Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E ben de aynı şeyi yazmıştım zaten ;)
    Sıkıntı şu bu ayar kalıcı değil, her seferinde bu işlemi yapmak gerekiyor. Genel bir sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• Mi Box3 için hata vermeyen prime video uygulaması arıyordum, aşağıdaki sürüm hata vermeden çalıştı. Önbellek temizlemek falan gerekmiyor, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneyebilir.

Amazon Prime Video [4.8.69] ATV pour Xiaomi Mi Box 24.08.2018
    https://drive.google.com/file/d/1OG1DMXy4vEb1rlkS67koUK9NQtmiDjh0/view?usp=sharing
  • Bazı bölümlerin altyazılarında kayma var yazsam düzeltilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: pqrst

Bazı bölümlerin altyazılarında kayma var yazsam düzeltilir mi acaba
    destekten falan yazın hocam, ilgili birimlere iletiyorlar
  • -HKN- kullanıcısına yanıt
    Doğru, haklısınız. Gerçekten çok saçma çünkü ap TV de bunu yapıyor ama TV nin uygulamasında bir kez ayarların mı kalıcı oluyor. Tuhaf.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • filmler eklenmeye başlamış sanırım, bohemian rhapsody'i gördüm umarım içerik eklemeye devam ederler.
  • İçerik den önce uygulamayı düzeltmeleri lazım. Çok hantal ve alt yazı kaydetmek gibi çok basit hatalar var.

Önce stabil ve basit bir uygulama olmalı Netflix gibi.

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Apple TV alt yazı Amazon video prime değil Apple TV ayarlar bölümündeki altyazı bölümünden ayarlanıyor.Boyut karakter bile destekliyor.Hiç bir IOS ,TVOS ,iPadOS uygulamanın alt yazı ayarını kabul etmiyor .Amazon’un web sitesindeki veya uygulamadaki alt yazı ayarını kabul etmiyor.Bir istisna var infuse,kodi direk kendi alt yazı boyutunu oynatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 19 Eylül 2020; 20:40:14 >
  • The Boys'u izleyelim dedik eşimle. Yarım saat dayanamadık yetişkin içerik rahatsız etti Bu tarz bir dizi arıyoruz +18 olmayan.. Var mı?

• Aşağıdaki linkte Amazon Primedaki eski dizi kalitesini anlatan iyi bir grafik var. Netflix Amerika, Ocak-Kasım 2018 tarihlerinde en çok izlenen dizilerin izlenme oranlarını açıkladı. Bu listede ilk üçte olan The Office ve Parks and Recreation Türkiye'de sadece Amazon Prime'da var.https://www.vox.com/2018/12/21/18139817/netflix-most-popular-shows-friends-office-greys-anatomy-parks-recreation-streaming-tv

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

• Altyazı ayarı var ve ayarladığım ayarda sabit duruyor.
    Boyut, renk herşey ayarlanabiliyor.

• Bohemian Rhapsody'i görünce çok sevindim. Harika bir film izleyin arkadaşlar.

• Chicago fire ve pd nin sadece 4 sezonu var ilerde eklemezlerse benim için çok sürmez bu macera
  • Deneme üyeliği aldığım sanırım 4-5 gün oldu o günden beri sadece Amazon Prime'da kaldım.Netflix'i açmaz oldum.Karşılaştırma yapmak doğru olmaz belki ama en azından yeni bir platform olmasından dolayı şu an çok daha çekici geliyor Amazon.

2-3 tane dizi aldım listeye onlara başladık sırayla izlemeyi düşünüyoruz.

Ben Play Station 4 üzerinden Amazon Prime Video uygulamasını yükledim oradan izliyorum.Yukarıda ki mesajlarda bahsedilen alt yazı vs gibi sorunlar yok.İlk gün yaptığım alt yazı boyut ve stil ayarları hala duruyor.Tek problemim uygulamayı her açışta uygulama dili İngilizce olarak başlıyor,Türkçe'ye kendim çeviriyorum.Görüntü kalitesi olarak ben beğeniyorum ama hangi çözünürlük ile izlediğim ile ilgili bir bilgi bulamadım.Gerçi Ps4 pro olmadığı için muhtemelen 1080p'den yukarısı değildir yayınım.
    Video izlerken kontrol ekranında X-Ray diye bir yer var.O sırada ekrandaki yada en yakın zamanda ekranda olan sahnede ki oyuncuları gösteriyor bunu yeni fark ettim ve hoşuma gitti doğrusu :)

• altyazılarda ı harfi gözükmüyor nasıl çözebilirim ?
  • Bu Amazon prime için bilgisayar uygulaması var mı? İlla tarayıcıdan girip mi izleyeceğiz?

• Var ben oradan izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Bu Amazon prime için bilgisayar uygulaması var mı? İlla tarayıcıdan girip mi izleyeceğiz?
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/amazon-prime-video-for-windows/9p6rc76msmmj?cid=msft_web_chart
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/amazon-prime-video-for-windows/9p6rc76msmmj?cid=msft_web_chart

Alıntıları Göster
    Windows orijinal değilse yüklenmiyor sanırım?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.