Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

yok öyle bir dizisi.

Yakında yüzüklerin efendisinin dizisini yapacak amazon.

o zaman göreceğiz istedikleri game of thrones ayarını yakalayabilecekler mi acaba

Alıntıları Göster
    Amazon içerisinde yer alan dizilerin netflix içerisinde yer alan dizilerden çok daha iyi olduğu söyleniyor o yüzden en iyi Amazon yapımlarını sormaktı amacım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liste güncellendi. Yakın zamanda Japonya listesini ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Liste güncellendi. Yakın zamanda Japonya listesini ekleyeceğim.
    usta japonyanın listesini biz ne yapalım yav ?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ülkemizden izlenebilen Japon yapımlarını kastettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Ülkemizden izlenebilen Japon yapımlarını kastettim.
    anladım hocam kolay gelsin :)
  • arkadaşlar bende deneme süresini başlattım içerik iyi gibi ama bir netflix değil gibi çok çeşit yok ama alternatif olması iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    Aslında Amazon'un olayı diziden ziyade, film arşivi. Birçok klasik seri var. Mesela, Indiana Jones, Godfather, Ghostbusters, Back to the Future, The Mummy vs. Original yapımları da bana göre Netflix'le kıyaslanamayacak ölçüde iyi. Henüz hepsine bakma şansım olmadı ama ortalama bir dizi olan The Tick'in görüntü yönetmenliği zaman zaman en iyi Netflix dizisinden bile daha iyi göründü bana. Eminim ki Bosch, Mrs. Marvelous falan bu konuda daha iyidir. Netflix'te hiçbir zaman olmayan sitcom çeşitliliği de var üstelik. Aynı paraya diğerleri sd görüntü verirken Amazon 4k veriyor, sanırım aynı anda iki ekran desteği de var.

Açıkçası sürekli içerik tüketen biri için hiçbir platform tek başına yeterli değil. Primevideo, Netflix'in belgeselleri ve bazı uluslararası yapımları ile beraber iyi bir ikili oluşturuyor.
  • bende size tam olarak aynı anda kaç ekranda seyrediliyor diyecektim ki 😁 siz söylediniz ben netflix alternatifi olur ben içeriği beğendim dizileri iyi bence netflix yakalayamasada yaklaşabilir

• Vayy konu açılmış , hayırlı olsun

• bu arada bende apple tv 4k var amazon prime yükledim ama film seçip başlat dediğimde başlatmıyor ve hata veriyor tekrar deneyiniz diye ne yapmam gerek acaba. Bilgisayardan seyrederken sıkıntı olmuyor ama apple tv de sorun yapıyor bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, arada bir çayımızı içmeye bekleriz artık
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    https://discussions.apple.com/thread/8222797

Uygulamadan kaynaklı bir sorun, ana menüden yeniden başlatla sorunu çözülenler olmuş. Kullanmadığım için fazla bir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Teşekkürler, arada bir çayımızı içmeye bekleriz artık

Geldik valla kapı duvardı

Gecen yıl o kadar dedık konu açılsın dıye , kımse detaylı konu açmadı,Nıhayet acılmıs ama ancak haberım oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • içerikleri kontrol etmek amaçlı uygulamayı hem telefonuma hem de tabletime indirdim. İkisi de apple cihaz bu arada.

Yalnız iki cihazdan da içerikleri izleyemiyorum. The man in the high castle ve goliath adlı dizilerin ilk bölümleri direk free yazıyor yani prime video üyeliğim yoktu ama videoyu açma butonu çıkıyordu. Aynı şekilde başka dizilerin filmlerin de trailer'ları herkese açık, açabilmem gerekiyor ama hepsinde aynı durum var. Tıklıyorum şu alttaki ekrandaki gibi kalıyor, 3-4 dakika bekledim asla başlamıyor. Dönüp dönüp duruyor o turuncu yuvarlak şey.

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

acaba üyeliğim yok diye mi böyle, üyelik aldıktan sonra da aynı problem devam etmez mi acaba, emin olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Aralık 2018; 17:9:41 >

• teşekkür ederim

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    https://www.primevideo.com/

Buradan üye olduğunda izliyor olabilmen gerek, ilk hafta ücretsiz zaten. Ipad'de bir sorunla karşılaşmadım şimdiye dek.
  • teşekkür ederim

• Ya arkadaşlar bende hint üyelik var ve içeriğin çoğunluğu hint dizi ve filmleri oluşturuyor altyazı İngilizce şöyle Türkçe olan var mı hint dizilerinde... Original amazon dizilerinde Türkçe alt yazı var ancak hintlilerin filminde hiç denk gelmedim Türkçe altyazı ya....

Bu arada altyazı seçeneğinde font büyüklüğü en büyük olmasına rağmen altyazı bana ufak geliyor...

• hala daha düzeltmedim bu arada internet kaynaklı olduğuna kanaat getirdim internet servisim kablonet bu arada

• Yerelleştirme ne durumda arkadaşlar? Birde hala euro ile ödeme alıyor sanırım, TL bazlı fiyat neden belirlemiyorlar?

Sonuçta Türkiye'den erişilebiliyor ve en son deneme üyeliği açtığımda alt yazı desteği çoğu içerikte vardı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.