Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ürün alacaktım sürekli fiyatı oynuyor. En son 55 TL zam yapmışlar . Bekle ki tekrar düşsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektrikli süpürge alan var mı yakın zamanda?

• eraglises E kullanıcısına yanıt
    Elektrik Süpürgesi Görünümlü Gırgır aldım, fiyatı çok uygun.

Fırsat: Elektrik Süpürgesi Görünümlü Gırgırhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07DXNMDYJ/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlT3_59H4FbWAPZ3ZD
  • Antalya bölgesindeyim ve siparişler agt kurye ile teslim ediliyor. televizyon gibi büyük ebatlı ürün siparişlerinde hangi kargoyla gönderiyorlar, bu konuda genel olarak deneyimi olan paylaşabilir mi?

bulunduğum yerde mng kargo şubesi bulunmuyor bu sebepten mng kurye teslimatları sıkıntılı. kuryelerde de motosiklet ile teslimat yapıyor bu sebepten televizyon taşıma durumunu nasıl yapıyorlar emin değilim.

teşekkürler

• Amazon harika bir firma gerçekten. İyi ki de TR'ye gelmişler diyorum.

20 Aralık Pazar akşamı TR sitesi üzerinden almanyadan ( amazon.de) bir mont siparişi verdim. Gümrük masrafları dahil ödemeyi amazon.com.tr ye ödedim. DHL ile gönderilecekti ürün. 21 Aralık Pazartesi sabah erkenden kargo bilgisi elime ulaştı. Takip ettim adım adım. Ürün önce Madrid'ten Almanyaya gitti, oradan da Türkiye'ye yollandı. 22 Aralık Salı sabah İstanbul'a giriş yaptı. Öğlene doğru gümrükten çıktı. Akşam üstü elimdeydi. Pazar gününü saymazsak ikinci günde elimde oldu ürün.

Aynı akşam fenerium'dan oğlana doğum günü hediyesi forma siparişi verdim. Daha hala gelecek. Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

Gerçekten Amazon bu konuda bir numara... Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 23 Aralık 2020; 0:35:52 >

• Primevideo üyeliğimi arkadaşımla paylaşabilir miyim?
    Paylaşan var mı? Üyeliğimin kapanması gibi bir durum olur mu?

• Ertesi gün teslimat haftalıık teslimata döndü.
  • Amazon prime de türkçe dublaj var mi yeni çıkar flim var mi

• Prime video Aynı anda kaç kişi kullanılıyor acaba bilen deneyen varmı. Evde açıkken iş yerinde ben izlesem sıkıntı olur mu

• serhatace kullanıcısına yanıt

3 diye biliyorum ama siz yinede teyit edin doğru bilenlerde düzeltirse sevinirim.

• eraglises E kullanıcısına yanıt

ben aldım bugün kargoya verildi denildi.

• Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

• mng dışında firma ile iade işlemi yapan var mı çıktı falan dedi uğraşamam dedim mng seçtim kotam doldu deyip kargoyu almıyor şube kota gelmiş yoğunluktan şaka gibi

• Amazonapp kodu çalışmıyor sanırım artık, değil mi?

• Site çok kötü ya, filtreleme seçenekleri çok zayıf, aradığın kriterdeki ürünü bulmak zor. Hepsiburada'yı tek geçerim bu konuda

• ismailhakkiunal İ kullanıcısına yanıt

bitmiş

50 bin ile sınırlıydı zaten

• Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt
  • Takip

• Ulan yıl 2021 oldu biz hala kargo bekliyoruz.. Başlarım böyle prime üyeliğine. Video içeriği full bollywood zaten şu laptop gelsin direk iptal edicem abi üyeliği 8 lirasına değilim ancak hak etmiyorlar 23 Aralık da verdim siparişi ayıptır amazon.com dan versem daha çabuk gelirdi ya.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.