Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Siyaset le ne alakası var buradaki konuşmanın. Hep mi mağdur u oynayacaksınız ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

HD7870xt'den rx460'a geçmeye değer mi sizce ? Kartı 2.elden sattığımı varsayarsak üzerine 150 TL ekleyerek almış olacağım. Monitörüm FreeSync destekli fakat 7870xt ile bu özellikten yararlanamıyorum. Bunun dışında güç tüketimi ve bellek konusunda da (2 GB vs 4 GB) rx460 daha avantajlı. Karşılaştırmak için performans testleri bulamadım pek.

Ben de R9 280 var, aşağı yukarı aynı kartlar hd7870xt ile. Rx460 a geçmeye değmez, en az rx470 e geç derim ben

460'tan vazgeçip kurun düşmesini bekleyerek direk 480'e geçmeye karar verdim hocam , belki dip fiyat görürse 470 de düşünebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :S

Normal vekaletnameyi kabul ettirtmeye çalışın. Ürün toplamları 1500 euro yu geçti mi ?

Hayır. 50 euro 1 kilo bile yoktur

Daha önceden normal verdiyseniz şimdi bunu istiyor olabilirler, kısaca fişlenmişsiniz.

Neden böyle birsey yapsınlar?

Daha önceden vekalet vermeden sadece kağıt gönderdiyseniz ve şimdi böyle isteniyorsa bir şekilde daha önceki yöntemin artık size uygulanmadığını varsayabiliriz. Buna ulaşmak için illa ki gümrük bir kayıt sistemi tutuyordur. Artık herkesten böyle mi isteniyor bilmiyorum ama herkesten istenmiyor sadece sizden isteniyorsa fişlenmişsiniz demektir. Ona göre dedim =)

• Gonderilen mailde noter onayli vekaletname isteniyor zaten ezelden beri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike Spor Ayakkabı: 42-43-44-44.5-45 numara sepette 20eu - 42.5 numara sepette 24eu. Mavi renginin 43 ve 44.5 numarası da dip fiyat.
    https://www.amazon.de/N...erren&th=1&psc=1
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :S

Normal vekaletnameyi kabul ettirtmeye çalışın. Ürün toplamları 1500 euro yu geçti mi ?

Hayır. 50 euro 1 kilo bile yoktur

Daha önceden normal verdiyseniz şimdi bunu istiyor olabilirler, kısaca fişlenmişsiniz.

Neden böyle birsey yapsınlar?

Daha önceden vekalet vermeden sadece kağıt gönderdiyseniz ve şimdi böyle isteniyorsa bir şekilde daha önceki yöntemin artık size uygulanmadığını varsayabiliriz. Buna ulaşmak için illa ki gümrük bir kayıt sistemi tutuyordur. Artık herkesten böyle mi isteniyor bilmiyorum ama herkesten istenmiyor sadece sizden isteniyorsa fişlenmişsiniz demektir. Ona göre dedim =)

Biraz önce farkettim :D 40 euroluk ürün için 200 liralık vekaletname istiyorlar :Dd

• Bugün merken bankasının kararı açıklanacak büyük ihtimalle faiz artırımına gidecek cuma gününe kadar piyasada etki gösterebilir.Sonra yine artış olur gibi bende gtx 1060 alıcam 3.75 3.85 arası gördümü alıcam daha da düşüş olmaz gibi bunu öngörerek alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer Aspire S 13 (S5-371-56VE) 33,8 cm (13,3 inç Full HD IPS) Dizüstü Bilgisayar (8GB RAM, Intel HD Graphics 520, Win 10 Home)
    Dip fiyat: 769 €

https://www.amazon.de/Acer-S5-371-56VE-Notebook-i5-6200U-Graphics/dp/B01EZTSEJA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı kısmına gelince kapattım ilerisinde ne yazıyor bilmiyorum. İlk sayfada %18 kdv birşeyli yazı vardı da hızlıca okuyunca o kalmış aklımda. Şimdi bu ürünü alırsam sadece 125 euro mu ödeyeceğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    40 euro diyorsunuz. 40 euro için neden vekalet istiyolar allah aşkına. sistemmi değişti acaba ? sipariş vermeye korkuyorum şimdide he
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

Acer monitörü önermem oyun oynamak isteyenler için.. 21.5 inç ini aldım onun aşırı derece ghosting var. idareten almıştım pc den soğudum resmen :D

5 ms TN paneli gören birisi bunu anlayabilmeli zaten, ucuz buna mukabil ofis gibi yerlerde kullanmak için.
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    onu şöyle düzeltelim "Bugün merkez bankasının kararı açıklanacak büyük ihtimalle faiz arttırımına gitmeyecek cuma gününe kadar piyasada etki gösterebilir. Sonra yine artış olur"
    Merkez bankası daha önce örtülü bir faiz arttırımı yaptı zaten. Özellikle faiz arttırımı yapmaktan kaçınıyorlar.
    http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/merkez-bankasindan-flas-hamle-1626640/
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackteam1

Hocam garantinin olmadığını biliyorum (sadece 1 ay veriyolar herhalde) ancak amazon.com a amazon.de den daha çok güvendiğim için 100$ gift kart aldım.Sırf hepsiburada vs den almamak için.470 ya da 480 alıcam sen böyle diyince napıyım bilemedim.

