Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00LT8B3P8/ref=mp_s_a_1_5?ie=UTF8&qid=1494533366&sr=8-5&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=jbl+e50bt&dpPl=1&dpID=3135sODOIpL&ref=plSrch

Arkadaşlar yurtdışında aldığım jbl kulaküstü kulaklığın beyaz deri padleri yıprandı.

jbl e50bt modele göre beyaz ear pad lari nereden bulabilirim? kulaklık konusunda deneyimli arkadaşlarımızdan bu konuda desteklerinizi beklerim.

Aliexpress ve amazondan baktım, muadil ürünler var uyup uymayacağı hakkında bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pts.net sitesi çökmüş kargo takibi yapılamıyor bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

pts.net sitesi çökmüş kargo takibi yapılamıyor bilgisi olan var mı?

Dünden beridir aralıklarla çöküyor, bir kaç saat sonra tekrar deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Phanteks nasıldır arkadaşlar kasa konusunda? p400s tg beyaz aldım.Nzxt 340 elite arasında gidip geldim ama umarım pişman olmam gelince paylaşırım görselleri.

Kardeşim keşke oyle yapmasaydın.Amazon comdan alıyorsan usd / de'den alıyorsan euro olarak al.Amazonun kur çeviricisi yüksekten ceviriyor bilgin olsun.Hatta ben gibi bi kredi kartına dolar diğerine de euro ekstre ise direk aldığın yansır ekstrene.Sende normal döviz alır yatırırsın hiç komisyon vs. ödemezsin

nzxt abartılıyor bence. Kasaları dayanıklı değil çabuk çiziliyor ve içi çok ufak. Millet kablo toplamaya takmış kafayı. Phanteks iyidir. Ben de değişmeyi düşünüyorum kasamı bakalım ne bulucam. Thermaltake Core X31 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: datebir

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

pts.net sitesi çökmüş kargo takibi yapılamıyor bilgisi olan var mı?

Dünden beridir aralıklarla çöküyor, bir kaç saat sonra tekrar deneyiniz.

teşekkürler cevap için
  • Diyetteyim ve şuan diyetin en zor saatlerinde gözüm fotoda pringless den başkasına odaklanmadı(odaklanamadı) 😅 İçi doluysa dikkatli ye hocam alenen diyorum gözüm kaldı
  • Kaliteli ve markalı yüksek sesli dışarıya pek ses vermeyen kafaüstü markalı kulaklık önerebilecek olan var mı 80 100 dolara veya euroya kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datebir -- 11 Mayıs 2017; 23:35:30 >
  • Kindle app yükledim, fakat ne1 ne 3 ne 5 hicbisey gelmedi.
  • Rica ederim.
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    Asus z270 F gamingi takip edin.Tekrar indirime girebilir stoğa grlince zor olsa da.Kacirmaniz kötü olmuş onu.

Msi gaming M3,M5 serisi veya asrock fatalty de alabilirsiniz.

Bütçe düşükse 110-120 civarı asrock MSI kartlarda var.

Neye baksam stokta yok link atamadım.

• boras06 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler amazondan fazla alışverişim olmadı o yüzden genelde ihtiyaçlarımı AliExpress üzerinden karşılıyordum sağolun tekrardan.

• Selam arkadaşlar,

Döviz kurlarının inanılmaz yükselmesi ve vergi sınırının düşüşü nedeniyle uzun süredir alışveriş yapmıyorum. Toshiba'nın 2TB'lık HDD'sini alarak yeniden sipariş geçeceğim.

Sorum ise şu, ilk sayfada indirimli gözüken bir çok bilgisayar kasası Türkiye'ye yollanmıyor gözüküyor? 450D olsun S340 olsun konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Selam arkadaşlar,

Döviz kurlarının inanılmaz yükselmesi ve vergi sınırının düşüşü nedeniyle uzun süredir alışveriş yapmıyorum. Toshiba'nın 2TB'lık HDD'sini alarak yeniden sipariş geçeceğim.

Sorum ise şu, ilk sayfada indirimli gözüken bir çok bilgisayar kasası Türkiye'ye yollanmıyor gözüküyor? 450D olsun S340 olsun konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Linklere bakmadım ama sepete ekleye basıp devam edin, daha sonrasında gönderim yapılıyor görünüyor. Ama eğer hala yapılmıyor diyorsa gerçekten gönderim kapalı demektir.
  • vasak09 kullanıcısına yanıt
    Nisanin ilk haftası 87avroya almıştım pompası bozuk çıktı iade ettik umarım işinizi görür ama fanları çok sesliydi fakat bir o kadarda klima gibiydi üstünüze tutsaniz üşürsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Phanteks nasıldır arkadaşlar kasa konusunda? p400s tg beyaz aldım.Nzxt 340 elite arasında gidip geldim ama umarım pişman olmam gelince paylaşırım görselleri.

