Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: MmN20

icepeak kayak montu 48 beden 31 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01K866O7I/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

puma erkek kaz tuyu mont 48 euro(şahane bir mont üzerinize tam oturuyor incecik ve sıcacık tutuyor.)
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DYJA3MI/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

puma bayan kay tuyu mont 51 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01DYJADS2/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Puma kaz tüyü mont ben indirimde almiştim 26 euro ya tavsiye ederim herkeze.

• Ya sana ne kadar teşekkür etsek az şu amazonu öğrettin ya bizim millete kargoya vermeleri gecikti ne zaman verilecek diye sormak için bağlandım, ups express ile göndereceğiz ekstra ücret almadan dediler bu amazon gerçekten e-ticaretin tanrısı olabilir
  • aemless A kullanıcısına yanıt
    Evet plus modelleri düşük değerlerde ama Ultra II modeli var aklımda. Crucial MX300 ile arasında kaldım. Biri 275 gb biri 250 gb acaba performans farkı ve garanti durumu hangisinde daha iyidir bilginiz var mı hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt
    Gönderiliyor zaten hocam. Son ekrana gidin

• unchange U kullanıcısına yanıt
    Icepack montun kalıbı nasıl bilen var mı? 80 kg 1.73 boy 48 beden olur mu bana?

• fatihkilic25 kullanıcısına yanıt
    olur ben 85 kiloyum 50 oldu ama 2-3 kılo zayıf olsam daha ii olur gibi.. bence sende 50 alsan daha ıyı olur gibi..
  • compasst kullanıcısına yanıt
    Merhaba kodu ile 26ya alınıyordu. alınabildiği en düşük fiyat 36 euro idi. bizim aldığımız modelde kapşon yok yalnız bunda var.
  • zeqcain kullanıcısına yanıt
    ben plus 240lık kullanıyorum hocam 550okuma 375yazma olması lazım windows kurulu birde 1-2 oyun
    benim için yeterli.
    arada 10-15euro fark olsaydı ultra alırdım ama..
  • fatihkilic25 kullanıcısına yanıt
    1,80 boy 80 kiloyum. 50 beden biraz bol geldi keşke 48 alsaymıışım dedim. bence direk alabilirsin düşünmeden.

ama bu mont tam kış montu. aralık ocakta giy üstüne çık dağ tepesine kayak merkezlerine falan. gündelik yaşama bence çok uygun değil.
  • aemless A kullanıcısına yanıt
    O 500 300 dediğin değerler yazma okuma değerleri hocam. Sistem hızına etki eden işlemlerin okunmasını sağlayan hız IOPS değerleri oluyor diye biliyorum. Ultra II de yüksek biraz daha. Fiyat olarak Ultra 2 ve Crucial Mx300 arasında kararsızım.

• MmN20 kullanıcısına yanıt
    Ben kodla değil normal indirimde aldım aldığımda da kapşon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compasst -- 14 Nisan 2017; 11:31:34 >
    Nacizane tavsiyem ihtiyacına göre N11 siparişi ver puan kazan. Sonra gelen puanla kullandığın kredi kartı kampanyası mevcutsa (farzımisal 500 e 50 puan) süper bi fayata alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

İntex havuz

300 x 200 x 75

79 euro

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Tr fiyatlari baya ucuk. Ben aldim

https://www.amazon.de/g...ii_img?ie=UTF8&psc=1

Hayırlı olsun, yeterli alanı, bahçesi vs olan için cidden güzel fiyat, şişmesini vermezler burada o paralara. Yaz gelsede yüzsek.

• Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden pek alışveriş yapmıyorum hocam malum müşteri memnuniyeti dolayısıyla. Tavsiyeniz için teşekkür ederim sağolun :)

https://www.amazon.com/gp/product/B01DMQDIGQ/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu ssdyi almıştım önceden çok memnunum. Tabi zamanında 56$'a düştüğünde vergisiz almıştım. Şimdi 88$ diyor şaka gibi.
  • UPS maceram devam ediyor.
    1392 euro toplam bedelli ürünüme 1505 euro etiket basan UPS yüzünden ürün ithalat ürünü kapsamna girdi ve benden vekalename istediler, masrafların gönderici tarafından karşılanması için.
    E-postayla gönderdikleri vekaletnameyi noterde doldurdum, 239 lirayı bir güzel notere bayıldım, aldığım dosyayı taratıp UPS'e e-postaladım. İşlemin önümüzdeki hafta yapılacağını öğrendim.

Resmen insanları bezdirmeye çalışıyorlar. Bezmeyeceğim. Gelişmeleri bildireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarzanabi -- 14 Nisan 2017; 11:49:16 >
  • Gtx950 ekran kartlı laptop a sahibim. Ekranı küçük geliyor 450 tl ye monitör tavsiyeniz varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim noterde tanıdık vardı en ucuz 100 tl e halledebildim çok sık Ups ile alınca böle sorunlar da çıkıyor dikkat edin mümkün olduğunca yavaş kargo alın.

• babike B kullanıcısına yanıt
    Garantisi burada geçerli mi?

• Bi kulaklık alacağım beğendiğim kulaklıkların hiç biri türkiyeye gönderilmiyor teknolojik aletlerde çok sık karşılaşmaya başladım önceden bu kadar yoktu bir bilgisi olan var mı? Alacağım kulakllık ucuz olsa anlarımda 140 euro gibi bir fiyattan bahsediyoruz.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.