Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Gömlek üstüne giyilebilecek bir şey bulamadım. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_okay

https://www.amazon.de/C...T3NABC25TXMM6TC&th=1

Şu anda bu fırsatı gördüm. Almayı düşünüyorum. Sizce Corsair 450D kasaya olur mu? X370 Anakart, Ryzen 7 ve Gtx 1080 kullanacağım. Yeterli mi?

Hem kasaya olur hem de yeterli olur.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Amerikadan alırken hangi ölçü standardına göre alıyoruz peki ? Listede eu karşılığındaki yazan numaraya göre almıyormuyuz ?
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler... Benimki de takıldı, form doldurdum. Seninki de hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

Herkese selamlar.. Yakın zamanda sipariş verecek arkadaşlardan ;

https://www.amazon.de/CSL-Verteiler-Tablet-PC-bus-powered-Aluminiumgeh%C3%A4use/dp/B01LXFZPAG/ref=sr_1_6?s=computers&ie=UTF8&qid=1490118590&sr=1-6&keywords=usb+3.0+hub

şu ürünü de sepete eklemesini rica edecektim. İstanbul'da ( avr ) ikamet ediyorum.. Eğer sipariş verecek arkadaş bunu da beraberinde alabilirse sevinirim. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır ?

Satıcısı Amazon olmadığı için vergi işini bozar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

merhaba bana guzel bir monitor onerebilirmisiniz. ikinci monitor olarak kullanicagim.

27 inc ve uzeri 1300 tl butcem var.

internette dizi ve genel internet iccin kullanacagim.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BIWNBSQ/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

bunu dusunuyorum. tavsiye edermisiniz.

ilk sayfadaki asuslari almak istedim ama turkiyeye gelmiyor

27" alıyorsan 2K olmalı.

hocam yorum için teşekkürler. bir tavsiyeniz var mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B01B6JD5A0?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ben bunu düşünüyrum ancak stok da yok

• Sepetlik var mı 5-10€arası dağcılık malzemesi yada gönderilen powerbank falan?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum yorumunuza.Özellikle csgo tarzı fps oyunlarında zıplama fonksiyonu,eğilme fonksiyonu sıradan laptop klavyelerinden daha zayıf kalıyor(zor).Basım hissi sert ve Geri tepme olayı rahatsız ediyor seri basmanızı engelliyor.Bende uzun zamandır acaba ben mi alışamadım diye hayıflanıyordum.Yorumu görünce sevindim

Not:Brown switch(corsair) ve Romer-g switch(logitech) kullandım.Yorumum bu switchler icin.Son olarak Speed switchi denemek istiyorum fakat ondada hayal kırıklığı yasamaktan korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 22 Mart 2017; 3:3:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

Amerikadan alırken hangi ölçü standardına göre alıyoruz peki ? Listede eu karşılığındaki yazan numaraya göre almıyormuyuz ?

Herhangi olan bir spor ayakkabının diline bak orada görürsün US karşılığını.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

merhaba bana guzel bir monitor onerebilirmisiniz. ikinci monitor olarak kullanicagim.

27 inc ve uzeri 1300 tl butcem var.

internette dizi ve genel internet iccin kullanacagim.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BIWNBSQ/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

bunu dusunuyorum. tavsiye edermisiniz.

ilk sayfadaki asuslari almak istedim ama turkiyeye gelmiyor

27" alıyorsan 2K olmalı.

hocam yorum için teşekkürler. bir tavsiyeniz var mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B01B6JD5A0?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ben bunu düşünüyrum ancak stok da yok

MX27AQ

• Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve hakikaten bu paraya böyle kalite yok.

Aşağı yukarı tüm bedenler indirimde şuan

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00OMRJLAW/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1&th=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustaac M kullanıcısına yanıt
    dili almanca yaparsanız g203 oluyor başlık...
    g403 le alakası yok ürünün ve fiyatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollo Reis

Arkadaşlar ürün elime ulaştı ve hakikaten bu paraya böyle kalite yok.

Aşağı yukarı tüm bedenler indirimde şuan

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00OMRJLAW/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1&th=1

hayırlı olsun güle güle giyin sırtınızda eskisin.
    siz hangi renk hangi bedeni kaça aldınız

• AADUUKET kullanıcısına yanıt
    mekanik klavye zıplamayı mı zorlaştırıyor? fps oyunlarında laptop klavyesinden daha az fayda mı sağlıyor? :D aman diyim bunlari baska yerlerde yazmayın.

Kullandığınız mekanik klavyedeki switchin türü nedir acaba ?

