DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Amazon Rehberi
8 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
254.914
Cevap
3.284
Favori
12.583.691
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      1322 Mesaj
      21 Mart 2017 23:57:09
      quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Alıntıları Göster

27" alıyorsan 2K olmalı.

hocam yorum için teşekkürler. bir tavsiyeniz var mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B01B6JD5A0?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ben bunu düşünüyrum ancak stok da yok

• Yüzbaşı
      948 Mesaj
      22 Mart 2017 00:03:08
      Sepetlik var mı 5-10€arası dağcılık malzemesi yada gönderilen powerbank falan?

• Yüzbaşı
      514 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Mart 2017 00:05:07

Katılıyorum yorumunuza.Özellikle csgo tarzı fps oyunlarında zıplama fonksiyonu,eğilme fonksiyonu sıradan laptop klavyelerinden daha zayıf kalıyor(zor).Basım hissi sert ve Geri tepme olayı rahatsız ediyor seri basmanızı engelliyor.Bende uzun zamandır acaba ben mi alışamadım diye hayıflanıyordum.Yorumu görünce sevindim

Not:Brown switch(corsair) ve Romer-g switch(logitech) kullandım.Yorumum bu switchler icin.Son olarak Speed switchi denemek istiyorum fakat ondada hayal kırıklığı yasamaktan korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 22 Mart 2017; 3:3:6 >
      |
      |
      gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel I7 7700K / Asus Rog Strix GTX1080TI / MSI Z270 M7 Motherboard / 2x8 DDR4 Corsair Vengeance / Corsair RM850X / Thermaltake Water 3.0 360mm / Corsair 460x / ASUS PG279Q IPS / Corsair K70 Lux RGB / Razer Deathadder Elite / Sennheiser G4ME ZERO Over-Ear Headset
    • Yarbay
      71894 Mesaj
      22 Mart 2017 00:05:46 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: violave

Amerikadan alırken hangi ölçü standardına göre alıyoruz peki ? Listede eu karşılığındaki yazan numaraya göre almıyormuyuz ?

Herhangi olan bir spor ayakkabının diline bak orada görürsün US karşılığını.
      |
      |

• Yarbay
      71894 Mesaj
      22 Mart 2017 00:06:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

Alıntıları Göster

hocam yorum için teşekkürler. bir tavsiyeniz var mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B01B6JD5A0?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ben bunu düşünüyrum ancak stok da yok

MX27AQ
      |
      |

• Yarbay
      2061 Mesaj
      22 Mart 2017 00:10:14
      Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve hakikaten bu paraya böyle kalite yok.

Aşağı yukarı tüm bedenler indirimde şuan

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00OMRJLAW/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1&th=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Intel i7 3770k * Asus Gtx 1080 STRIX * Asus Maximus V Gene * CORSAIR Vengeance Pro 2x8GB 2400MHz CL11 * Sandisk Ultra II 240gb * WD Red 3 TB NAS
      FSP Aurum PRO 1000watt *LianLi v300b HTPC * Custom HTPC Water Cooling * Razer BlackWidow Ultimate * Logitech G700s * Logitech Z623 * Logitech G930 * DELL U2711
    • Yarbay
      2313 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Mart 2017 00:27:51

dili almanca yaparsanız g203 oluyor başlık...
      g403 le alakası yok ürünün ve fiyatın
      |
      |
      mustaac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 22 Mart 2017 00:33:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Apollo Reis

Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve hakikaten bu paraya böyle kalite yok.

Aşağı yukarı tüm bedenler indirimde şuan

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00OMRJLAW/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1&th=1

hayırlı olsun güle güle giyin sırtınızda eskisin.
      siz hangi renk hangi bedeni kaça aldınız
      |
      |

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      22 Mart 2017 00:44:58

mekanik klavye zıplamayı mı zorlaştırıyor? fps oyunlarında laptop klavyesinden daha az fayda mı sağlıyor? :D aman diyim bunlari baska yerlerde yazmayın.

