Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Görüntü sorununun monitörden mi yoksa ekran kartından mı olduğunu anlamanın kesin çözümü başka bir monitör veya smart tv varsa ona takıp görüntüye bir de öyle bakmak.
  • uzun zamandır takip ettiğim outdoor kaz tüyü mont sonunda indirime girdi. ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

https://www.amazon.com/gp/product/B00OPKXZWG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    babike B kullanıcısına yanıt
    Konuyu kirletmemek adına sistem özelliklerini PM den detaylı bi şekilde atabilirseniz elimden geldiğince yardımcı olayım.

Edit: @babike nin dediği gibi tvden deneyip ona göre sorun devam ediyorsa özelden ulaşın tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqcain -- 22 Mart 2017; 20:22:42 >
  • tamamdir tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Benim g533 de geldi.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayirli olsun Bass siddeti nasil hocam.Ben Turteal beach 500 p var basini sevmedim..Simdi bass ozellikkli bakiyorum

• Sizin mesajınızı tesadüfen gördüm. Bu şekilde olur fakat öndeki usb ve ses yerlerinin kasanın içinden çıkan kabloları ve onu koruyan demir zarar görür.

https://www.youtube.com/watch?v=jZTHJ7_ECYQ

Şu videoyu tamda bu uyumsuzluğu yaşayan biri çekmiş. Videoyu biraz izleyip özellikle 6.11 ve 6.22 ye dikkat eder misiniz.

Bu videodan sonraki görüşünüz ne olur ? İade mi edelim bu şekilde mi yapalım ?
  • G430 kullanıyordum kablosuz iyi olur diye bunu aldım ses kaliteleri aynı bass bence yeterince iyi ama mikrofonu biriyle konuşma düzeyindeki sesi zor algılıyor hatta çoğu zaman algılamıyor biraz sesli konuşmak gerekiyor.
  • Rica etsem ucuz güvenilir bir satıcıdan 1tb harddisk önerebilir misinız ben baktım Türkiye fiyatlarından fazla hep bulamadım

• deadangel13 D kullanıcısına yanıt
    Hdd ve ramler tr fiyatıyla aynı hatta bazen pahalıya gelebiliyor tr den alın gitsin.
  • quote:

4 gün önce sizinle yazışıyorduk buradan.

Ürün açıklamasına bakın şimdi açıklamaya ne yazmışlar.

"Full 280mm radiator support for the latest Kraken cooler"

https://www.amazon.de/gp/product/B00RN3SJW8

Bu saçmalığın düzelmesi için birinin mağdur olması gerekiyordu oda biz olduk sanırım.

Eğer uyardıysan değiştirmişlerdir.Bu konuda pek bilgim yok diye yazmıştın pc toplama konusunda,Amazon sitesine hiç güvenmeyeceksin ürün bilgileri baştan savma yazılıyor mutlaka ürünün kendi sitesinden kontrol edip satıcıya bir mail ile sormak gerekiyor.
  • Hocam wireless istemiyorsan Cougar Immersa yı tavsiye ederim.Çok araştırdım almadan önce.Onlarca review izledim yüzlerce forum okudum.Hayatımda kaliteyi ucuza aldığımı düşündüren bir bu kulaklık,bir de Yamaha RX-V 375 oldu.Daha evvel G330,G230,G430,G35,Gamecom 788,SB Alpha,Asus Cerberus ve Sennheiser PC 350 kullanmış biri olarak kesinlikle konfor,hafiflik,ses dengesi,mic kalitesi olarak tek geçerim.Saygılar..
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Pc toplama konusunda bilgim var ben sadece hiç sıvı soğutma takmadığım için tanıdık bilgisayarcıya götürmüştük.

Bugün NZXT tr satıcısı olan coraxalpha nın teknik destek birimini arayıp sordum. Radyatör boyu 32 cm diyince mümkün değil sığmaz o zaten dedi kraken lere göre ölçüm yapılıyormuş. Elite olan kasayı sordum onada sığmaz dedi.

Burada amazonun hatası var fakat telafi etmiyorlar sadece ürünü geri gönderebilirsiniz diyorlar. İade alacaklar mı oda belli değil.
  • 50$ hediye kartına 10$ lık promosyon bitti mi acaba ? bittiyse ne zaman başlar bilen var mı ?
  • quote:

Pc toplama konusunda bilgim var ben sadece hiç sıvı soğutma takmadığım için tanıdık bilgisayarcıya götürmüştük.

