DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Amazon Rehberi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: , , , kayacan93, jacksonpred Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
254.887
Cevap
3.287
Favori
12.581.833
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      Ve sonunda hyper x cloud 2 kulaklığımızda gelmiş bulunmakta :) Tekrardan teşekkürler murat indirim haberin için

|
      |

Dünya Yalan
    • Yüzbaşı
      865 Mesaj
      22 Şubat 2017 15:59:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

https://www.amazon.de/gp/product/B00UTC9T7E

Songmics OBG24B Bürostuhl, Lederimitat, schwarz, 67 x 66 x 114 cm

Zamanında koltu bakmak için gezmediğim koltukçu kalmamıştı, bu tarz kalitedeki ürünler hep +800 gibi rakamlardaydı. Çok iyi bence, detaylı inceleme faydalı olacaktır ihtiyaç sahiplerine. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 23 Şubat 2017; 20:24:37 >
      |
      |

• Çavuş
      72 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:10:52

Fotolar bunlar. Malum ofis ortamı sadece ilk testleri yaptım ve geri kutuladım. Akşam evde rahatça kullanabilirim:)

Bu ürünler için forumların veya kişilerin detaylı incelemeleri mevcut. Monitör için şimdilik birşey diyemeyeceğim fakat kulaklık kutu açılımından tutun da ilk dokunuş, kulağa ilk takış rahatlığı, ses kalitesi olarak benim beklediğim standartların üzerinde. Günlük yaşamda lens, evde gözlük kullanıyorum. Gözlükle kullanım için görüşlerimi yine akşam yeni bir post atarak aktaracağım.

Bu arada konuştuğumuz jak mevzusunda problem çıkmadı. Direk dişi-erkek oturumu sağlanıyor ses kartı için.
      |
      |
      MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2174 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:17:03
      bir gtx 1060 daha aldım bu defa ejderhalı
      |
      |

[color=
    • Teğmen
      118 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:17:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Arkadaşlar monitör 231 euroya düşmüş ben 284 euroya almıştım iade edip alabilme imkanım oluyor mu daha önce yapan var mı

yapmıyorlar kesin bilgi. yani ücreti iade etmezler. ürün iade hakkınız varsa siz bilirsiniz ama uğraşmaya değer mi şüpheliyim.
      amazon.de kuralları esnek değil çok katı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safahh -- 22 Şubat 2017; 16:18:44 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      689 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:18:51
      UPS vekaletname için aradığında kardeşim açmış kendi e-mailini vermiş, bende hem kardeşimin e-mailinden hem de kendi e-mailimden vekaletnameyi yolladım.
      Sorun olmaz değil mi?
      |
      |

• Yarbay
      2174 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:22:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Herscel

Fotolar bunlar. Malum ofis ortamı sadece ilk testleri yaptım ve geri kutuladım. Akşam evde rahatça kullanabilirim:)

Bu ürünler için forumların veya kişilerin detaylı incelemeleri mevcut. Monitör için şimdilik birşey diyemeyeceğim fakat kulaklık kutu açılımından tutun da ilk dokunuş, kulağa ilk takış rahatlığı, ses kalitesi olarak benim beklediğim standartların üzerinde. Günlük yaşamda lens, evde gözlük kullanıyorum. Gözlükle kullanım için görüşlerimi yine akşam yeni bir post atarak aktaracağım.

Bu arada konuştuğumuz jak mevzusunda problem çıkmadı. Direk dişi-erkek oturumu sağlanıyor ses kartı için.

monitörün kutusu biraz eski püskü .com dan o kadar ley aldım hepsinin kutusu fln gıcır gıcır iken .de den gelen kutular hep yırtık pırtık geldi bana dikkat ediyorum fotolara fln .de almanların iade ettiği ürünleri türkleremi kakalıyor nedir?

[color=
    • Yüzbaşı
      390 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:23:56
      Para gıdıklıyo yemin ederim gene aldık bişeyler yanlız 15 gündür takip ettiğim evga gold psu yu alamadım yerine corsair marka almak zorunda kaldım inşallah pişman olmam. lanet olasıca kredi kartını kaybettik gelene kadar evganın stoğu bitti bu arada corsair led li fan bakan varsa .com da indirim var ben 3 tane aldım artık kasamda gelsin Corsair carbide spec 03 artık şöle ankara pavyonları gibi ev ışıl ışıl yapıcam pc yi burdan da rgb led şerit alıp kasayı sardıkmı tamam

|
      |

Sözüm meclisten dışarı dostlar
      Bugünlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum
      Hani dilim dilim doğrasalar beni
      Marmara Ege Karadeniz ve hatta Akdeniz cacık olur diyorum
    • Teğmen
      180 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:31:27
      Gift Card alımına 50$ kampanyası geçerli mi geçerliyse nasıl alacaz ben bir türlü beceremedim.

