Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abone olmaya çalışıyorum ancak 'Bu cihazda abone olunamıyor' uyarısı alıyorum ne yapmam gerekli?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam deneyeceğim 👍

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    google play store veya apple app store kaynaklı olabilir. başka bir cihazdan üye olmayı deneyin
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şekilde yapınca uygulama açıldı. Teşekkür ediyorum...

• Arkadaşlar size müthiş bir haberim var, netflix'e büyük ve acayip ucuz bir rakip geliyor...AMAZON PRİME VİDEO. AYLIK SADECE 7.90 TL

Amazon.com.tr ofisi sitede daha üyelik alınamasa dahi amazon prime sekmesini açmış. Pek çok alışveriş kolaylıkları ve indirimleri ve ücretsiz kargolama, prime gaming yanında ayrıca amazon prime video sistemi de ücretsiz olacak bu üyelikle

VE BU AMAZON PRİME ÜYELİĞİNİN AYLIK PARASI SADECE 7.90 TL. YANLIŞ OKUMADINIZ :D

detaylı bilgi

https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html/ref=hp_left_v4_sib?ie=UTF8&nodeId=201910360

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Netflix katili bir fiyatlandırma olmuş şimdi onlar düşünsün İlk abonelerinden biri olacağım açılır açılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon prime video aboneliği an itibariyle 7.90 tl olarak listeleniyor

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Arkadaşlar size müthiş bir haberim var, netflix'e büyük ve acayip ucuz bir rakip geliyor...AMAZON PRİME VİDEO. AYLIK SADECE 7.90 TL

Amazon.com.tr ofisi sitede daha üyelik alınamasa dahi amazon prime sekmesini açmış. Pek çok alışveriş kolaylıkları ve indirimleri ve ücretsiz kargolama, prime gaming yanında ayrıca amazon prime video sistemi de ücretsiz olacak bu üyelikle

VE BU AMAZON PRİME ÜYELİĞİNİN AYLIK PARASI SADECE 7.90 TL. YANLIŞ OKUMADINIZ :D

detaylı bilgi

https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html/ref=hp_left_v4_sib?ie=UTF8&nodeId=201910360
    Link kapandı mı, giriş yapamıyorum

• Ekşi'de gördüm de geldim. Elim ayağım titredi şerefsizim. Bedava olmuş ulan.. Şahanesin Amazon bir tanesin. O nasıl fiyattır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi film listesine nasıl ulaşabiliriz

• sunulan hizmet sadece prime video değil diğer bütün prime özelliklerini kapsıyor. gelen maili aynen kopyalayıp yapıştırıyorum.

merhaba xxxx, tebrikler, amazon prime üyesi oldunuz. ücretsiz 30 gün deneme üyeliğiniz boyunca sahip olacağınız ayrıcalıklar şunlardır:

bedava ve hızlı kargo
    aynı gün teslimat istanbul, bursa ve kocaeli'de (seçili bölgelerde), geçerli ürünlerde bedava, aynı gün teslimat ertesi gün teslimat istanbul, bursa, kocaeli, ankara, izmir ve seçili şehirlerde bedava, ertesi gün teslimat ve türkiye'nin dört bir yanında geçerli diğer bedava ve hızlı teslimat seçenekleri: prime teslimat

eğlence
    popüler filmleri ve ödüllü dizileri türkçe altyazı ile izleme ayrıcalığı: prime video
    prime gaming ile her ay ücretsiz oyunlara ve daha fazlasına sahip olma avantajı: prime gaming

fırsat
    bitmeden yakala fırsatlarına 30 dakika önceden erişim imkanı: fırsatlara erken erişim

amazon prime üyesi olduğunuz için teşekkür ederiz. iyi eğlenceler dileriz.

• Bu şartlar için ve böylesi bir arşiv için konuşmak gerekirse 8 TL hiçbir şey. İlk ay da ücretsiz. Muhteşem fırsat. Kaçırana yazık olur.

• Aboneliği başlattık bakalım....
  • Yeni diziler de eklenmiş. İlk gözüme çarpanlar:

- Bones
    -24

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi ListesiAmazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Dizi film listesine nasıl ulaşabiliriz
    amazon prime üyeliği tüm amazon kullanıcılarına ilk ay ücretsiz.
  • Türkçe dublaj desteği, Netflix gibi mi?

• geçen sene 3 eu'ya 8 defa üyelik yapmıştım ama malum nedenlerden dolayı korsana geçtim, fiyatı görünce hemen tekrar üyeliğimi başlattım, gaming bölümünden warships oyunuma kiralık gemi verdi.
  • Amazon prime üyeliği Amazon Music , cloud ,video , geme ve hızlı kargo akıllı ve otomasyonu , Alexsa,indirimler içeriyor.Fakat Türkiye’de sadece hızlı kargo ,game ve video kapsıyor.8 TL içim eksik hizmet var buna göre hesaplanma yapılmış.Zamanla Amazon Türkiye diğer hizmetleri getirince fiyat az biraz artar.Amazon Almanya üyesiyim bir palet sıgara fiyatına hizmet veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 15 Eylül 2020; 12:3:32 >
  • Aynı anda kaç ekran acaba?
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    Web'den veya Prime Video uygulamasıyla telefonunuzdan, tabletinizden veya belirli Smart TV'lerden aynı anda üç cihazda keyfini çıkarın.
    https://www.primevideo.com/
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.