Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Konunun biraz dışına çıktık ama madem sordunuz.

Makineden önce ben de jiletle tıraş olurdum. İlla ki ufak da olsa bir iki yeri kılcal çizerdim. Özellikle çene kısmında bir yer var ki dikkat etmezsem kesin kesilirdi. Kesmezsem dahi sonrasında tahrişten dolayı yara olurdu vs vs. Bununla yüzünüzde tabiri caizse at koşturabilirsiniz. Kesme gibi bir ihtimal dahi yok. Sanırım yeterli cevap olmuştur.

Diğer sorunuza cevaben de, oneblade yazan tüm bıçaklar uyumludur. Kodtaki eklentiye takılmayın. Uyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

15 Mart'ta verdiğim siparişim elime ulaşmadı İstanbul'da gözüküyor.İlk defa bu kadar gecikti ne yapabilirim acaba

Amazon'un verdiği tahmini teslim tarihi nedir?

4 Nisan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok tesekkur ederim tekrar tekrar philips oneblade cihazlari hakkinda aklinda soru isareti olanlarda bu yazilardan bilgi alabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 10 Nisan 2017; 16:53:3 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

quote:

15 Mart'ta verdiğim siparişim elime ulaşmadı İstanbul'da gözüküyor.İlk defa bu kadar gecikti ne yapabilirim acaba

Amazon'un verdiği tahmini teslim tarihi nedir?

4 Nisan

Yani gecikti mi kargo? 4-16 nisan gibi bir aralık değil di mi, 25 mart - 4 nisan gibi bir aralık verdiler ve hala gelmediyse amazon chat supporta yazın.
  • Meniz kullanıcısına yanıt
    Evet hocam son 4 Nisan tarih gecikti yani...Chate yazdım Kargo ücretini iade ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Arkadaslar amazondan yazici almak mantikli midir?

Fotokopi, tarayici ozelligi olan bir sey almak istiyorum.

Burada lazer yazici cok fonksiyonlular 300-400 lira.

.de üzerinden olur .com'dan asla değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Arkadaslar amazondan yazici almak mantikli midir?

Fotokopi, tarayici ozelligi olan bir sey almak istiyorum.

Burada lazer yazici cok fonksiyonlular 300-400 lira.

.de üzerinden olur .com'dan asla değil.

Murat abi ;

https://www.amazon.de/gp/product/B00INRMSKM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bu yazıcıyı almayı düşünüyorum. TR'ye gönderiliyor.

Ama kartuş olayı nasıl olur bilmiyorum.

TR'de pahalı duruyor. Hiç bilgim de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

Murat hocam amazon.de den saticisi farkli gondericisi amazon olan vergi ustu elektronik bir urun aldim ve arizali cikti. Yenisini gonderdiler ancak yine gumruk vergisi cikartmislar gumrukcu vatandaslar. Dhl den ptt ye devroldu kargo ve ptt basaksehir posta merkezinde calisan aldigi tum maaslari haram olan insalar 3 gundur 30 kere aramama ragmen telefonlari 1kere bile acmadilar. Bu konuda amazona yazsam nasil bir prosedur izler bilginiz var mi yoksa bisa zaman kaybi mi??

Devlet suan beni resmen kazikliyor. Odemedigim ucretin vergisini odetiyor. Daha teslim almadim ne yapsam bilemedim??

Bu arada logitech mxmaster gumus renk 45€ ya dusmusl yine..

Geçmiş olsun dostum gerçekten can sıkıcı durumlar.

İlk sayfada bununla ilgili bir link var oradan şikayet edin diye bir bak umarım sonuç alırsın.

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum da 3 yıldız ürünü alma bence yorumlar dökülüyor.
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Alt modelini kullandım. Aynı kasa çoğu şeyi aynıydı. Hiç memnun değildim yazıcı çok titreterek yazıyor 50 kere servis çağırdık yapamadılar umudu kesmiştim.
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    TR'de yok hocam. Epsonu aradım buna benzer özellikt L655 modelini söylediler. O da TR'de 1600 den aşşağı değil.

