Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borat Subsequent Moviefilm izlemek istedim ama maalesef bölgemde geçerli değilmiş. Primevideo üzerinden aratınca da çıkmıyor...

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
  • Sonradan araştırınca ben de gördüm. Türkiye için çıkmıyor olması üzücü. Neyse ki filmi dün gece farklı yollardan izledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gündür Sony xf90 TV de prime videoya girince yeni kod ekranı çıkıyor. Kodu girince sayfa guncellenmiyor. TV den programı silip güncelle deyince sorun çözülüyor kodu kabul ediyor. Fakat her TV acisimda bunu yapmam gerekiyor :s

Kayıtlı cihazlardan ekli gözüküyor TV. Silip tekrar kayıt edince kayıt edildi diyor ama kayıtlı cihazlarda gozukmuyor. programı kaldırıp guncelleyince sorun çözülüyor.

Bı çözüm onerebilecek var mı?

• Geçen üyeliğe ara vermeden The Boys ilk sezon altyazıları daha yüklenmemişti.Şimdi baktım halen yok.Neden acaba

• Beyler nasıl abarttıkları kadar iyi mi? Sağlam filmler var mı? Üye olmaya değer mi?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

İlk sezon altyazıları bende çıkıyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

İlk sezon altyazıları bende çıkıyor ama.

Şimdi bilgisayardan baktım ,evet varmış.Dün gece televizyonda baktığımda görmemiştim.Gözümden kaçmış bir şekilde.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Bu kişiseldir.Sana yeterli gelir bana gelmez falan.Olun bir bakın.Deneme ücretsiz nasıl olsa.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Arkadaşımda da LG webos tb var. Amazon prime altyazı ayarını web üzerinden yaptık ve şu an memnun. Siz de bir deneyin derim. Web adresi üzerinden altyazı ayarları çok daha iyi yapılabiliyor ve seçenekler daha fazla.
    Sağlıcakla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba
    Arkadaşımda da LG webos tb var. Amazon prime altyazı ayarını web üzerinden yaptık ve şu an memnun. Siz de bir deneyin derim. Web adresi üzerinden altyazı ayarları çok daha iyi yapılabiliyor ve seçenekler daha fazla.
    Sağlıcakla

teşekkürler hocam. şimdi sanki biraz daha büyük gibi oldu ama halen ps4'de ki kadar geniş bir büyüme söz konusu olmuyor maalesef. yine de böyle daha izlenebilir oldu gibi, akşam bir deneyeceğim bakalım.

• Bugün eklenen Amazon Prime yapımı

Truth Seekers 1. Sezon

Türkçe Altyazılı

imdb 8.2

Nick Frost ve Simon Pegg'in rol aldığı Truth Seekers, yarı zamanlı olarak sıra dışı olayları araştıran, İngiltere'deki hayalet gözlemlerini, terk edilmiş tımarhaneleri ve keşfedilmemiş İkinci Dünya Savaşı sığınaklarını inceleyip filme almak üzere bir araya gelen bir ekibi anlatan doğaüstü bir komedi. Doğaüstü deneyimleri sıklaşınca ölümcül ve korkunç bir komployla karşı karşıya kalıyorlar.

• Yeni eklenen Amazon Prime yapımı

Utopia 1. Sezon

Türkçe Altyazılı

imdb 6.7

Ütopya, nadir bulunan bir çizgi roman olan Ütopya'nın içindeki komploların gerçek olduğunu fark ettikten sonra bir araya gelen bir grup hayranı anlatan gerilim dizisidir. Çizgi romanda insanlığın ve bizim bildiğimiz dünyanın çöküşü önceden haber verilir ve bu durum, güçsüzler grubunu, kendilerini, birbirlerini ve insanlığı kurtarmak için büyük risk taşıyan bir maceraya atar.

İlk sayfadaki dizi listesini inceleyebilirsiniz. Film listesi de şu sitede: https://www.justwatch.com/tr/saglayici/amazon-prime-video/filmler

• güzel filme benziyor

• Yeni eklenen dizi

Preacher 4. Sezon

Türkçe Altyazılı

imdb 8.0

Hikâyemiz yavaş yavaş sona yaklaşırken, Tanrı'nın evren planında taşlar yerine oturmaya başlar. Cennet kehanetleri, cehennem hapishaneleri ve topyekûn nükleer savaşın arasında kalan Jesse, Tulip ve Cassidy, Yüce Tanrı'ya doğru ilerlerler. Tanrı'ya zamanında ulaşıp ulaşamayacakları ya da tüm bu katliamın O'nun ilahi planı olup olmadığı, Vaiz sona doğru ilerlerken yakında ortaya çıkacaktır.

• Yeni eklenen Amazon Prime yapımı

El Presidente: The True Story Behind the FIFA Corruption Scandal 1. Sezon

Türkçe Altyazılı

imdb 7.2

Şili'nin ufak bir kasabasındaki futbol kulübünün mütevazı başkanı Sergio Jadue, beklenmedik şekilde Şili futbol federasyonunun başına geçer. İktidar sarhoşu Jadue, futbolun manevi babası Julio Grondona'nın himayesi altına girer. FBI'ın, futbol dünyasındaki en büyük yolsuzluk planını bozmasında ve Güney Amerika'nın tüm futbol federasyonu başkanlarını hapse atmasında kilit rol oynar.

Malesef ilk abartanlardan biri de bendim hem fiyatını hem içeriğini övmüştüm ama 1 aylık deneyimimle söylüyorum ki, bununda netflix ten hiç bir farkı yok. Önce güzel yapımlar var sandım ama bunların bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olduğunu anlamam uzun sürmedi. "Olsun nasıl olsa içerik eklenecektir" dedim. O da hayal kırıklığıyla sonuçlandı. Bir aylık yeni içerikler de bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Durum böyle olunca artık bende sorun olduğunu düşünmeye başladım. Tamam zor beğenen biriyim ama yine de bana da hak verecek olanların çikacağına da inanıyorum. Haaa "bu kadar ekmeğe bu kadar köfte" diyen de olacaktır, onlara da hak veriyorum. Neticede bir (tost ekmeği) parasına abonelik. En azından hamuduyla götüren netflix' ten iyidir.
    " YILLARIN BİRİKMİŞLİĞİYLE VAR OLAN İÇERİKLERİN TADINI ÇIKARIN BİTİNCE DE BEKLENTİ İÇİNDE OLMAYIN "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 7 Kasım 2020; 16:5:21 >

• "Yeni eklenen içerikler az" demişim. Düzeltiyorum: Sadece az değil, çok kötü.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.