DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Amazon Rehberi
7 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
254.914
Cevap
3.284
Favori
12.583.690
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      622 Mesaj
      26 Nisan 2017 17:33:40
      quote:

Orijinalden alıntı: metin_66

iki kere attım ilkinde faxın tamamlanmamış dedi, ikincisi de yasal değil diye zırvalıyo anlam veremiyorum..

Dostum "illegible" yani "okunaksız" demiş, "yasal değil" dememiş. İstenilenleri hellofax'la tekrar faksla.

• Çavuş
      50 Mesaj
      26 Nisan 2017 17:37:03
      75$ lik gift aldım 20 nisanda şimdi 45 kaldı 15$ nası alıcam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3720 Mesaj
      26 Nisan 2017 17:43:09

Almışken en iyisini almak, bu iş bana göre değilmiş çabuk sıkıldım diyecek biri için çok büyük lüks olur. Başlamak için en iyisi celestron slt130... Ancak tekrar söylüyorum 6se bile çıplak gözle satürn halkası görmeye yetmeyebilir. Fotoğraf makinesi şart. Hangi objenin nerede olduğunu bilmeyen, kör topal biçimde merceği gökyüzüne çevirip rastgele birşey görmek isteyen kişi çabuk bunalıyor ve teleskobu bir yerlerde unutabiliyor. En berrak gecede bile ancak şık kirliliği yoksa fotoğraf makinesi olmadan net görüntüler elde ediliyor. Şehirde yaşayan biri için fotoğraf makinesi şart. İnternette gezinirken gördüğünüz video veya fotolar lense bağlanmış fotoğraf makinesinin zoom u ile elde ediliyor. Gözlemcilerin %90'ı en berrak görüntüleri Notebook ekranına dijital aktararak sağlıyor. Yani gözümü lense koyup satürne bakayım diye birşey yok bu alemde. Keza yakaladınız, O jüpiter ki saatte binlerce km hızla hareket eden bir yörüngeye sahip. Çıplak gözle yakaladığınız zaman bile en fazla bir iki saniye objektifte kalır. Bu yüzden kundak motorlu, gökyüzü haritasına sahip, takip sistemli ve takip sırasında çekilecek filmi veya fotoyu titreşimsiz kaydetmek için ekvatoryal kundağı olan modeller lazım. Ayrıca belki de bu n az teleskop fiyatına denk bir makine lazım.

|
      |
      zikothebest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her sabah, bir önceki gün olduğu gibi insan olarak uyanmak, "Oh hayır, yine mi" gerginliğini beraberinde getiriyor.
    • 26 Nisan 2017 17:48:04

:) illegal diye okuyorum eyvallah
      |
      |
      Nephilis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 26 Nisan 2017 17:54:47
      quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

Alıntıları Göster

hocam cloud 2 bende merak sardım.. ama kraken 7.1 den sonra nasıl olur.. geçmeye degermi yoksa değmez mi?

Kraken 7.1 kullanma şansım olmadığı için ikisinin arasındaki farkı net söyleyemem maalesef size hocam ama malzeme kalitesi ve ses konusunda gerçekten iyi bir kulaklık bence.

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      26 Nisan 2017 17:58:47
      75$ + 15$ gift kargo dahil toplamda kullaniliyormu yani kargo dahil 100$ tutsa 90$ dusup geriye 10$ mi odeyecegim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezermsk -- 27 Nisan 2017; 3:54:20 >

M.S.K
    • Yarbay
      3698 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:11:13
      quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Alıntıları Göster

Kraken 7.1 kullanma şansım olmadığı için ikisinin arasındaki farkı net söyleyemem maalesef size hocam ama malzeme kalitesi ve ses konusunda gerçekten iyi bir kulaklık bence.

kraken 7.1 de baslar güzel. ama cs goda ayak sesleri az geliyor bana.. ben hunharca gelmesini istiyorum. ve kraken biraz başımı ağrıtıyor. daha rahat birşeyler arıyorum. hatta ultra rahat
      |
      |

Core i7 6700k ,MSI z170A m5 , 2x8gb Kingston ddr4 2133 mhz , Enermax liq 240 sıvı sogutma , Asus Amd Rx480 8g Corsair air540 480gb sandisk ssd . Evga Nex 750g, ,steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198040681011/
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:11:19
      amazon.de sitesinde bonus puan kampanyası geçerlimi?
      |
      |

• Teğmen
      168 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:13:05

Önce matematik
      sezermsk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 26 Nisan 2017 18:22:28
      75 e 15 hediye amazon.de içinde geçerli mi?

