Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye den bağlanmaya çalısıyorum hocam teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wntln -- 13 Mart 2019; 8:33:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wntln kullanıcısına yanıt
    Üyeliği Almanya'da bulunduğunuz zaman açtığınız için uyumsuzluk durumu oluşmuş. Çünkü hesap Almanya'da görünüyorken, giriş yapılan konum Türkiye. Haliyle hata veriyor.

Amazon.de üzerinden açtığınız üyeliği iptal edin. Kartınızı ve adresinizi Amazon sisteminden kaldırın ve tekrar ekleyin. İlk 6 ay €2.99 olarak ücretlendirilirsiniz. Daha sonrasında ise €5.99.

Sorun şu ki; Almanya'nın Prime Video içerikleri kaliteliyken, Türkiye'ye sunulan içerikleri kötü. Bunu aşmanın yolu Residential IP. Denemedim ama aklıma şöyle bir fikir geliyor; Almanya'da İnterneti statik IP ile kullanan bir yakınınız varsa, onun Router cihazına Port yönlendirmesi yapabilirsiniz. Böylelikle İnternetti Almanya üzerinden kullanıyormuş gibi olursunuz/görünürsünüz. Bu yöntem daha çok iş ile ilgili durumlarda kullanılıyor.
  • İçerikler fena değilmiş. Nasıl satın alıyorsunuz?

• İlk sayfadaki link aracılığıyla üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam film olarak durum nasıl? Epey film var mı?

• cihazın mobil veya tablet versiyonlarını indirirseniz üye olmadan dahi içerikleri kontrol edebiliyorsunuz.
  • 2002-2009 yılları arasında yayınlanan Monk dizisinin 8 sezonu da Türkçe altyazılı olarak eklenmiş. Bu dizinin Galip Derviş adıyla yerli uyarlaması da yapılmıştı.

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi
  • selfmachine kullanıcısına yanıt
    uzun veya eski dizileri falan eklemekte hiç gocunmuyor amazon prime.

bu huyu netflix'e göre büyük bir artı valla.

piyasa gerçekten çok kızışacak. Amazon mu alak, netflix mi alak, disney+ mu alak, apple'ın 25 martta tanıtacağını mı alak ne yapak
  • American Gods 2. Sezon 2. Bölümü Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak eklendi. Her Pazar Amerika'da yayınlandıktan sonra yeni bölümü eklenecek.
  • Law & Order: Special Victims Unit sezon 01,02,03,04 Türkçe altyazı var ama içerik kapalı acaba bunu nasıl seyredebiliriz ? bir kaç vpn denedim ama işe yaramadı.
  • Gorke07 kullanıcısına yanıt
    hangi bölgede açık olduğunu bulabilirseniz o ülkenin vpninden açabilirsiniz
  • Hanna Dizisinin 1. Sezonu Türkçe Altyazılı olarak eklendi

• Bosch Dizisinin 5. Sezonu Türkçe Altyazılı olarak eklendi

• Prime Video'da bu ay çok fazla değişiklik yok. 90'lardan bir sitcom olan The Nanny (Gülben Ergen'in oynadığı Dadı dizisinin orijinali) ve yine eski bir dizi olan The Tudors gelmiş. Bunun dışında 2000'lerin başındaki gençlik dizisi Dawson's Creek geri gelmiş görünüyor. Yabancı server'larda Türkçe altyazılı olan ama henüz TR'ye eklenmeyen diziler var. Onlar ise;

-The Goldbergs
    -The Good Doctor
    -Kevin Can Wait
    -Lodge 49
  • Geçen hafta üye oldum, içerik olarak baya beğendim. the man in the high castle dizisi çok iyi, bide eski dizilerden the office ve seinfeld olması güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graduate

Geçen hafta üye oldum, içerik olarak baya beğendim. the man in the high castle dizisi çok iyi, bide eski dizilerden the office ve seinfeld olması güzel
    altyazı kalitesi nasıl hocam?
  • Graduate kullanıcısına yanıt
    Parks and Recreation ile Communityi de tavsiye ederim. Eski komedi dizileri konusunda Amazon Prime Video Netflix'e kiyasla daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

altyazı kalitesi nasıl hocam?

Alıntıları Göster
    türkçe karakterlerde hiçbir sıkıntı yok, rengini büyüklüğünü falan ayarlayabiliyorsunuz. çeviriler çok saçma değil, göze batan bir şey yok. gayet iyi yani ben memnunum şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graduate

Geçen hafta üye oldum, içerik olarak baya beğendim. the man in the high castle dizisi çok iyi, bide eski dizilerden the office ve seinfeld olması güzel
    the man in the high castle, kitap çevirisi olarak en iyi dizilerden. Gerçekten müthiş.
  • arkadaşlar bunda da netlflix tarzı "kardeşlik" olayı mümkün mü ?
    aynı anda 2 cihazdan girsek sorun olur mu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.