Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Community

Dawson's Creek

The Shield

Justified

Damages

The Nanny

Married with Children

The Tudors

The Night Shift

https://eksisozluk.com/entry/118417728

• Justified'a yeni başladım ama ay sonu kaldırılacağını öğrendim. İlk sezonu bitirebilirim ama diğer sezonlar için maalesef malum yerlerle uğraşmak zorunda kalacağız.
  • Kaldıra kaldıra dizi kalmayacak.

• Geçen haftalarda aldım prime video ama içerikten hiç memnun kalmadım. Almanya-Fransa-İspanya içeriklerini inceleyince bize 3. sınıf muamele yapıldığını farkettim. Mesela sadece "korku" türünde avrupa ülkelerinin her birinde içerik sayısı 800 civarlarında 70'lerden tut günümüze en popüler filmlerden en bilinmeyen b-movie'lerine kadar her şey var, Türkiye'de ise içerik sayısı 47 ve 20 tanesi hindistan yapımı. Türkiye içeriği hem yok denecek kadar az hem var olanların çoğu hint yapımı. Genel Almanya içerik sayısı 5798 iken bizde 888. Amerika versiyonuna hiç değinmiyorum bile sadece korku türünde 3700 tane film/dizi var. Şikayet edecek, feedback bırakacak bir linkte bulamadım 3 tane dizi var izleyeceğim hızlıca izleyip iptal edeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Geçen haftalarda aldım prime video ama içerikten hiç memnun kalmadım. Almanya-Fransa-İspanya içeriklerini inceleyince bize 3. sınıf muamele yapıldığını farkettim. Mesela sadece "korku" türünde avrupa ülkelerinin her birinde içerik sayısı 800 civarlarında 70'lerden tut günümüze en popüler filmlerden en bilinmeyen b-movie'lerine kadar her şey var, Türkiye'de ise içerik sayısı 47 ve 20 tanesi hindistan yapımı. Türkiye içeriği hem yok denecek kadar az hem var olanların çoğu hint yapımı. Genel Almanya içerik sayısı 5798 iken bizde 888. Amerika versiyonuna hiç değinmiyorum bile sadece korku türünde 3700 tane film/dizi var. Şikayet edecek, feedback bırakacak bir linkte bulamadım 3 tane dizi var izleyeceğim hızlıca izleyip iptal edeceğim

Katılıyorum. Bende 3 4 aydır üyeyim. Sırf 8 lira olduğu için iptal etmedim ama bende iptal ediceğim. Mr robot ve american gods dışında izleyecek hiçbir şey yok.

American gods dizisinide taksit taksit haftada bir yüklüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt

Amarican Gods’un 3 sezonu yeni başlamadı mı? Normalde de haftalık yüklenmesi gerekmiyor mu? Nette de zaten haftalık çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Amarican Gods’un 3 sezonu yeni başlamadı mı? Normalde de haftalık yüklenmesi gerekmiyor mu? Nette de zaten haftalık çıkıyor.

Bilmiyorum. Netflix te yeni bir sezon geldiği zaman direk tüm bölümleri veriyorlar. Her hafta 1 bölüm bana saçma geldi. Normal tvlerdeki gibi olmamalı bence

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt

American Gods’un tamamı çıkmadı hocam. İsteseler de yayınlayamazlar. Senin dediğin gibi olsaydı 5-6 ay daha beklememiz gerekirdi. Hiç izleyemezdik. Netflix ise geç yayınlayıp topluca yayınlıyor.

• içerik sayısı ne zaman artmaya başlayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

American Gods’un tamamı çıkmadı hocam. İsteseler de yayınlayamazlar. Senin dediğin gibi olsaydı 5-6 ay daha beklememiz gerekirdi. Hiç izleyemezdik. Netflix ise geç yayınlayıp topluca yayınlıyor.

o da öyle yapmıyor ki Star trek discovery'i her hafta bir bölüm izledik sezon bitti de rahat ettik 

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Artırma niyetleri olsa şimdiye artırırlardı

• Aile draması seviyorsanız Parenthood, ofansif mizah seviyorsanız Loudermilk çok iyiler.

• Listemdeki 4 dizi kalkıyor çöp platform millet içerik ekler bunlar aksine kaldırıyor listemdeki kalkacak içeriklerin çoğu eski yapımlar kalan içeriklere 8tl bile verilmez.

• Carnival Row hoşuma gitti bayağı. Bu tarz başka dizi var mı primeda?

• Just Watch sitesine göre en güncel dizi film sayıları

Amazon Prime Video

Film - 630

Dizi - 259

https://www.justwatch.com/tr/saglayici/amazon-prime-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 28 Ocak 2021; 14:29:28 >
  • Vallahi ben çok memnunum nazara gelecek diye korkuyorum

Netflixin sabun köpüğü dizilerinden sonra ilaç gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzüklerin Efendisi ve Zaman Çarkı dizileriyle çok üye toplayacak. Bize bedavaya izletecekler neredeyse.

Fallout oyununun dizi uyarlaması da beklenen yapımlardanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt

Acaba başladığında kaçtı.40 dan fazla dizi ve film kalktı en az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dante87 -- 28 Ocak 2021; 16:10:29 >
  • Absentia ve Bosh çok sağlam dizilerdir

Alışmışsınız netflix çöplerine

ayda 8 tl verseniz ne olur vermeseniz ne olur

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.