PS4 Pro / PSN ID : tnrvrd1903
    • 26 Nisan 2017 18:31:55
      75/15 i ikinci kez denedim;
      Important message
      Congratulations, your purchase qualifies you for an Amazon.com credit. A $15 promotional code will be automatically applied to your account and emailed to you within three (3) days after shipping. dedi

İlk sayfada Murat Bey 1 kez faydalanılır dedi ve chatte sordum chatte de bir kez açıklaması geldi durumu izah ettim.Chatteki kişi sizin adınıza korkuyorum dedi.Sonra hediye kartı alayım mı almayayım mı dedim. Almayın dedi.
      Ne yapsam bilemedim.Riske girsem mi.Hediye kartın iadesi de olmuyor diye biliyorum
      Edit: Almama yönünde karar aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond067 -- 26 Nisan 2017; 18:40:49 >

• Yüzbaşı
      516 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:32:07
      Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar demişler. Amazon üzdü uygun değilmişim 75 dolar kampanyasina

|
      |

• Binbaşı
      1007 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:40:19

Sonunu düşünen kahraman olamaz

|
      |
      blackdiamond067 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
    • 26 Nisan 2017 18:43:32

Bir kez aldım zaten amazonun iyi niyetinden faydalanmak devamlı müşteriye yakışmaz.Bütçeyi de çok fazla zorlamamak lazım.Ayrıca Murat beyle de istişare ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond067 -- 26 Nisan 2017; 23:12:50 >
      |
      |
      f@ithline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:45:17

Chatteki kişinin sizin adınıza niye korktuğunu anlamadım.

|
      |

• 26 Nisan 2017 18:48:58
      şu 1080ti ler bir indirime yakalansa.

evga 1080ti stoklara girse amazon.de de

halen bekliyoruz :(
      |
      |

Intel 8700K @5.1 GHz || Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 || Gigabyte AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition || G.Skill Trident Z RGB 2x8GB 3200mhz CL14 || Corsair H100i v2 Liquid CPU Cooler || ACER Predator 27" XB271HUA || Samsung 250GB 960 Evo NVMe M.2 SSD || Corsair Graphite 780t Full Tower Case || Logitech G710+ || Logitech G502 Proteus Core || Steelseries CS:GO Qck+ Mouse Pad || Creative Sound Blaster Z Sound Card || Logitech Z623 Speaker || Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 headset || Seasonic Prime 750W Titanium PSU || Schneider APC BX1400U-GR 1400VA UPS
    • 26 Nisan 2017 18:50:02

hocam amazon.com müşteri hizmetleri olaylara müşteri lehine o kadar olumlu bakıyorki insan ister istemez şaşırıyor.Ben olayı kısaca yazdım yukardaki yorumda.İkinci kez aldığımda işlem olumlu sonuçlanıyor yatması gerekmez mi dedim. O da bir kez faydalanabiliyorsunuz dedi. Denesem mi dediğimde olumsuzluk yaşarsınız anlamında sizin adına korkuyorum almayın dedi.Olay bu
      |
      |
      Tagortian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1007 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:52:38

Dostum o zaman hiç sormayacaksın hem yakışmaz diyip hem sorman tezat değil mi ? Emin olsan kullanacaksin emin degilsin yakışmaz diyorsun...

|
      |

Fenerbahçe S.K
    • Yüzbaşı
      936 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:54:58
      Arkadaşlar Amazon.de üzerinden alışverişlerde para birimini ne seçmemiz lazım?
      Amazon.com üzerinden işlem yaparken para birimini try seçip, işlem kısmında ise amazona çevirtmeden dolar üstünden yapılıyordu.Lakin amazon.de de ise sadece para birimini soruyor, sonra o paradan hesaplıyor.Bu mantığa göre kartın para birimini euro mu seçeceğiz?
      |
      |

-Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.
    • Binbaşı
      1227 Mesaj
      26 Nisan 2017 18:59:28
      arkadaşlar amazon.com üzerinden 1080 ti custom model almak için bir aydır bekliyorum.. ama halen tr ye gönderim yok.. tüm custom modellerde gönderim kapalı.. bu konuda bilgisi olan var mı?? yakın zamanda açılır mı?? uzun süre beklemem gerekecek mi??
      |
      |

EVGA 1080ti FTW3  İntel i7 6700k  Asus z270 a prime  AOC U3277PWQU  Gskill TridentZ 3200 (4*8)Memory Phanteks Eclipse P400 Midi Siyah Enermax ELC-LMR240-BS Liqmax Logitech G502 Proteus SteelSeries QcK Gaming fare pad  Logitech Z333 multimedya hoparlör  Corsair Raptor Gaming Klavye k30  Samsung Evo 850 1 Tb  Seagate 4TB BarraCuda EVGA SuperNOVA 650 G2

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.