Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prison Break i dolaşırken gördüm.

Araba meraklılarına The Grand Tour u tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Prison Break var zaten amazon primeda
  • Windows 10 uygulaması, tarihte görüp görebileceğiniz en berbat uygulama sanırım. Oyun oynarken görebileceğiniz işlemci sıcaklığını sadece bu uygulamada gezinerek yakalamanız mümkün.

Ama 24 dizisi varmış burada, bu da bütün günahlarını affettirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E0AECD5C0 -- 15 Eylül 2020; 15:49:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajım bulunsun
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Peki breaking bad, Lucifer, HIMY, Stranger Things gibi diziler var mı? Bunlar baba diziler yahu yoklarsa ne anlamı kalır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victoriou_S -- 15 Eylül 2020; 15:49:42 >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Bilmem bakmadım. Bunları izlediysen tekrardan platformda olması sana ne gibi fayda sağlar?
    Kimse zorlamıyor zaten üye ol diye. Ücretsiz ilk ay sonrasında da 8₺ gibi aşırı uygun bi fiyat ödenecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam 4k'ya kadar seçenek sunuyor. Ben niye full hd izlemek için 70 lira netflixe para atayım? Böyle dizileri aramak son derece hakkım.

Ayrıca o saydığım dizilerin bir kaç tanesi daha final yapmadı. Yeni bölümleri gelecek onun için soruyorum yoksa banane.
  • Beyler Türkçe destek gelmiş dizi ve filmlere? Türkçe düblaj, altyazı falan?
  • keles71 kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada listesi var ocak ayından kalma
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

ilk sayfada listesi var ocak ayından kalma
    teşekkür ederim, gerçi bedavaymış ilk ay deneyip bakalım neler var :)
  • Arkadaşlar uygulamada ki film veya dizilerin kaliteleri çok kötü Bi film için indir dediğim de yada izlediğim de 500 600 mb dizi 200 mb filan siz de de böyle mi. Kaliteli görüntü nasıl alabiliriz

• Konudan yeni haberim oldu ve alttaki sayfaya ulaştım. Anlamadığım birkaç şey var :

1 - Alttaki linkte " belirli Smart TV'lerden aynı anda üç cihazda keyfini çıkarın " diye bir ibare var. Bunun anlamı nedir ?

2 - Yayın kalitesi nedir, 1080p, 4K ?

3 - Netflix'in en üst paketinde olduğu gibi üyelik paylaşımı var mı ?

4 - Sony android tv sahibiyim, bu yayını izlemek için apk indiriyoruz ve izliyoruz anladığım kadarıyla. Türk Play Store'da mevcut sanırım ?

https://www.primevideo.com/?ref=dvm_crs_prm_tr_cs_s_primesignup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 15 Eylül 2020; 16:30:54 >
  • Ben 4k yapım göremedim acaba var mı sizde. Bu arada eskiden hint filminde bu kadar Türkçe alt yazı yoktu sanki çoğuna eklemiş gibiler.

• Tom Clancy's Jack Ryan dizisi hakkında ne dusunuyorsunuz?
  • Arkadaşlar Türkçe prime videoda bazı dizilerde Türkçe altyazı bile yok. Bunu düzeltmeyecekler mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: bourne730

Arkadaşlar Samsung tv de prime video internet hatası veriyor TV yi fabrika ayarlarına döndürdüm yine geçmedi. İnternet connectivity problem yazıyor ekran da. Çözümü nedir bilen arkadaşlar lütfen yazsın.
    arkadaslar bu sorunun çozumunu bulabildiniz mi? uye olmak istiyorum fakat tv de izleyemedikten sonra anlami yok

• 30 Günlük denemeyi başlattım.
    Çocuklara Süngerbob açayım dedim.
    1. Sezonda sorun yok. Diğer sezonlara geçince " video kullanılamıyor " Diye uyarı veriyor.
    Çok ilginç. Bir kaç Animasyon daha açtım. ikinci sezona geçince aynı hatayı verdi. Smart tv ce ios tan denedim sonuç aynı.
    Müşteri hizmetlerine yazdım bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Arkadaşlar Türkçe prime videoda bazı dizilerde Türkçe altyazı bile yok. Bunu düzeltmeyecekler mi acaba.
    zamanla oturur hocam şuan sıkıntılar olması normal. resmiyette daha bugün açıldılar sonuçta.
  • Çok bir beklentiye girmeyin ben 2 yıldır falan arada kullanıyorum Amazon orijinal içerikleri hariç bir şey izlemedim, onlarda nadir zaten.

Netflix ile kıyaslanamaz kesinlikle, birde düzelmeyen senkron sorunu var random altyazılar kaymaya başlıyor çıkıp girince düzeliyor.

• Çok soruluyor bu. İlk sayfaya eklense yeridir :d

"aynı amazon hesabını kullanarak aynı anda en fazla üç içeriği anlık görüntüleyebilirsiniz. aynı içerik için aynı anda iki cihaza kadar anlık görüntüleme sağlayabilirsiniz"
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.