesaj
      04 Temmuz 2017 08:46:00

285 euro.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mtax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4071 Mesaj
      04 Temmuz 2017 09:17:09
      quote:

Orijinalden alıntı: nev20.06

G930'da kopma ve cızırtı sebebiyle cloud 2 tavsiye edildi ona geçtim. Kendi ses kartı çok tırt tam geri göndermeyi düşünüyordum harici ses kartı almıştım onunla sürdüm. O zaman ortaya çıktı şekli şemali. Cloud 2 kendi ses kartıyla kullanılacaksa logitech'ten sonra ses çok kötü geliyor. Kalitesiz ve boğuk. Ama omni sound blaster ile hem oyun hem multimedya bambaşka boyuta taşınıyor. Ayrıca şunu da diyebilirim ki counter oynamıyorum fakat diğer oyunlarımda sesin yönünü çok rahat ayırt edebiliyorum. Önceden sağırmışım :)

Yani özetle, tek başına sadece kulaklık alınacaksa logitech hala başarılı. Ama güzel bi ses kartınız varsa cloud 2 çok keyifli.

Benim merak ettiğim kraken pro v2 :) cloud 2yi satışa koyup alıcı bulursam onu denerim :)

Merhaba hocam iyi bir ses kartıyla deneme şansım olmadı ama çoğu kişidede iyi ses kartı yok. Dediğiniz gibi kendi ses kartının sese faydası yok mikrofon için mecburen kullanıyorsunuz sadece.

Kimse hayat kadar sert vuramaz.
      (Rocky Balboa - 2006)
    • Yüzbaşı
      565 Mesaj
      04 Temmuz 2017 09:29:09
      quote:

Orijinalden alıntı: V2

Alıntıları Göster

Merhaba hocam iyi bir ses kartıyla deneme şansım olmadı ama çoğu kişidede iyi ses kartı yok. Dediğiniz gibi kendi ses kartının sese faydası yok mikrofon için mecburen kullanıyorsunuz sadece.

Katılıyorum. Ben bir hevesle omni sound blaster'ı almamış olsam cloud 2'yi sanırım iade ederdim bu sebeple. Logitech sonrası cloud 2'ye geçeceklere not olsun.

|
      |

• Yarbay
      9403 Mesaj
      04 Temmuz 2017 09:46:29
      quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

Gecenin fırsatını paylaşıyorum

https://www.amazon.de/ELEHOT-Elewhat-Stiletto-Stiefel-Schwarz/dp/B01MG77P97/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1499123532&sr=8-1&keywords=ELEHOT+Damen+Elewhat+Stiletto

Dibin dibi!

Hanim hediyesini gorunce yine evlenelim diyecek

Not : bekarim

• Yarbay
      2126 Mesaj

iOS Beta Tester
      04 Temmuz 2017 09:56:16

Değer diyebilirim
      |
      |
      SrcnAkty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği
      Intel i7-6700 | MSI H170A GAMING PRO | Cooler Master Hyper 212 EVO | HyperX FURY 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | EVGA SuperNOVA 650 G2 | 2 x WD Caviar Blue 1TB |
      Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III | Zalman Z11 NEO | 5 x Noctua NF-S12A PWM | DELL U2414H | Logitech G533 | Logitech G710+ | Logitech G900 | Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Extended | Xbox One Wireless Controller
    • Yarbay
      2126 Mesaj

iOS Beta Tester
      04 Temmuz 2017 10:04:46

99% iade edilecek fazla olan kısmı. Çok fazla siparişim verdim bu şekilde hiç iade edilmeyen olmadı. 60 günün sonunda otomatik iade ediliyor ve size mail geliyor. Herhangi bir şey yapmanıza, birine bir şey demenize gerek yok.
      |
      |
      Faustus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i7-6700 | MSI H170A GAMING PRO | Cooler Master Hyper 212 EVO | HyperX FURY 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 | EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | EVGA SuperNOVA 650 G2 | 2 x WD Caviar Blue 1TB |
      Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA III | Zalman Z11 NEO | 5 x Noctua NF-S12A PWM | DELL U2414H | Logitech G533 | Logitech G710+ | Logitech G900 | Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Extended | Xbox One Wireless Controller
    • Yüzbaşı
      261 Mesaj
      04 Temmuz 2017 10:09:50

Arkadaşlar emeğinize sağlık öncelikle. Bir sorunum var, belki cevabı paylaşılmıştır daha önce diye okumaya çalıştım ama konu çok uzun olunca çözemedim olayı.