• LG 27UD58 4K Monitör DİP FİYAT : 397 EURO

https://www.amazon.de/dp/B01LBQ3QCA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tagortian

mekanik klavye zıplamayı mı zorlaştırıyor? fps oyunlarında laptop klavyesinden daha az fayda mı sağlıyor? :D aman diyim bunlari baska yerlerde yazmayın.

Kullandığınız mekanik klavyedeki switchin türü nedir acaba ?

Gelecek yorumları görmek için takip
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    satıcısı cls computer diye bir firma çin menşeili ürünler satıyor. Ben telefon kılıfı aldım bunlardan benim siparişi gönderdi adamlar aradan 2 gün geçmeden türkiyeye siparişi kapattılar. Şuan o ürün türkiyeye gelmiyor. Başka bir usb çoklayı bak sen kendine
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Linkini verdiğiniz klavyenin Logitech veya Corsair marka 70-80 dolarlık klavyelerden daha iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz?

hocam yazdığım gibi,
    corsairin modellerini kullanmadım, şu an elimde aynı anda G710 ve G710+ de var.

Scissor type keyboardlar kısa basma mesafeleriyle bir avantaj. "travel distance" diye geçiyor ingilizcesi.

yazı yazmaktan zerre zevk almadım, hatta oyunu oynarken G710+ kullanmak daha zevkli gelmiştir belki, tuşa basma zevki apayrı. COD oynarken kullan, yapay zekaya karşı takıl dur,, veya turn based oyna... ama benim aklıma gamer diyince sadece multiplayer olarak RTS veya FPS geliyor ve belli bir başarı yakalamaya çalışırken scissorslar avantajlı.

özellikle css 'de yana adımla awp kullanımlarında bu farkı çok hissettim. zaten pingim 50ms iken 20ms ye düştü sevincini yaşarken travel distance yüzünden kaybettiğim milisaniyeyi merak ediyorum )))
    zoom+shot ve 180derece dönüş gibi scriptleri klavye veya mousela halletmek lazım zaten.

Klavye ayarları derseniz zaten malum scriptlerle her klavyede ayarlanabiliyor jump-duck vs..

18 yıl Starcraft 10 yıl CSS diyim anlayanlar anlar (CS yi saymıyorum bile) tabi sık sık büyük aralar verdiğim zamanlar oldu.

Logitech 740 ve Razer Deathstalker essential scisors type modellerini kullanmayı denemeyi çok isterim ama artık emeklilik zamanı.

=============================================

yazmışken, mouse olarak bir ton ürün kullandım, ama mouse çok göreceli kalıyor, ele göre.
    mesela kesinlikle ergonomik mouselarla oynayamıyorum yani sağ-sol aynı olacak.
    şu an elimde bloody V5 var.
    razer imperator da kullandım Rusyada yaşadığım zamanlarda ama hiç iyi gelmedi bana. Rusyanın havasından da olabilir

neyse kullandığım en iyi mouse- ama görecelidir- razer abysus oldu.simetrik, küçük ve masadan biraz daha havaya kaldırdığınızda bile dönüşleri yapabiliyorsunuz,
    Hassaslık ayarını minimumda kullanıp Sc ve CSS'de milimetrik işleri yaparken , ani ve sert dönüş gerektiğinde bu özelliğiyle mouse elimde uçuyordu nerdeyse.. geçen sene amazondan mousepadiyle beraber 25 dolar gibi bir fiyata almıştım, yoğun kullanımda bozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 22 Mart 2017; 3:29:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Katılıyorum yorumunuza.Özellikle csgo tarzı fps oyunlarında zıplama fonksiyonu,eğilme fonksiyonu sıradan laptop klavyelerinden daha zayıf kalıyor(zor).Basım hissi sert ve Geri tepme olayı rahatsız ediyor seri basmanızı engelliyor.Bende uzun zamandır acaba ben mi alışamadım diye hayıflanıyordum.Yorumu görünce sevindim

Not:Brown switch(corsair) ve Romer-g switch(logitech) kullandım.Yorumum bu switchler icin.Son olarak Speed switchi denemek istiyorum fakat ondada hayal kırıklığı yasamaktan korkuyorum.

Hocam bende blue switch g710 kullanıyordum. Cs go oynarken bazen elimi tu?tan çektiğimi sanıyorum ama halen o tu?un basılı olduğunu oyundaki hareketimden anlıyorum. Anı hareketler yapmak neredeyse imkansız. Blue switch gerçekten oyun için uygun değil hele ki cs go için hiç değil. Şimdi corsairin speed switchli klavyesiyle gayet memnunum.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.