Tamam güven de 30 günden başka garanti yok bunu bilin yani.
  • Zytrec kullanıcısına yanıt
    ekran kartı nerde hocam ?

tamam gördüm :D

performans testlerinizi bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anywar -- 24 Ocak 2017; 13:17:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Hocam merhabalar ufak kardeşime bu monitörü alsak oyun oynarken sıkıntı yaşar mı gamer değil sadece oyun oynuyor profesyonel bi çalışma içinde değil:)

Yaşar, almasın.

1-2ms TN panel fırsatı beklesin.
  • MSI Radeon RX 460 2GB DDR5 OC 1xDVI 1xHDMI 1xDP 128bit PCI-E x16
    Dip fiyat: 117.89 €

https://www.amazon.de/MSI-Radeon-1xDVI-1xHDMI-128bit/dp/B01N3KYJK8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benden de noter onaylı vekalet isteyecekler sanırım...yetki belgesi göndermiştim şimdi eksik yazıyor.

gelen de bilgisayar faresi, hey allahım ya.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Hayırlısi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dolarlık code göndermeniz mümkün müdür. Şimdiden Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bu arada her fırsatta Amazon'a giydirmeye çalışanlara gelsin, 2 ay önce 260 TL'ye koyduğum anakart şuan 346 TL olmuş bayadır TR'den sistem toplamıyordum gözlerim fal taşı gibi açıldı.

Tam listeyi vereyim, kafadan sallamayalım somut verilerle konuşalım olayın vehametini net anlayalım,

MSI 110M Gaming
    260 >> 346

i5 6500
    730 >> 930

8GB DDR4 2133mhz
    152 >> 283

WD 1TB Blue
    175 >> 228

Zalman Z3 Plus
    172 >> 230

Zalman ZM600-LX
    206 >> 264

MSI RX470
    904 > 1000

ve bu site piyasaya göre çoğu ürünü daha ucuza satıyor piyasa sitelerinden toplasam kafayı sıyırırsınız.

682 TL 2 ayda cebimizden buharlaşan para bu 2500 TL'lik basit bir sistem için geçerli 5-10K sistemler için varın siz düşünün, arkadaş ben o parti bu parti tanımam, futbol takımı tutar gibi körü körüne kimseyi de desteklemem ben akıl ve mantık neyi gösteriyorsa onu söylerim, Türk lirasının dolara karşı dünyada en çok değer kaybeden para birimi olmasına ve bu şekilde pul değerine düşmesinde BİLE BİLE GÖRE GÖRE emeği geçenlere vatandaş olarak hakkımı kesinlikle HARAM ediyorum, iki dünyada da hesabını versinler İNŞALLAH.

Amazon başımızdan eksik olmasın başka söze gerek yok.

Sizi bir tek muhalifler takip etmiyor, sizinle aynı görüşte olmayan bir sürü insan var; hakkımı HARAM ediyorum dediğiniz. Bari siz girmeyin siyasete de konunun tadı tuzu kaçmasın.

Abi ne muhalifi ne diyorsun ? herhangi bir taraf olmadığımı belirtmek için daha ne yazmam gerek oraya ? asıl bunu yazarak sen direkt taraflara böldün bizi.

Yahu hakkını aramaktan doğruları söylemekten neden bu kadar kaçıp korkuyorsunuz ? başımıza gelen her şeye şükredersek, bugün şükrettiğimizi yarın bulamayız, örnekleri sayısız azıcık haber izleyin görürsünüz. Birazcık sorgulayın yahu, Amerika-Avrupa'da insanların eleştirdiği karşı çıktığı veya talep ettiği şeyleri görseniz mümkünatı yok inanmaz bunlar şaka falan dersiniz.

Burada 2 ayda basit bir sistem için 680 TL para uçmuş diyorum hala siyaset diyorsun, alım gücün %30 düşmüş diyorum hala siyaset diyorsun ne dersen de çözüm var mı ? görünüşe göre yok ee peki bunu sen veya ben yapmadık, bende diyorum ki kimler yaptıysa hakkım haram zehir zıkkım olsun. Sanki ben bunları buraya keyfimden yazıyorum zevk alıyorum yazarken, bak ucu nerelere kadar dayanmış bu konuya da %100 etkisi var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.