Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sipariş iptalinden sonra ödemenin geri yatması için gerekli olan harcama itirazı hakkında yardım edebilecek biri var mı? Enpara için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amedra kullanıcısına yanıt
    Son ekranda fiyatı Sipariş Toplamı: EUR 152,00 olarak çıkıyor 45 euro gümrük vergisi var.Genellikle stok sorunu yoksa ve amazon.de göndermeyi doğru düzgün becerebilirse en fazla 10 günde ulaşır elinize.Prime yapmanıza gerek yok ülkemize çok bir faydası yok sadece bazı ürünlerde indirimlere erkenden erişme şansınız olabilir.

iyi alışverişler
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Bende var ben o şekilde kullanıyorum hocam. Yanlışınız olmasın?
  • bozoo1903 kullanıcısına yanıt
    Sitesinde öyle bir bilgi yok hocam.daha önce de konusu geçti.hafta ilgili PDF yi paylaşan arkadaşlarda oldu.1920x1080@75 hz önerilen ve desteklenen çözünürlüklerde yok.ha siz kullanıyorum diyorsanız siteleri yanlış bilgi veriyor.onu bilemem tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cateyes kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Hocam hdmi ile o çözünürlüğü desteklemiyordu ve DP 1.2 kablo aldım. Şu anda windows ve ekran kartı üzerinden görünen değerler 1920x1080@75Hz olarak görebiliyorum. Bahsettiğiniz gibi ya bilgi eksikliği var yahut versiyon farkı. Uyarınız için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu Amazondan alınan PS4 lerin garanti durumu nedir bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

anakartı ne aldın hocam nereden aldın ayrıca merak ettim sen geçen soruyordun

nanokatalogdan aldım hocam gigabyte z270x ultra gaming modelini aldım 680 tl

hocam o dediğin kart gta 5 i açmal için yeterli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamjam

Ventrailia ii modeli mi bu ayakkabı rica etsem flashsız bir kaç fotoğraf ve ayakta resmini çekebilir misiniz ? Flash olunca görseldekinden çok farklı çıkmış ayakkabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ventrailia 44 euroya düşmüş ama bi kaç beden denedim gönderilmiyor☹

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UfukAkkus1 kullanıcısına yanıt
    Harcama itirazından bulunmana gerek yok.

Siparişin parası çekilmiş ve siparişi iptal ettiysen, paran kartına ortalama 1 hafta içinde yatıyor.

Örnek: Ben iş bankası kullanıyorum bana 4.gün yatmıştı.
  • oruc1 O kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma 2 gün önce 54€ aldığım siparişi iptal ettim, 44€ ya alayım diye.Şimdide göndermiyor :D
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Fazla bile gelir
  • Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Önce peakfreak aldım. Hoşuma gitmedi. Sonra Conspiracy aldım. Baya beğendim. Rahat bi ayakkabı. Skecherslardan daha keyifli. Bunu ise 54 ilk açıkken almadım. Yorumlar güzel olunca niyetlendim ama kapattılar. Şimdi ventastici bekliyorum düşsün diye 😉

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.de den alınan güç kaynaklarını kullanmak için dönüştürücü vs gerekiyor mu?
  • Hama Maus/Tastatur Konverter "Speedshot Ultimate" (geeignet für PlayStation 4/SLIM/PRO, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360) schwarz/blau

https://www.amazon.de/dp/B015KFXENY/

Bu ürünü kullanan var mı hiç nasıldır
  • Ben eski güç kaynağımın kablosuyla bağladım sorun olmadı. Elinde yoksa bir adet edinmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şaşkınspor -- 2 Mart 2017; 13:7:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Ben eski güç kaynağımın kablosuyla bağladım sorun olmadı. Elinde yoksa bir adet edinmen gerekiyor.

Cevabın için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turusan

Güzel konu olmuş arkadaşa helal olsun okadar uğraşmış yardım etmek için şahsen ben uğraşmazdım yardım sever olmadığımdan değil sabırla didik didik okadar şeyi yazamam bence bu bilgilerle alışveriş yapan arkadaşlar ufak tefek hediye almalı konuyu açan arkadaşa

Teşekkürler, eksik olmayın. Maddiyat kullanılır biter, içten bir teşekkür/dua yeter de artar.
  • Bu arada aldığın tnf mont kadın için aynısını ben eşim için almıştım. Montlarda çizgilerden anlaşılıyor kadın ürünleri.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.