Anakart: Asus Rampage Edition 10, İşlemci: İntel Core i7 5930K, Kasa: Thermaltake Chaser MK-i, Ekran kartı: Asus GTX770 Direct Cu 2 O.C, Ram: 32 GB Corsair Dominator Platinum 3000 mhz CL15, Güç kaynağı: Corsair AX860i Platinum, Harddisk: 1 TB Western Dijital Caviar Black, SSD: Samsung 960 Pro NVME M.2 SSD 512 GB, Sıvı soğutma:Therlmaltake Water 3.0 Extereme Monitör: Asus 23'' VX238H
    • Yüzbaşı
      615 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Şubat 2017 16:33:44
      Kur konusunda enparanın iyi olduğu söyleniyor bu doğru mu ? Teyit eden var mı ?
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:35:29
      Okula gidip gelirken kitaplarımla birlikte 15.6 inch laptopumu da içine sığdırabileceğim bir sırt çantası varmıdır? Biraz bakınırken SwissGear adlı markadan güzel modellere rastladım ama önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2381 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:40:41

Hocam kusura bakmayinda kalite anlayisiniz urunun 3.5 yildir sorun cikarmamasi ise yanlis sulardasiniz. Benim yillardir sorun cikarmayarak kullandigim bir cok urun var, bu urunler kaliteli mi oluyor simdi:)
      Ikeanin olayi uygun fiyatli, pratik ve orijinal urunlerinin olmasi, yoksa urunlerin hemen hemen hepsi sunta vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brskcr -- 22 Şubat 2017; 16:42:33 >
      |
      |
      Dr. Perry Cox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
      Master YODA
    • Çavuş
      72 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:41:46

Monitör orjinal kutuda, cloud2 ise ekstra kutu içerisine koyulmuş olarak geldi. Büyük ihtimal kargo sırasında oldu bu çünkü daha önce gelen monitörüm amazonbox içinde gelmişti hiçbir leke yada deformasyon yoktu.
      |
      |
      magrofon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:45:27
      Sanki kampanya tarzı şeylerin şimdi yapılması akıllarda soru işareti bırakmıyor değil..DOLAR lazım heralde tr den alışverişe bir el atınmı diyorlar acep..CEO okuyordur şimdi..Bizde diyoruz ki şartları daha iyileştirin fiyatlar güzel olsun ..:)
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 7 saat 29 dakika kadarı kaldı.
      22 Şubat 2017 16:45:28
      Arkadaşlar amazon.de'denb elektronik sigara alamıyorum com'da da aynı mıdır? göndermiyorlar mı?

• Yüzbaşı
      417 Mesaj

Android Beta Tester
      22 Şubat 2017 16:48:21
      50$ dan mi dusup 8$ 42$ mi oluyor,yoksa 50$+8$ bedava mi

|
      |

• Yüzbaşı
      615 Mesaj

iOS Beta Tester
      22 Şubat 2017 16:48:35

Aynen nasıl oluyor bu ?
      |
      |
      hashus_42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      817 Mesaj
      22 Şubat 2017 16:58:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

Arkadaşlar amazon.de'denb elektronik sigara alamıyorum com'da da aynı mıdır? göndermiyorlar mı?

Yasak , gümrükten geçmez .Gelse bile geri döner. Amazon gibi kategorisini gümrüğe bildiren firmalardan hiç gelmez. Boşuna denemeyin.
      |
      |

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      22 Şubat 2017 17:01:00

gift card alımına verilen bişey yok ki olay çok açık ve net. 50 dolar ve üzeri alışverişlerde bugüne özel 8.62 dolar indirim var.
      |
      |
      Beocan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      212 Mesaj
      22 Şubat 2017 17:03:11
      Konuya hiç bakmadan 10 dakika önce 50 dolarlık alışveriş yaptım 😕

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.