Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Omara

hangi ürünü aldınız ve satıcı kimdi hocam? ürüne özel bir durum olabilir mi? başka ürünlerde de denediniz mi?

wievsonıc m2 92 dolar vergı aldı gecen hafta ama sımdı 204 dolar alıyor naklıyede eklenmıs

• kulaklığım kırıldığı için aynı kulaklığı tekrar almak istedim, amazonun dışındaki diğer sitelerde hep indirimli 80 lira vermişler(90'dan düşmüş). amazonda 60 liraydı sadece, o bile fazla normalde ilk aldığımda 19 liraya almıştım ama amazonun diğerlerine göre ucuz olması harika bişey. zaten prime abonesiydim yarın gelir direk harika bişey :D

• crypterografi kullanıcısına yanıt
    Hangi kulaklık hocam tavsiye eder misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mi box s için 14 15 ekimi beklersek daha uyguna alabilir miyiz

• fyilmaz kullanıcısına yanıt

Hocam bende onu bekliyodum ama dün ve yarın ki 500 lira üzerine 100 Tl indirim daha güzel duruyor en fazla 40-50 lira iniyormuş. Bende bir powerbank ile beraber aldım 550 oldu sonra da 100 lira düşünce sadece mi box s fiyatına bir de 10000 lik powerbank im olmuş oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hisar18

Hangi kulaklık hocam tavsiye eder misiniz

Yaklaşık 10 yıldır bu kulaklığı kullanıyorum en az 3,5-4 sene sapasağlam kullanıyorum aldımmı. ben kulak içi kulaklık sevmiyorum hocam, diğer kulaklıklarda dışarıdan hiç ses gelmiyor beni rahatsız ediyor o özellik.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B004MMG35I/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• crypterografi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, benim kulak yapısına kulaklıklar nedense olmuyor kulak içi kulaklıklar ufak olanlar ancak düzgün kullanabiliyorum

• Herhalde dünyada sadece Türkiye'de amazon prime üyelerinin kargoları bu şekilde rezil rüsva ulaştırılıyordur.

Ürün satıcısı amazon.com.tr, pazaryeri satıcısı filan da değil.

1- Ertesi gün kapınızda diye sattıkları ürün (ertesi gün teslimat kapsamındaki şehirde yaşıyorum) 2-3 gün sonra gelebildi.

2- 10 kg lık kuru kedi maması aldım (fiyatı 588 TL ucuz birşey de değil yani), 1 kat balonlu naylona sarıp göndermişler AGT firmasıyla.

Doğal olarak mamanın paketi delik geldi, içerisindeki tüm koruyucu atmosfer yalan olmuş , hava almış.

Arayıp iade talebi oluşturdum, ben evden çıkmıştım hanım gelmiş paketi görünce kedilerin maması geldi diye bir güzel paketi açıp mama saklama kabına boşaltmış. Bu sefer iade de yalan oldu.

Uzun lafın kısası, Amazon prime diye havaya girmeyin, burası Türkiye oluyor öyle.

Amazon.com.tr de Türkiye e-ticaretine ayak uydurmuş. Duy bunları Jeff Bezos duy.

• Hocam bunlar çok konuşuldu azcık sabredeceğiz ortalık aaaa bedava kargo diyip 1 kalem söyleyen tipler yüzünden bu haldeyiz.

Bunu neden söylüyorum size fanboyluğumdan falan değil hatta bende konu açtım Amazon Prime Kalitesizliği ile ilgili, savunduğum taraf "Umudumuz Amazon!" sadece bu.

Tahminimce 15-25 gün kaldı, çünkü ben ilk çıktığı zaman aldım prime'ı bir hafta sonra 1 ay olacak geç duyan falan derken o veletler ve kendini bilmezler gidecek. Dayanın Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

• benım kuzen mesela kargo bedava diye 20-30 tl lik 7-8 tane sipariş verdi böyle böyle tıkadılar

• Şimdi arkadaşlar, amznpr30 kodunu kullanacağım da
    ben yeni prime oldum 24 saat olmadı,
    alacağım ürün Amazon satıcısi değil, ödememi dolarla da yapmıyorum ama böyle resimdeki durum oluyor. Kabul etsem ürünü alır mı?

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 10 Ekim 2020; 6:22:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMTZHR kullanıcısına yanıt

Konuya vakıf insanların olduğunu görmekten mutlu oldum açıkçası, yanıtınız teşekkür ederim hocam.

