Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11086. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • ps 4 uyumlu kulaklık hangisiydi arkadaşlar hyper cloud mu?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    G231 aldım, yolda hala :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Rx 480 Dual (Beyaz Model) 170$ dibin dibi!!! Totalde 212$ arayanlar kaçırmasın.

https://www.amazon.com/gp/product/B01KWGSEJU?psc=1
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    HyperX Cloud 2
  • ALİŞVERİŞ YAPARKEN KREDİ KARTİNA BORÇ TL OLARAK Mİ HESAPLANİYOR YOKSA EURO OLARAK Mİ GEÇİYOR?
    EĞER TL OLARAK HESAPLANİP CEKİLİYORSA HAFTASONU VEYA AKŞAMA DENK GELİRSE 0.15LİK MAKAS FARKİ VAR ONDAN SORUYORUM.
  • babike B kullanıcısına yanıt
    42 DOLAR KARGO ÜCRETİ Mİ ?
  • ASUS Dual-Fan Radeon Rx 480 4GB OC Edition AMD Gaming Graphics Card with DP 1.4 HDMI 2.0 (DUAL-RX480-O4G)
    170$ + 10$ kargo + 32$ vergi = 773 TL Total
    https://www.amazon.com/gp/product/B01KWGSEJU

Gerçekten ihtiyacı olan düşünmeden direkt sipariş geçsin bu yoklukta gayet iyi fırsat o yüzden birazdan kül olur bu acele edin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selowan

ALİŞVERİŞ YAPARKEN KREDİ KARTİNA BORÇ TL OLARAK Mİ HESAPLANİYOR YOKSA EURO OLARAK Mİ GEÇİYOR?
    EĞER TL OLARAK HESAPLANİP CEKİLİYORSA HAFTASONU VEYA AKŞAMA DENK GELİRSE 0.15LİK MAKAS FARKİ VAR ONDAN SORUYORUM.

çoğu banka nasıl geçiririm diye bakıyor; en yüksek kurdan hesaplıyor.
  • Arkadaşlar Dip olarak paylaşılan Logitech G610'un Orion Brown aydınlatmalı olanı şu an Hb'de 340 TL. Aralarında bir fark var mı bilmiyorum tabi ama alacak olan arkadaşlar bi göz gezdirsinler bence.

http://www.hepsiburada.com/logitech-g610-orion-brown-arkadan-aydinlatmali-mekanik-oyuncu-klavye-920-007866-p-HBV000000AJUV

https://www.amazon.de/Logitech-Beleuchtete-mechanische-deutsches-Tastaturlayout/dp/B01CNXNFFS/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1490191811&sr=1-1&keywords=g610

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Aslında var istemeyince geri gitmesi lazım fakat bazen amazon masraflı olduğunda geri almayı kabul etmiyor. Teslim al sonra iade et en mantıklısı. Gümrükte 21 gün durunca el konuluyor diye biliyorum.
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    hocam yanliş anladiniz.benim kart ziraat kur olarak hesaplarken şuan euro yu 3.91 hesapliyor fakat benim kart akşam 5 ten sonra ve haftasonlari bu direk 4.05 felan olacak makasdan dolayi. Eğer tl olarak cekiliyorsa akşam saatine denk gelirse 100euro da 15tl fark oluşur. Fakat borcu 100 euro olarak yazarsa ben istediğim zaman öderim makas fark olmaz bunu soruyorum.
  • Arkadaslar amazon.de den ayakkabi aldim ama farkli bir saticidan aldim. Kargo takibinde amazon.de de ürün yolda diyor ama detaylı kargo takibi yapılmıyor. Hangi kargo firmasiyla geldiğini nasil öğrenirim sizce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    Bu kuponlar indirim kodları nasıl alınıyor N11de?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinli33s

Arkadaslar amazon.de den ayakkabi aldim ama farkli bir saticidan aldim. Kargo takibinde amazon.de de ürün yolda diyor ama detaylı kargo takibi yapılmıyor. Hangi kargo firmasiyla geldiğini nasil öğrenirim sizce.

satıcıya sorarak öğrenebilirsiniz
  • fenerliemre96 F kullanıcısına yanıt
    Ben aynı fiyattan Onogo de adlı satıcıdan almıştım 8 10 günde gelmişti. Herhangi bir sıkıntı yok, orjinal mi bilmem de kaliteli duruyor. Ses kalitesi bas vs çok iyi. Geçen hafta iki tane daha sipariş ettim.

• Cuma günü Amazon.de den sipariş ettiğim AOC G2460PG G-SYNC 144HZ monitör bugün teslim edildi.

Cumartesi UPS den gümrük işlemleri için vekalet verilmeai gerekiyormuş onun için form istediler o kadar. Formu doldurup resmini çektim aynı gelen maile geri gönderdim.

Ups 1 gün gecikmeli gönderdi yoksa salı elimdeydi.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLmNt13 -- 22 Mart 2017; 17:59:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xLmNt13

Cuma günü Amazon.de den sipariş ettiğim AOC G2460PG G-SYNC 144HZ monitör bugün teslim edildi.

Cumartesi UPS den gümrük işlemleri için vekalet verilmeai gerekiyormuş onun için form istediler o kadar. Formu doldurup resmini çektim aynı gelen maile geri gönderdim.

Ups 1 gün gecikmeli gönderdi yoksa salı elimdeydi.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayırlı olsun ne kadara mal oldu

• babike B kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kaçtan aldınız? Şu an 1300 öro gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: iisskkoocc

Ben aynı fiyattan Onogo de adlı satıcıdan almıştım 8 10 günde gelmişti. Herhangi bir sıkıntı yok, orjinal mi bilmem de kaliteli duruyor. Ses kalitesi bas vs çok iyi. Geçen hafta iki tane daha sipariş ettim.

Vatan dan alındı kulaklık, yine de yorumunuz için teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samiguc

O fiyat aralığında Samsung in ear fit'i öneririm, lastik kısmı rahatsız etmezse fiyatına göre iyi kulaklık :)

Biraz acele davrandım galiba apple aldım yine , yorumunuz için teşekkürler :)
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.