Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-368EFBB24 G kullanıcısına yanıt

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remo1907 -- 6 Mayıs 2021; 22:8:1 >
  • Bilim-kurgu dizi/film önerisi var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Bilim-kurgu dizi/film önerisi var mı?

hangilerini izlediniz?

bilmiyorum ama expanse 10 numara

the boys

upload

aklıma gelenler

• Arkadaşlar “the boys” henüz izlediyseniz hiç bekletmeyin... gerçekten çok iyi 👍

• Anadolu insanının beklediği sistem ve içerik buydu, büyük bir boşluğu doldurdu. İnternetsiz bilgisayar ne kadar boşsa iyi bir içerik sağlayıcısı olmadan Smart tv'ler ve mobil cihazlar anlamsız kalıyorlar...

Kandemir Konduk gibi Romalı fosillerle, zombilerle, dinozorlarla ve Mahallenin Muhtarları gibi dizilerle beyni yıkanılmaya çalışılmış bir nesil 80'ler, aşırı yeni nesiller Instagram ve Tik Tok dışında Amazon Prime gibi platformları es geçmemeliler, şiddetle tavsiye ediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

hangilerini izlediniz?

bilmiyorum ama expanse 10 numara

the boys

upload

aklıma gelenler

Alıntıları Göster

Hiçbirini izlemedim. Expanse'i daha önce de görmüştüm heralde baya iyi. Onla başlayacağım. Teşekkürler.

• Zaten sıralamam kalitesine göre aynı zamanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • red mercury kullanıcısına yanıt

Bu akşam için bir dizi arıyordum, izleyeceğim. Afişinden anladığım kadarıyla Marvel gibi bir yapım.

• johonwayni kullanıcısına yanıt
    Hocam klasik “dünyayı kurtaran süper kahramanlar” filmi değil onu söyleyim 😀 farklı, sürükleyici bir dizi. Tavsiye ederim 👍

• red mercury kullanıcısına yanıt

Fragmanı izledim, iyi bir yapıma benziyor, hatta forumda konusu da varmış. Öneri için teşekkürler.

• Yeni eklenen Amazon Prime yapımı

The Pack 1. Sezon

Türkçe Altyazılı

Bu küresel macerada köpeklerden ve onların insan arkadaşlarından oluşan 12 takım, bağlarını güçlendirmek için eğlenceli ve heyecanlı mücadelelerde yarışıyor. Bu unutulmaz yolculuğun sonunda hayatlarını değiştirecek bir ödül var, kazanan ikili için 500.000 dolar ve bir hayvan derneğine 250.000 dolar. Köpekler ve Ortakları, altın madalyalı kayakçı Lindsey Vonn ve köpeği Lucy tarafından sunuluyor.

• Carnival row izlemeyen varsa izlesin Orlando bloom döktürüyor fantastik dizi sevenler kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 21 Kasım 2020; 19:21:54 >
  • Umarım Upload 2. Sezon en kısa zamanda gelir, beklemedigim kadar iyi ve eğlenceli bir diziydi ilk sezon itibariyle

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Carnival row izlemeyen varsa izlesin Orlando bloom döktürüyor fantastik dizi sevenler kaçırmasın

2. Sezonu merakla bekliyorum biraz ağır işlesede çok beğendim.

• 18 Aralık'ta The Grand Tour 5. Sezon Prime Video'da

• netflix'te sorun yokken amazon prime hdr izleyemiyorum philips ambilight televizyonumda.

Mi box s ile de denedim, televizyonun kendi prime uygulaması ile de. Hdr yazan diziyi açmama rağmen hdrye geçmiyor tv, neden böyle bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

netflix'te sorun yokken amazon prime hdr izleyemiyorum philips ambilight televizyonumda.

Mi box s ile de denedim, televizyonun kendi prime uygulaması ile de. Hdr yazan diziyi açmama rağmen hdrye geçmiyor tv, neden böyle bilen var mı ?

android tv olması lazım sizin philips güncellemeyi deneyin amazon prime'ı düzelmesi lazım ben de öyle gelmişti hdr ama benim philips değil tabi tv

• Resmi olarak TR'ye giriş yapmalarına rağmen özellikle Prime Video tarafında yavaş aksiyon almalarının nedenini çok merak ediyorum. Netflix her ay çatır çatır içerik (orijinal yapımları dışında) eklerken Prime'da hareketlilik oldukça yavaş. Sanırım lisanslamayla ilgili ciddi problemleri var ve bu da süreçleri yavaşlatıyor.

• Yeni eklenen Amazon Prime filmi

Sound of Metal

imdb 7.3

Türkçe Altyazılı

Metal bateristi Ruben, işitme yetisini kaybetmeye başlar. Bir doktor, durumunun kötüleşeceğini söylediğinde Ruben kariyerinin ve hayatının bittiğini düşünür. Sevgilisi Lou, onu uyuşturucudan uzak tutmak ve yeni hayatına adapte etmek için eski bir bağımlıyla sağır rehabilitasyonu konusunda iletişime geçer. Orada kabul gördükten sonra Ruben, iki hayat arasında seçim yapmak zorunda kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 4 Aralık 2020; 11:1:10 >

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.