Kardeşim keşke oyle yapmasaydın.Amazon comdan alıyorsan usd / de'den alıyorsan euro olarak al.Amazonun kur çeviricisi yüksekten ceviriyor bilgin olsun.Hatta ben gibi bi kredi kartına dolar diğerine de euro ekstre ise direk aldığın yansır ekstrene.Sende normal döviz alır yatırırsın hiç komisyon vs. ödemezsin

Phanteks kasalar çok kalitelidir.. bende siyah olanını almıştım.. kasanın metal malzemesi çok kaliteli.. sac kalınlığı iyi, kasa hemen bükülmüyor.. bir .ok kasanın ön panel kısmı plastik oluyor.. phanteks kasanın 400 modelinde ön kapak metaldir.. kolay kolay ezilip bükülmüyor, aynı fiyat segmentinde ki corsair kasadan daha kaliteli malzemelere sahiptir.. ön kapak klipsleri kolay kırılmayacak bir yapıya sahiptir, filtreler çok kalitelidir, mıknatıslı filtre mükemmel otuyor..
    olumsuz yönlerine gelecek olursak; kasayı taşımak için herhangi bir kulpu veya kasayı tutacak yer yok.. kasanın ön kapağı çok kolay yerinden çıkıyor, kasanın yanında gelen fanlar vasat kalitedeler, kasanın içine sadece 2 adet 3,5" lik hdd bağlanabiliyor, ek bağlantı yerleri vardır ama ancak ek aparat ile bağlanabiliyor, kasanın yanında ek aparatlar gelmediği için kullanılamıyor, hdd ek aparatlarınıda bulamadım.. NZXT ve Phanteks arasında seçim yapılacak olursa açık ara phanteks daha kalitelidir..
    özetle çok kaliteli ama bir kaç eksiği olan bir kasadır, memnun kalacaksınız,
    keyifle kullanmanız dileğiyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

2 yıl önce bf zamanı Logitech G710+ almıştım. Sıkıntısız kullanıyordum ve bugün yemek yerken bardak elimden kaydı ve içinde az bir şey kola vardı. Kola masaya döküldü ve 6-7 damla space in oraya geldi ve içine doğru süzüldü. Temizledim kuruladım, pc ye taktım "l" tuşuna basıyorum internet ayarlarını açıyor, "f" ye basıyorum siliyor, "a" ya basıyorum iki tane a basıyor. Azıcık bir kola bu kadar büyük bir sorun açacağını beklemiyordum. Çıkardım bir kenara koydum bekliyorum belki tam kurursa düzelir belki.

Şimdi eski plastik klavyem ile yazıyorum. Şu paragrafı yazmak benim için bir kabus. Bu kadar kötü bir basma olamaz. Üzdü beni logitech

O hissi bilirim, attan inip eşeğe binmekten bile kötüdür herhalde yazı yazmak istemiyor insan, sen gene G710'dan düşmüşsün ben K70'den G103'e düşmüştüm parmaklarım basmaktan kaçıyordu, Allah başka dert vermesin denir ama durum öyle değil K70 elim ayağım gibi oldu, böyle bir his, köpürtmesiğğ anlayamazsınız...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: adem57

5 Mayıs da verdigim siparişler geldi. Murat arkadaşımız başta olmak üzere,fırsatı paylaşan ve konuya katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.
    https://www.amazon.de/gp/product/B002OJYK5G
    https://www.amazon.de/gp/product/B005VX9IO0

Memnun kaldıysanız bizde mutlu olduk, hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

beyler 7700k icin anakart alacagim ne onerirsiniz ?

Gigabyte Aorus Gaming 7 fiyatı düşünce uyguna geliyor hakkını verirsin işlemcinin ve sistemin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Selam arkadaşlar,

Durum şuan böyle maalesef gönderip göndermeme konusu arap saçına döndü, çözüm bekliyoruz hepimiz.
  • hocam asus z270f alacaktım. Türkiyeye gönderimini kapatmışlar ne yazikki. 200 euroya msi z270 m5 alacağım nasıl sizce ?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.