Kullandığınız mekanik klavyedeki switchin türü nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      AADUUKET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      438 Mesaj
      22 Mart 2017 01:01:58
      LG 27UD58 4K Monitör DİP FİYAT : 397 EURO

https://www.amazon.de/dp/B01LBQ3QCA

• Yüzbaşı
      651 Mesaj
      22 Mart 2017 02:17:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Tagortian

mekanik klavye zıplamayı mı zorlaştırıyor? fps oyunlarında laptop klavyesinden daha az fayda mı sağlıyor? :D aman diyim bunlari baska yerlerde yazmayın.

Kullandığınız mekanik klavyedeki switchin türü nedir acaba ?

Gelecek yorumları görmek için takip
      |
      |

-
    • Yüzbaşı
      390 Mesaj
      22 Mart 2017 03:05:33

satıcısı cls computer diye bir firma çin menşeili ürünler satıyor. Ben telefon kılıfı aldım bunlardan benim siparişi gönderdi adamlar aradan 2 gün geçmeden türkiyeye siparişi kapattılar. Şuan o ürün türkiyeye gelmiyor. Başka bir usb çoklayı bak sen kendine
      |
      |
      OSINOS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sözüm meclisten dışarı dostlar
      Bugünlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum
      Hani dilim dilim doğrasalar beni
      Marmara Ege Karadeniz ve hatta Akdeniz cacık olur diyorum
    • Yarbay
      6210 Mesaj
      22 Mart 2017 03:25:08
      quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Linkini verdiğiniz klavyenin Logitech veya Corsair marka 70-80 dolarlık klavyelerden daha iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz?

hocam yazdığım gibi,
      corsairin modellerini kullanmadım, şu an elimde aynı anda G710 ve G710+ de var.

Scissor type keyboardlar kısa basma mesafeleriyle bir avantaj. "travel distance" diye geçiyor ingilizcesi.

yazı yazmaktan zerre zevk almadım, hatta oyunu oynarken G710+ kullanmak daha zevkli gelmiştir belki, tuşa basma zevki apayrı. COD oynarken kullan, yapay zekaya karşı takıl dur,, veya turn based oyna... ama benim aklıma gamer diyince sadece multiplayer olarak RTS veya FPS geliyor ve belli bir başarı yakalamaya çalışırken scissorslar avantajlı.

özellikle css 'de yana adımla awp kullanımlarında bu farkı çok hissettim. zaten pingim 50ms iken 20ms ye düştü sevincini yaşarken travel distance yüzünden kaybettiğim milisaniyeyi merak ediyorum )))
      zoom+shot ve 180derece dönüş gibi scriptleri klavye veya mousela halletmek lazım zaten.

Klavye ayarları derseniz zaten malum scriptlerle her klavyede ayarlanabiliyor jump-duck vs..

18 yıl Starcraft 10 yıl CSS diyim anlayanlar anlar (CS yi saymıyorum bile) tabi sık sık büyük aralar verdiğim zamanlar oldu.

Logitech 740 ve Razer Deathstalker essential scisors type modellerini kullanmayı denemeyi çok isterim ama artık emeklilik zamanı.

=============================================

yazmışken, mouse olarak bir ton ürün kullandım, ama mouse çok göreceli kalıyor, ele göre.
      mesela kesinlikle ergonomik mouselarla oynayamıyorum yani sağ-sol aynı olacak.
      şu an elimde bloody V5 var.
      razer imperator da kullandım Rusyada yaşadığım zamanlarda ama hiç iyi gelmedi bana. Rusyanın havasından da olabilir

neyse kullandığım en iyi mouse- ama görecelidir- razer abysus oldu.simetrik, küçük ve masadan biraz daha havaya kaldırdığınızda bile dönüşleri yapabiliyorsunuz,
      Hassaslık ayarını minimumda kullanıp Sc ve CSS'de milimetrik işleri yaparken , ani ve sert dönüş gerektiğinde bu özelliğiyle mouse elimde uçuyordu nerdeyse.. geçen sene amazondan mousepadiyle beraber 25 dolar gibi bir fiyata almıştım, yoğun kullanımda bozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 22 Mart 2017; 3:29:14 >

YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
      YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
      DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
    • Yarbay
      4718 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      D12

iOS Beta Tester
      22 Mart 2017 06:46:45
      quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Katılıyorum yorumunuza.Özellikle csgo tarzı fps oyunlarında zıplama fonksiyonu,eğilme fonksiyonu sıradan laptop klavyelerinden daha zayıf kalıyor(zor).Basım hissi sert ve Geri tepme olayı rahatsız ediyor seri basmanızı engelliyor.Bende uzun zamandır acaba ben mi alışamadım diye hayıflanıyordum.Yorumu görünce sevindim

Not:Brown switch(corsair) ve Romer-g switch(logitech) kullandım.Yorumum bu switchler icin.Son olarak Speed switchi denemek istiyorum fakat ondada hayal kırıklığı yasamaktan korkuyorum.

Hocam bende blue switch g710 kullanıyordum. Cs go oynarken bazen elimi tu?tan çektiğimi sanıyorum ama halen o tu?un basılı olduğunu oyundaki hareketimden anlıyorum. Anı hareketler yapmak neredeyse imkansız. Blue switch gerçekten oyun için uygun değil hele ki cs go için hiç değil. Şimdi corsairin speed switchli klavyesiyle gayet memnunum.

Fatal1ty X370 ITX/ac Ryzen 1700 Corsair H100i Evga GTX 970ssc Samsung 960 PRO 512GB Corsair Dominator 32gb 3200mhz Cl16
      Silverstone SX800-LTI Asus PG278q AKG K712 Pro Creative X7 Zowie EC2-A Zowie G-SR Corsair K95 Platinum Lian-Li PC-Q37 DxRacer 10 COD
    • Yarbay
      4718 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      D12

iOS Beta Tester
      22 Mart 2017 07:56:51
      Enpara ile amazondan sipariş verdim. Parası karttan çekildi ama ürün gönderilmeden iptal ettim. 8 gündür para iadesi gelmedi. Ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fatal1ty X370 ITX/ac Ryzen 1700 Corsair H100i Evga GTX 970ssc Samsung 960 PRO 512GB Corsair Dominator 32gb 3200mhz Cl16
      Silverstone SX800-LTI Asus PG278q AKG K712 Pro Creative X7 Zowie EC2-A Zowie G-SR Corsair K95 Platinum Lian-Li PC-Q37 DxRacer 10 COD
    • Yarbay
      2120 Mesaj
      22 Mart 2017 08:10:16

Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      17 Mesaj
      22 Mart 2017 08:33:36

O fiyat aralığında Samsung in ear fit'i öneririm, lastik kısmı rahatsız etmezse fiyatına göre iyi kulaklık :)
      |
      |
      fenerliemre96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      400 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Mart 2017 08:38:02
      quote:

Orijinalden alıntı: D12

Enpara ile amazondan sipariş verdim. Parası karttan çekildi ama ürün gönderilmeden iptal ettim. 8 gündür para iadesi gelmedi. Ne yapmam gerekiyor?

15 gün gibi bir zamanda geri dönüyor bir şey yapmana gerek yok, yinede iade olmaz ise bankayı ara çok yardımcı oluyorlar.
      |
      |

Kasa: Aerocool DS200, Anakart: Gigabyte Z170X-Gaming 7, Ekran Kartı: Gigabyte GeForce® GTX 1060 Xtreme Gaming 6G, Ram: Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3000MHz, Power Supplies: EVGA SuperNOVA 850 G2 80+ GOLD, İşlemci: Intel Core i7 6700K, İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 EVO, Monitör: AOC i2369Vm 23,
    • Teğmen
      224 Mesaj
      22 Mart 2017 08:47:01
      Selamlar arkadaşlar, 1000 tl gibi bir bütçem var da yardımlarınız lazım. Mevcut sistemimi upgrade yapmak istiyorum, yeni nesil güzel işlemci ve anakart tavsiyesi verebilir misiniz? Şuanki işlemci ve anakartım :
      Anakart : Gigabyte GA-990XA-UD3
      İşlemci : AMD FX8320 4.25Ghz (O.C)

Ekran kartım ise ZOTAC 1060 Mini (3gb)

Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      22 Mart 2017 09:17:16
      north face de indirim yakalayan varsa paylaşırsa çok sevinirim arkadaşlar
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.