Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: delioflu

Merhaba yine ben.

Aksiyon kamera bakınıyorum. Tavsiyesi olan varsa bakmak isterim.

Çok pahalı olmadan olursa iyi olur

İndirimde mı bilemem ama anasından ion almıştım. İon speed pro. Baya memnunum. Su kayağında kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

Dün ilk sayfada olan razer klavye 70 Euro olan clik clik sesli olan değil mi?

Evet Razer'da özel olarak silent vb. farklı bir seçenek seçmezseniz yeşil switchlerde gelir bunlarda klasik Razer'in çıkarttığı klik klik sese sahiptir.
  • Dönüştürücüye gerek bile yok. İçinden ülkemize uygun aparat da çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allied -- 11 Mayıs 2017; 12:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

Razer ve zowie oyuncu mouse almak için uzun süredir takip ediyorum ama bir türlü düşmedi. Bu markalar amazon da indirime çok girmiyor heralde

Evet, kolay kolay düşmezler.
  • Amazon müşteri hizmetleri tarafından arandım, bayağı dertleştik arayan arkadaşla. Kendisi de ps4 pro almak istiyormuş, bunun için sürekli satış departmanıyla görüşüyormuş ama bir türlü açılmıyormuş

Gönderilmeyen ürünlerin neredeyse tamamının bizim gümrükte sorun yaşandığı için gönderilmediğini söyledi. Gümrükte ürünün kaybolması(bildiğin çalınması), gümrük tarafından onaylanmaması vs. yüzünden bu problemler çözülene kadar gönderimi kapalı kalacakmış ürünler ama ara sıra (neye bağlı olduğunu bilmediğini söyledi) gönderime açılıp kapanabilir dedi.

Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama oldukça samimi bir arkadaştı doğrusu, kelin ilacı olsa kendine sürermiş dedi hatta

• Amazon basics ürünlerinden sırtçantası ve apple şarj kablosunu kullanıyorum. Kablo cidden baya kaliteli. Çanta eh.
  • çok iyiymiş o zaman bilgi için teşekkürler
  • yasak oldunu bilmiyordum silinmiş zaten, bende kardeşime verdim ayakkabıyı, zaten aldığım paraya veririm diye yazmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Orijinalden alıntı: violave

amazon de için sepete eklemelik ürün önerebilirmisiniz t-shirt eşofman gibi falan ilk sayfadakiler eski biraz.

https://www.amazon.de/d/B01DZXD6OU

https://www.amazon.de/d/B00YJYPJHC

Şortun fiyatı hala uygun gibi, S beden giyenler için sepetlik modda ve gönderiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: requiemm

YI 2.7" Screen Full HD 1080P60 Araç Kamerası DİP FİYAT Toplamda 69,90 DOLAR

https://www.amazon.com/dp/B01C89GCHU

Bir ara 27ye düşmüş, alarm kurup beklemekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cixjoseph

merhabalar, amazon prime 30 gün denemesi bedava diyor.. Şimdi ben herhangi bir ürün alsam ve bu avantajdan yararlansam. Ardından prime'ı iptal edebilir miyim????

İlk defa prime üyesi olacaksanız olur, 2.-3.lerde nasıl oluyor bilmiyorum.

Ama prime olmuşken bi 20-25 gün kullanın derim. 2 günde iptal etsende aynı 20 günde de.
  • 2 gun önce almış olduğum amazon kulaklık dün shipped edilmiş :) şu an on the way :) herzamanki gibi hız çok iyi..
    amazon.com dan 15 dolara AmazonBasics Lightweight On-Ear Headphones - White aldım.
    25 i teslimat gözüküyor bakalım kaç gün önce erken gelecek :)
    kulaklıkla ilgili ürün geldikten sonra merak edenlere yorumumu yazarım. Lakin amazon.com da kulaklıkla ilgili yorumlarda 200-300 dolarlık beats kulaklıklardan ses kalitesi anlamında hiçbir farkı olmadığı. ve ürün 15 dolar :)
  • kanser olan arkadasimin ablasi icin amazon.deden lexen marka cimen suyu sikacagi makinasi siparis verdim. 6 gunde Almanyadan geldi teslim edilecegi gun ablamiz vefat etti. kullanmasi da nasip olamadi. paylasmak istedim.

• Oyuncu mosue u yok mu arkadaşlar. Tavsiye verecek olan??

• Allah yerinde dinlendirsin. Çok üzücü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

kanser olan arkadasimin ablasi icin amazon.deden lexen marka cimen suyu sikacagi makinasi siparis verdim. 6 gunde Almanyadan geldi teslim edilecegi gun ablamiz vefat etti. kullanmasi da nasip olamadi. paylasmak istedim.

Allah rahmet eylesin, diyecek çok fazla bir şey yok, bu kez üzüldük.

Şu üç günlük dünyada ufacık şeylerden birbirimizi kırıyoruz, değmiyor...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

kanser olan arkadasimin ablasi icin amazon.deden lexen marka cimen suyu sikacagi makinasi siparis verdim. 6 gunde Almanyadan geldi teslim edilecegi gun ablamiz vefat etti. kullanmasi da nasip olamadi. paylasmak istedim.

Allah rahmeti ile muamele eylesin. Arkadaşına ve ailesine sabırlar versin.
  • Merhaba arkadaşlar dün bir ürün aldım fakat yarım saat sonra iptal ettim fakat hala param yatmamış ne zaman yatar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

amazon.de şuan sadece 25 euro verdim şiparişi.
    https://www.amazon.de/Superlux-HD668B-Studio-Kopfhörer/dp/B003JOETX8

hbde 200 lirahttp://www.hepsiburada.com/superlux-hd668b-studyo-izleme-kulaklik-pm-HB0000014QUW

head-fi konusu sennheiser hd6000 kullanan adamlar 300$ kulaklıklara kafa tuttuğunu sahnesinin çok geniş olduğunu yazmışlar.https://www.head-fi.org/f/showcase/superlux-hd-668-b.12240/reviews

10-30khz çok merak ediyorum dedikleri kadar varmı bakalım

Hocam bu tür f/p kulaklıkları hd600 gibi ses versin yıkarlar ortalığı,o yüzdenmi millet hala hd600 alıyor,bunlar asparagas head-fi işleri,ibasso dx100 ilk çıktıktan sonra firma dx90 çıkardı,head fi'de %90 ibasso dx100 gibi çalıyor demişti,ben karşılaştırdım arkadaş oranlamayı yanlış yapmış dedim %10 kadar aynıydı,neyse aldığınız kulaklık f/p iyi bir kulaklık zaten çinli hd600 gibi çaldığını görse fiyatına çok güzel ayarlardı,ses konusun da şu ürünün %90'ı bunun yüzde 70 i falan yazıyorsa hemen o yorumu aklından çıkar,sahnesinin geniş olacağı yapısından belli zaten kulağı kapatan türden,sahnenin dar olması için pedin yarısından ses gelmemesi lazım,hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 11 Mayıs 2017; 13:11:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Merhaba arkadaşlar dün bir ürün aldım fakat yarım saat sonra iptal ettim fakat hala param yatmamış ne zaman yatar?

genelde yarım saat içeriden para çekme işlemi yapmazlar zaten hocam ?

para provizyona düştüyse bankanıza bağlı , benim son 2 siparişimin birisi 2 hafta önce biri 3gün önce teslim edilde bana , ama hala çekilen tutarlar kadar provizyonda para duruyor
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.