Epson olmasına gerek yok aslında. Böyle çok fonksiyonlu bir yazıcı almak istiyorum. Sizin varsa önerebileceğiniz bir yazıcı sevinirim.
  • 11 ocak tarihinde amazon.de den bir ürün aldım ve bu ürünün içinden sürpriz absürt bişey çıktı...(konuyu ayrıntılı yazmıycam çünkü suistimal edip kullanan olabilir)
    Konuyu MH ye aktardım özür dileyip yenisini gönderdiler ve ürünü aldım..
    Kutudan çıkan sürprizi ne yapıcaz dediğimde çöp olduğunu söylediler ki kullanılacak bişey değildi...
    neyse dün mail gelmiş iade ürünü göndermediğiniz için kartınızdan çekim yapıldı diye kartı kontrol ettim harbiden çekmişler..
    MH ye mail attım kusura bakmayın hata olmuş iadeniz 10 gün içerisinde kartınıza yapılacaktır demişler...
    demem o ki sıkıntılı bi ürün için yeniden gönderim yapıp bize geri kargo yapmayın diyorlarsa 2-3 aylık dönemde mail ve kart ödemelerinize iyi bakın.. ücretini sistemsel hatadır değildir bilemiyorum tekrar çekebiliyorlar..

• ulex kullanıcısına yanıt
    hocam çok tsk ederim benim sorum tahris konusu değil sinek kaydı tras yapıyor mu günü birlik tras olmak zorunda olan adam kullanablir mi yoksa azda olsa kirli mi bırakıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

hocam çok tsk ederim benim sorum tahris konusu değil sinek kaydı tras yapıyor mu günü birlik tras olmak zorunda olan adam kullanablir mi yoksa azda olsa kirli mi bırakıyor ?

bu sır devlet meselesi arkadaşım 40 kişiye sorduk dünden beri tatmin edici bir cevap alamadık
  • Konuya yazdım ama cevap bulamadım tekrar yazayım. G29 Türkiye'ye yollanmıyor iken Vites kolu yollanıyor. Bunun bir nedeni var mıdır acaba? Ek olaraktan yurtdışından eşya alan birisi Türkiye'ye girerken vergi verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Konuya yazdım ama cevap bulamadım tekrar yazayım. G29 Türkiye'ye yollanmıyor iken Vites kolu yollanıyor. Bunun bir nedeni var mıdır acaba? Ek olaraktan yurtdışından eşya alan birisi Türkiye'ye girerken vergi verir mi?

Bir nedeni yok yollanmıyor sadece.

Vermez öyle şey mi olur.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. O zaman arkadaşım Avusturya'da iken Amazon'dan G29 + Shifter alıp Türkiye'ye dönerken hiçbir şeye takılmadan direk gelir dediğiniz üzere, daha kârlı bir yol olur doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. O zaman arkadaşım Avusturya'da iken Amazon'dan G29 + Shifter alıp Türkiye'ye dönerken hiçbir şeye takılmadan direk gelir dediğiniz üzere, daha kârlı bir yol olur doğru mudur?

O kadar büyük kutuyu taşıyacaksa gerçekten iyi bir arkadaşın olmalı.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam kabul ettirmek de sıkıntı o konuda.

Teşekkür ederim sorularımı ceveapladığınız için.
  • beyler ben ürün almak istiyorum ilk sayfada ki kargo firmaları kısmını okudum ama kafam çok karıştı.Şimdi direk amazon üzerinden takip sistemini kullanamıyor muyuz yooksa ürün türkiye'ye geçince hangi kargo firmasına verilmişse onun sitesine girip kargo takibi numarımızı girip mi kontrol ediyoruz?Bide türkiye'de istediğimiz kargo firmasını seçebiliyor muyuz yoksa amazon mu seçiyor?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.