Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam konuştum ben biraz kurye ile , abi ankarada çok yoğunuz güya işe alım yapacaklardı ama hala bir şey yok dediler.
    Özellikle prime day günlerinde ciddi sıkıntı çıkacak.

Bir de yukarıda da bahstmişler , nasıl olsa kargo bedava diye her şeyi ayrı ayrı alanlar nedeniyle biraz yoğunluk da var.

Rota konusunda hala sözlerimin arkasındayım hocam. Sokağın karşısında duran araba 6 saat sonra grliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 10 Ekim 2020; 13:44:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Evet 7-12 Ekim arasıydı kod. Paylaşılan liste doğruysa pek güzel bir indirim beklemiyor bizi. Hatta şuankilerin aynısı neredeyse. 

Biraz sönük göründü evet hocam ama daha güzelleri gelir inşallah  

• SMTZHR kullanıcısına yanıt

Hocam hadi geç yapılan dağıtımdan AGT sorumlu olsun.

Peki 1 kat balonlu naylona sarıp şeffaf koli bandı ile uçlarından yapıştırılmasına ne diyorsunuz.

Amazon'un deposundan bu şekilde çıktı sonuçta.

Nerede amazon kolisi ve prime koli bandı ile o mükemmel paketleme.

Amazon Türkiye operasyonu bu işte kesinlikle suçludur.

Böyle iyi niyet gösterirsek bunlar daha da azıtırlar inanın.

Ben tekrarında amazon.com genel merkezine şikayet edeceğim fotoğraflarıyla, belgeleriyle yapılan hataların.

• Aynı hesap ile iki farklı şehir, adres ve kişilere kargo gönderiminde sorun çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 10 Ekim 2020; 17:47:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı siparişlerden bahsettiğinizi düşünerek;
    size kime teslim edilsin diye soruyor
    Alıcı ve fatura bilgileri oluşturun siz saadece ödeme yapan konumunda diğer adres ve farklı alıcılara gönderir

• Anladım hocam haklısınız; kesinlikle geri dönüş yapılmalı, burada hadi düzelir deyip sessiz durmamak lazım bu prime sürecinde en aşağı 10 kere sohbete bağlanıp şikayetleri ve sorunları aktardım. Telefondan 2 kere aradım kendi sorunum için.

Geri dönüşler önemli  

• zknmr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, bir hesabı birden fazla kişi kullanıyorsunuz diye hesabı kapatır mı diye düşündüm de (2.ev annemlerin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 10 Ekim 2020; 20:15:27 >
  • Hiç sorun olmaz hatta alıcı telefonu (belirtilen adres ve iletişimden) annenizin veya yakınınızınkini yazarsanız kargo bilgilendirmeleride o telefona gdiyor
    Siz hediye gönderen gibi oluyorsunuz

• Bu prime day indirimlerinden bir şey anlayan var mı çok sıradan geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Bu prime day indirimlerinden bir şey anlayan var mı çok sıradan geldi

Prime day öncesi indirimler daha iyiydi. Primedayde benlik bir şey yok.

• pelerinlikedi P kullanıcısına yanıt
    Bose ürünleri dışında ki onları da görmek lazım neredeyse bir şey yok

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Prime day indirimleri daha başlamadı ki? Bu gördükleriniz normal Amazon kampanya ve indirimleri.

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Açıkladıkları kategoriler için dedim

• Görünüşe göre desteklenmeyen bir ülkedesiniz. Prime gaming de bu hatayi aliyorum twitch hesabimi baglamak istiyorum menu acilmiyor bu sorunu yasayan oldu mu?

• bu akşam inşallah ssd lerde indirim olur ya  

• Sepette 2 tane ürün vardı, indirimde alırım diyordum ama fiyatları arttı. İndirim falan yalan dolan.

• an itibariyle amazon.com.tr açılmıyor

• İndirim yok düzgün yazık.

• samsung evo 860 500 gb ssd 625 lira idi indirimlerde 700 e gelmiş baya güzel üzdü :(

• Diş macunu, krem ve sıvı sabun iyiydi bende onları aldım, sepetteki monitörlerden hiç biri gözümü karartacak bir indirime girmeyince emektarla yola devam edeceğim.

İlginç olan amazonda normal zamanda da indirim olmuyor değil oluyor ama genele hitap eden şeyler değil. Benim ana sayfamda geçen 400TL'lik bir kılıf sundu bana 600TL'den inmiş. İlginç olan tablet yada kılıf araştırması hiç yapmamış olmam. Amazonun yapay zekası biraz yanlış mı çalışıyor ne... 

Gözüme batan indirimler ise;

Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 93TL, biraz büyük ama kamp, yolculuk yada büyük kapasite ihtiyacı için bu fiyata daha kalitesi yok.

https://www.amazon.com.tr/dp/B081K8D371/ref=gbps_tit___36ca1886?smid=A1UNQM1SR2CHM

Dremel 910 Tutkal Tabancası 99TL, ihtiyacı olan kaçırmasın piyasası 140TL civarı.

https://www.amazon.com.tr/dp/B00439G4ZE/ref=gbps_img___95ff28bc?smid=A1UNQM1SR2CHM

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.