Yazdıklarınızda çok haklısınız ama benim pek umudum yok, neden derseniz kaliteden ödün verebildiklerini gösterdiler bir kere.

Bu cüreti de Türkiye'de oldukları için gösterdiler.

İster 1 adet kurşun kalem olsun, ister 100 bin liralık imac olsun.

Eğer prime için olanakları deklare etmişlerse uymak zorundalar, ama burası Türkiye değil mi.

Bu şekilde Amerika'da gönderim yapsalar neler olur sizce ? :)

Amazon.com dan da Amazon.de den de alışveriş yapıyorum, binlerce kilometreden gelen paketleri görünce gözlerim doluyor.

Son bir şans elbette vereceğim Amazon.com.tr prime a, herkes 2. bir şansı hak eder.

• Öncelikle rica ederim hocam Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

Dediklerinizde haklısınız ücret ne kadar olursa olsun gönderim kaliteleri düşmemeli benim sizden istediğim sabır aslında Amazon Kargo şirketinin açılması sizin söylediğiniz bölgelerde amazon kendi dağıtım yapıyor.

Bizde herkesin şikayet ettiği AGT !, sorun amazonda değil AGT de adamlar galiba çok geldiği için fırlatıyorlar kargoları ben sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMTZHR -- 10 Ekim 2020; 12:3:47 >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım, ben bu ürünü şimdiden alsam kutusunu hiç açmasam prime day geldiğinde fiyat indirimi olursa tekrar alıp eski aldığımı iade yapabilir miyim?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CDZD8B7/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Malum dolar kuru filan derken üzerine fiyat biner diye beklemeden kenarda tutayım diyorum. Bilgisi olan biri bu konuda yorum yapabilir mi acaba?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arkadaşlar bir şey soracağım, ben bu ürünü şimdiden alsam kutusunu hiç açmasam prime day geldiğinde fiyat indirimi olursa tekrar alıp eski aldığımı iade yapabilir miyim?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CDZD8B7/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Malum dolar kuru filan derken üzerine fiyat biner diye beklemeden kenarda tutayım diyorum. Bilgisi olan biri bu konuda yorum yapabilir mi acaba?

Teşekkürler.

sıkıntı olmaz hocam, kutuyu açsanız bile sıkıntı olmaz ama açılmamış kutu ise her türlü kabul ederler geri.

• Amedra kullanıcısına yanıt

Amazon Prime da neler indirime gireceği belli oldu;

https://www.webtekno.com/amazon-prime-day-indirime-girecek-urunler-h100484.html

Siz o ürünü alıp geri gönderme sürecinde stok eksiltmiş olacaksınız yani geri gönderdiğinizde yeniden alamayacağınız ürün bulabilirseniz evet Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

• SMTZHR kullanıcısına yanıt
    Listede benim işime yarayan çok şey yok gibi hafi bakalım 3 gün daha bekliyelim

30₺ indirim prime day den önce kalkıyor değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Ankarada da şöyle bir sıkınyı var.
    Kolaygelsin araç takip sisteminden bakıyorum araba bizim evin 1 alt sokağından geçiyor ama bize uğramıyor , sonra deli gibi saçma bir düzergah gezip akşam bize uğruyor.
    Bizim evin alt sokağından geçerken saat öğleden çnce 11 , bize gelişi akşam 7.
    Düzergaha bir çözüm bulmaları lazım çok vakit kaybediyorlar.
    İstanbulda da bana aynısı oldu.
    Biz tüm teslimat noktalarını göremediğimiz için belki şuan verimli yolu izliyorlardır. Bunu dışardan yargılarken hata yapıyor olabiliriz.

Ama teslimat ekranında tahmini olarak şu şu saatler dese fena olmaz.

Bir de kolay gelsin sabah erken teslimat vb ile hizmeti veriyorsa önce onları dağıtıyor olabilir.

Ya da arkadaki algoritma çok kötü hatalı dağıtım yaptırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zknmr kullanıcısına yanıt

Evet 7-12 Ekim arasıydı kod. Paylaşılan liste doğruysa pek güzel bir indirim beklemiyor bizi. Hatta şuankilerin aynısı neredeyse.Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

• zknmr kullanıcısına yanıt

Evet hocam Prime Day başlamadan 30TL kalkıyor, sanırım şuanki % indirimler bitiyor diye biliyorumAmazon Prime Türkiye [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.