İlk sayfada @MühendisMurat arkadaşımızın eklediği fırsatlar bölümünde özellikle amazon.de üzerinden satılan bir çok üründe Türkiye'ye kargo yoktur uyarısı var. Prime üyesi falan mı olmak gerekiyor ya da hesabımla ilgili bir sorun mudur, anlayamadım. Sonuçta bu ürünlerin hiçbiri Türkiye'ye gönderilmiyor olsa arkadaş o kadar uzun bir listeyi oluşturmak için uğraşmazdı sanırım.

Fikri olan var mı?
      |
      |
      Bahsedilenler: MühendisMurat

• Yarbay
      4402 Mesaj

iOS Beta Tester
      04 Temmuz 2017 10:11:54

Hocam benim şu siparişler vardı

1.

2

3.

.

.

.

26363.

|
      |
      KURSAD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
      Apple iPhone 7 Plus Jet Black 128 GB
      Haswell Macbook Pro Kullanıcı Kulübü
    • Yarbay
      2126 Mesaj

iOS Beta Tester
      04 Temmuz 2017 10:14:04

Evet cevabı var, o da ilk sayfada yazıyor
      |
      |
      saig10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      261 Mesaj

Android Beta Tester
      04 Temmuz 2017 10:21:34
      Ekran kartı bölümünde en ucuz ekran kartı olan Gigabyte'ın fiyatını düzeltir misiniz hocam? Her seferinde düşmüştür diye bir umutla linke tıklıyorum ama hala 167 €
      |
      |

• Binbaşı
      1293 Mesaj
      04 Temmuz 2017 10:35:23
      Ucuz yollu güç kaynağı arayanlar!

Corsair Series 9020097 UK – VS550 Vs Series 550 Watt ATX Power Supply Unit

Fiyat: 47.20 €

https://www.amazon.de/gp/product/B00TE4XSMA

+++++

EVGA V2 PC Adapters with 110 B1 0750 Black

En Dip Fiyat: 83.18 €

https://www.amazon.de/eVGA-110-B1-0750-V2-EVGA-PC-Netzteile-schwarz/dp/B01E4ZGWYE

+++++

EVGA SuperNOVA 650 GS - power supply units (100 - 240 V, 24-pin ATX, 50 - 60 Hz, 6 - 12, ATX, 80 PLUS Gold)

En Dip Fiyat: 88.81 € (5 yıldız)

https://www.amazon.de/220-GS-0650-V2-Netzteil-SuperNova-650GS-Modular/dp/B00WGNDU60

+++++

Nzxt ca S340 W B5 S340 Elite Steel Skin Matte Black/Blue

En Dip Fiyat: 99.82 € (4.5 yıldız)

https://www.amazon.de/CA-S340W-B5-Elite-Steel-Schutzfolie-schwarz/dp/B01N233433

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 4 Temmuz 2017; 11:2:24 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      643 Mesaj

iOS Beta Tester
      04 Temmuz 2017 10:39:56
      quote:

Orijinalden alıntı: nev20.06

Cloud2 + omni sonrasi hiçbir kulaklik size guzel gelmeyecektir. Bu ikisi harika işler cikartiyor :)

Just a man
    • Yüzbaşı
      565 Mesaj
      04 Temmuz 2017 11:00:36

Hadi ya. Desene fantezi aramamak en mantıklısı o zaman. Ben gerçekten memnunum. Biraz meraktan değişim istiyordum ama böyle düşünüyorsanız ekstra masraf ve riske girmeye gerek yok. Zira hem oyun hem multimedya için fazlasıyla keyif alıyorum. Creative scout özelliği gerçekten is yapıyor oyunlarda. :)

|
      |
      Temet Nosce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      159 Mesaj
      04 Temmuz 2017 11:04:32
      Şu cloud2 yi kaça kapattınız merak ettim 🤔 co.uk prime açtım 29.99 artı kargo derken stellaries siberia 200》185tl ye geliyor... de.den bi indirim bekleyip kargoyu bedava yapmak daha mantıklı gibi....

|
      |

• Yüzbaşı
      902 Mesaj
      04 Temmuz 2017 11:14:59
      Eğer ayın 25ine kadar lazım olan bir urun indirime görmezse 50$ lik gift card almayı düşünüyorum :) bu gift kartta 10$ hediyeyi aynı alışverişte kullanabiliyor muyuz? Yoksa 50 $ gifti harcadıktan sonra mı tanımlanıyor?

• Teğmen
      244 Mesaj
      04 Temmuz 2017 11:17:19
      Arkadaşlar mevsim yazdayken kış ürünleri indirimde olur mantığıyla kayak malzemeleri(eldiven,pantalon,mont,kask,gözlük,board,kayak vs) toplamayı düşünüyorum fakat indirimde güzel ürünler göremedim. Acaba aranızda varmı araştıran bu tarz. ya da denk gelen varmı
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,710
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.