Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
952
Cevap
397
Favori
117.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 400
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 397
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (57 mesaj) SMTZHR (28 mesaj) Wadjet (19 mesaj) serkanguzel_ (16 mesaj) TulparHAN (16 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (508 mesaj) Mobil (194 mesaj) Mini (71 mesaj) Uygulama (179 mesaj)
  • @
141 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    508 Mesaj

Desteklemiyor uyarısını nerede alıyorsunuz? Bende de Full HD izlenmiyor fakat herhangi bir uyarı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    logismile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9620 Mesaj

Hindistanda da 1.5 doalr filanmıs sanırım. Gayet iyi fiyatlar.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sony android tv'lerde amazon prime video uygulaması var. play store'da "prime video" yazarak görebilirsiniz. sony select'te de olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

hayır
    Ozmn bu kadar insan neye seviniyor ben anlayamadım :D
    |
    |

Origin ID: Steelo91
  • Binbaşı
    1350 Mesaj
    Bu platform Netflix'e rakip olmak istiyorsa daha kaliteli içerik ve dublaj seçeneğini getirmeli.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: akalay

Standart kargo 12 saatte gönderdiyse boş yere para vermişiz ertesi gün teslimata şu güne kadar.
    Valla öyle hocam 10+ siparişim olmuştur yüklü olarak, bu saatlerde verirdim siparişi gece 11-12 gibi kolaygelsin'e verilirdi öğlen yada öğleden önce gelirdi standart.
    |
    |
    || CORSAİR CARBİDE 400R || İNTEL® CORE™ İ5 4670K || GİGABYTE GTX 1060 XTREME GAMİNG 6GB || AOC C24G1 || GSKİLL 16 GB DDR3 1866 MHZ RAM || 1TB 7200RPM SEAGATE BARRACUDA || MSİ Z87-G45 GAMİNG ANAKART || CORSAİR K55 RGB KEYBOARD || CORSAİR GLAİVE RGB MOUSE || CORSAİR VOİD PRO RGB WİRELESS || LOGİTECH Z506 || CORSAİR 750W PSU ||
  • Çavuş
    82 Mesaj

Aynen. Gece sipariş ertesi gun oglen 2 ye kadar geldi defalarca ama 5 tl fark verdim tühhh geç oldu, prime izdihamı var deneyemeyizde@SMTZHR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akalay -- 17 Eylül 2020; 18:16:6 >
    |
    |
    Bahsedilenler: SMTZHR

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Bitmeyeceğini düşündüğünüz şeyi nasıl anlıyorsunuz hocam açıkcası ben bu indirim sistemini anlamadım. Daha prime üye olmadım ama geçen gece 3-4 kitap gördüm alacaklarım indirime girmişti gece 1 gibi sabah alırım dedim prime ile hem birkaç eksiğimi daha tamamlar fazladan kargo olmaz dedim ama sabah 8 de baktm fiyatlar değişmiş halbuki kampanyanın bitmesine 24 saat var yazıyordu. Yani kargo yoğunluğu olmasın diye bekleyelim beklemesine de birileri gece falan dinlemiyor yapıyor alışverişini sonuçta ürün bitiyor. Ben şahsen daha birşey almadım ama alırsam da 3-5 liralık kargo yapmam ama en az 15-20 tl lik birşey de olsa tek sipariş veririm diye düşünüyorum. Sonuçta amazon zaten 50 tl üzeri kargo bedava çalışıyordu.

|
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7862 Mesaj
    Seinfeld bile Türkçe değil dublaj zaten beklemiyoruz da alt yazı bile yok. Şaka heralde. Üye olacaklar beklesin şimdilik hiç bir şey yok.

Urun sorunlumuydu hocam. Yoksa keyfi mi iade ? Bende amazondan airpods pro almayi düşünüyorum iade etme hakkimiz ne kadar

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj

seinfeld de türkçe altyazı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabotage1907 -- 17 Eylül 2020; 19:46:46 >
    |
    |
    mu5tafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL CORE i7-6700K SKYLAKE - GİGABYTE Z170X-GAMİNG 7 - CORSAİR VENGEANCE 16 GB (2X8 GB) DDR4 3200MHZ - MSI GTX1070 GAMING X 8 GB DDR5 256 BİT - 4TB SEAGATE BARRACUDA 64 MB 7200 RPM - SAMSUNG SSD 860 EVO 1 TB SATA - SAMSUNG SSD 970 EVO PLUS 1 TB NVME M.2 - XPG SPECTRIX S40G 512 GB NVME M.2 - COOLER MASTER MASTERCASE PRO - CORSAİR H115İ SIVI SOĞUTUCU - CORSAİR BUİLDER CX 750W 80 PSU - CORSAİR GAMİNG VOİD RGB WİRELESS 7.1 GAMİNG KULAKLIK - CORSAİR K70 LUX RGB BROWN SWİTCH - X BOX CONTROLLER KABLOSUZ ADAPTÖR - CORSAİR MM300 ANTİ-FRAY CLOTH GAMİNG MOUSE PAD - RAZER MAMBA KABLOSUZ OYUNCU MOUSE - ASUS ROG STRİX XG279Q 27'' WQHD (2560 x 1440) FAST İPS 170 HZ 1 MS ELMB SYNC G-SYNC 400 DİSPLAY HDR
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    spybox cihazıma tv versiyonu yükledim ama hiç bir video oynatılamıyor,koskoca tv'de mobil versiyon mu kullanacağız yoksa ?

|
    |
    |
    |

"Her şey güzel olacak"
  • Teğmen
    111 Mesaj
    HB,GG,N11,Netflix,Blutv vs benim için bitmiştir

• Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EGök_G70

HB,GG,N11,Netflix,Blutv vs benim için bitmiştir
    sana bayılıyolardı. NE amazon sevdasıymış ya haha :D DH den başka bu kadar hype olan bir yer yok amazon konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 17 Eylül 2020; 20:10:27 >

* Kulakta durmuyordu
    * arada bir airpods daki şarjı emiyordu
    * arada bir kutudaki şarj düşüyordu
    * şarj durumu stabil değildi.

%40 sorunlu %60 keyfi iade ettim.

Mikrofonu bilgisayar'da çok kötü 300 liralık kulaklık dan büyük bir farkı yoktu bağlantı falan kopuyordu iade edip paramı aldım
    |
    |
    tugays77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emclord00

sana bayılıyolardı. NE amazon sevdasıymış ya haha :D DH den başka bu kadar hype olan bir yer yok amazon konusu

Alıntıları Göster
    yooo ekşi sözlük, twitter gibi ortamlarda da amazon'a tapılmaya başlamış yavaştan.

yalan yok, bu fiyata bu hizmeti verebilecek adam yok koca ülkede.
    |
    |
    |
    |
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K GPU BEKLENİYOR 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Masal Oku
Ekonomi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.