Bugün NZXT tr satıcısı olan coraxalpha nın teknik destek birimini arayıp sordum. Radyatör boyu 32 cm diyince mümkün değil sığmaz o zaten dedi kraken lere göre ölçüm yapılıyormuş. Elite olan kasayı sordum onada sığmaz dedi.

Burada amazonun hatası var fakat telafi etmiyorlar sadece ürünü geri gönderebilirsiniz diyorlar. İade alacaklar mı oda belli değil.

Siz başka ne telafisi istiyorsunuz ki gönderin ürünleri alsınlar gönderme kargo ücretlerini de onlar öder böylece fazla zarara girmeden telafi edilmiş olur.Bu arada amazon.de üzerinden aldığınız için tel bırakın arasınlar türkçe görüşüp anlatın durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 22 Mart 2017; 20:57:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard1905

quote:

Orijinalden alıntı: Apollo Reis

Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve hakikaten bu paraya böyle kalite yok.

Aşağı yukarı tüm bedenler indirimde şuan

https://www.amazon.de/g...=UTF8&psc=1&th=1

Hayırlı olsun. Rengi beğenene çok iyi fiyat (29eu), stok az kalmış, yetişen alır modunda.

aldım bitane L bedenini inşallah dediğin gibi kalitelidir hocam pek bilmiyorum markayı. hayırlı olsun hocam güle güle kullanın
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Başka satıcılar 20 30 dolar civarında satıyorlar ama hiç satışları yok sanırsam alıexpresdekı gibi para biz onaylamadan yatmıyor sanırım guvenılınebılır mi

• quote:

Orijinalden alıntı: iisskkoocc

Bu kuponlar indirim kodları nasıl alınıyor N11de?

11tl üstü bişe alsan kodu geliyor 100tl üstü 5-10-20tl 3 tane kod 200tl üstü 4kod böyle gibi veriyor.
    26 mart son.
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    İade bir telafi değildir.

Telafi edilmek istendikten sonra birçok şey yapılabilir.

Sonuçta ben amazona güvenerek ve açıklamalarına bakarak aldım bu parçaları ama uymadı bu yüzden çok daha eski ve bence yetersiz bir soğutucuyu vatanbilgisayar gibi kazık bir yerden alıp monte etmek zorunda kaldık. Neredeyse h110i parasına h45 alıp takmış olduk.

Peki burda sorumlu kim ? Ürüne yanlış açıklama yazdığı için amazon değil mi ?

Peki telafi için ne yapılabilir ?

Ürünü iade almadan bu kasayla tam uyumlu olan (daha yeni yazdılar açıklamaya) kraken soğutucuyu bana gönderip h110i yi iade alabilirler veya tam tersi h110 i ellerine ulaştığında bana xkraken gönderebilirler.

Amazon hesabına kendi hatalarından dolayı vatandan almak zorunda bıraktıkları h45 in % x değeri kadar çek hediye kartı gibi bir şey tanımlayabilirler.

Vb... birçok şey yapılabilir.

Arkadaş aradığında sadece iade alabiliriz demişler birde ben arıyım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Beyler 3 ay kadar önce amazon de den acer 144hz monitör almıştım.

3 gündür ekranda titreme ve çizgiler oluşuyor. Asus rx470 ekran kartım var bana monitör gibi geliyor, sizce monitör de mi yada başka donanımda mı sorun var? Ona göre amazon la iletişime geçeceğim. Maalesef donanım konusunda çok zayıfım, bi yardımcı olun

https://youtu.be/KGaJ2k7kSpA

https://youtu.be/5GZju2X2IDk

edit: sıcaklık normal, driver güncel.

ekran kartı gibi gözüküyor,,,oc varsa iptal et, standart hızlara dön.
  • deadangel13 D kullanıcısına yanıt
    Amazon harici satıcılardan alırsanız gümrük vergisini ekstradan kendiniz ödemeniz gerekiyor. Kaldıki ürün bozulduğunda bayağı uğraştırabilirler.

N11 de güvenilir satıcılar var kuponlarla bayağı uyguna alabilirsiniz.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.