Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maicole

Windows orijinal değilse yüklenmiyor sanırım?

Alıntıları Göster
    Bilgim yok maalesef o konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agalar Mister Robot 4.sezon bende açılmıyor.(Bu video şu anda kullanılamıyor)

Sizde de durum aynı mı?Sebebini bilen var mı?
  • maicole kullanıcısına yanıt
    Benim orijinal değil yükledi
  • Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Çoğu dizide eksik sezon var
  • Teknoseyir videosunda şöyle söylenmiş.

Türkçe altyazılı olarak 211 film. Türkçe dublajlı 97 film. Türkçe altyazılı 471 dizi. Dublaj olarak 43 dizi.

417 dizi var mı gerçekten yoksa bu rakamlar gerçek değil mi?

https://teknoseyir.com/amazon-prime-turkiyede-7-90-tlye-neler-sunuluyor
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmam belki Amerikan versiyonunda vardır ama bizde olma ihtimali yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante87

Hiç sanmam belki Amerikan versiyonunda vardır ama bizde olma ihtimali yok
    Ben de pek kullanmıyorum ama fazla abartı geldiğinden şüpheye düştüm.
  • meltun kullanıcısına yanıt
    Süperonline da, Samsung da çok iyi çalışıyor. Bende Samsung 55 ru 7400 model var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kez House dizisini bitireceğim İnşallah. Netflix ilk geldiğinde House dizisi vardı. Sonra kaldırdılar ve öyle yarım kaldı dizi
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Netflix'den farklı olarak Sezonları Amazon prime ayırarak ana ekranda gösteriyor. Söylediği rakam tek sezon şeklinde ayrılmış dizilerdir büyük ihtimalle
  • Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    4. Sezonun yayın hakkı Digiturk'te olduğu için o sadece Bein Connect uygulamasında var
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Netflix'den farklı olarak Sezonları Amazon prime ayırarak ana ekranda gösteriyor. Söylediği rakam tek sezon şeklinde ayrılmış dizilerdir büyük ihtimalle
    Sonuçta yanıltıcı ve yanlış bir bilgi vermişler. Youtube kanallarında da yazdım ama doğru olduğuna yönelik ısrar ediyorlar. Sezon sezon dizi mi sayılırmış. Öyle olsa bile daha çok olma ihtimali var gibi. Ben saydım 210 Türkçe altyazılı dizi gözüküyor.

Bana zaman içerisinde lisans ve haklar gibi konular yüzünden eksilme/artma gibi durumlar oluşabiliyor diye yanıt veriliyor. Yani birkaç gün içinde 260 dizi iptali mi oldu?

Bu arada ben saydım şöyle çıktı.

210 Türkçe altyazılı dizi

Türkçe dublaj 43 dizi.

Türkçe altyazılı 208 film

Türkçe dublaj 99 film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 22 Eylül 2020; 16:59:34 >

• Telefon uygulamasında izleyebiliyorum fakat bilgisayarda tarayıcıda da microsoft uygulamasında da izleyemiyorum play butonuna tıklıyorum hiçbir şey olmuyor çözümünü bilen var mı?
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunla 10 gündür ben de uğraşıyorum, denemediğim yol kalmadı diyebilirim. En son format atmaya karar verdim evdeki diğer bilgisayarda da aynı sorun olduğunu görünce formattan vazgeçtim. Müşteri hizmetleri ile de görüştüm, temsilci en son "Yapabileceğimiz her şeyi yapmışsınız." dedi. Bir sonuca varamadık. Uydunet kullanıyorum. Telefondan tarayıcı ve uygulaması ile videolar sorunsuz açılıyor ama pcde play butonu tepkisiz. Kendimce bulduğum bir çözümü yazayım en azından bu şekilde idare ediyorum şimdilik. Tarayıcı fark etmeksizin (Microsoft uygulaması için geçerli değildir) Prime Video sitesinde sağ üstte bulunan arama motorunda izlemek istediğim içeriği aratıyorum. Açılan sayfada fare imleci ile izleyeceğim içerik görselinin üzerine geliyorum (İçeriğe tıklamıyorum sadece üzerine geliyorum) play butonu çıkıyor. Bu butona tıklayınca video açılıyor. Microsoft Edge uygulaması Prime için Chrome'a göre daha iyi çalışıyor. Son olarak arama motoru ile çıkan sonuçlarda dizide hangi bölümde kaldıysanız o bölüm çıkıyor bundan dolayı her seferinde bölüm aramak zorunda da kalmıyorum. Umarım faydası olur.

• Faydalı olabilecek bir entry
    https://eksisozluk.com/entry/113341319
  • Şu an film ve dizi çok az. Acil olarak sayı ve kalite arttırılmalı. Özellikle dizi sayısı.
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    denedim işe yaramadı
  • ATAL4NTE kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler işe yaradı ama kesin bir çözüm değil yani neden ana sayfadan tıklayıp izleyemiyorum çok saçma
  • poche P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, haklısınız kesin bir çözüm değil fakat en azından bu şekilde izleyebiliyoruz. Ben de hiç bir anlam veremedim gerçekten. Bir dizi izlemek hiç bu kadar zor olmamıştı. Windows uygulamasına güncelleme gelmiş bir umut güncelledim fakat durum aynı...
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.