Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.455
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir şey olursa anında kapatabilirsin en güzel özelliği

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Ücret çok uygun..

Amazon prime video diziler vb. nasıldır bilen var mı? Şuan ödeme yapıp yararlanabiliyor muyuz?
    ücretsiz üyeliğini başlatıp kontrol edebilirsin hocam
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Evet yararlanabilirsin cok kaliteli yapimlar var mesela seinfeld ve the office cok iyidir.

• Parfüm bakan oldu mu yardımcı olsaniza bulamıyorum. Rexona Deodorant siparişi verdim 13,92 tl .

• quote:

Orijinalden alıntı: crawlers

Prime'ın tr'e gelişi ile reklam amaçlı çok düşük bir fiyattan ürün satabilirler bugünlerde. Takipte kalın.
    Özellikle prime üye olanlar goldbox'ı takip edin.
    Goldbox dediğin sekmelerde yer alan günün fırsatları değil mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flintstones F kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle. Fırsat işte.
    Günün fırsatı, amazon fırsatları ne derseniz size kalmış.
    Ben alışkanlıktan goldbox diyorum, genelde yabancılar goldbox deal derler linkden dolayı. Sadece prime üyeleri faydalanabilir.
  • Türkiye’deki sitelerden birinden yok visa indirim yok ürün indirim yok kulüp indirimi 400 civarı aldığım ürünün eşdeğer markası Amazon’da 384!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanmehmet -- 16 Eylül 2020; 21:53:22 >
  • Prime alışveriş dışında şeyler için alan var mı?

Prime Gaming (Lol) , twitch amazon prime için değer gibi geliyor , belki video prime iş görür ama ne var içinde hiç bilmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• üyeliği bugün başlattım ama 4k seçeneği yok. nedendir acaba? deneme üyeliği olduğu için midir? TV sonyxf9005
  • ' 4k' diye bir seçenek görmedim ben, 3 tane kalite seçimi var gördüğüm tarayıcılarda, win 10 programını kullanmadım varsa.

• MEKANIN SAHİBİ GERİ DÖNDÜ BEBELERİ PİSTEN ALALIM

• Mi box s de altyazı sorunu yaşayan var mı, altyazılar otomatik olarak ingilizce başlıyor, ve alttaki seslendirme ve altyazı dili değiştirme yeri aktif değil , nasıl bir çözüm bulabiliriz, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antireis -- 16 Eylül 2020; 22:53:16 >
  • toshiba 4k tv ve mi box s ile birlikte gelen amazon uygulamasında hdr ve uhd desteği mevcut tıpkı netflix ve youtube gibi, kalite seçimini sanırım netflix gibi bağlantı hızına göre otomatik ayarlıyor. bende 24mbit fiber var uhd ve hdr içerikler sorunsuz açılıyor, görüntü kalitesi tatmin edici derecede iyi, yalnızca uygulama netflix kadar akıcı ve kullanışlı değil, misal dizi sayfasında altyazı yada dil bölümüne giriyorsunuz geri tuşuna basınca ana menüye yada favori listesindeyseniz oraya gidiyor, umarım düzeltirler bu problemi, yinede fena değil özellikle 7,90 TL gibi bir rakama epey kaliteli içerikler var ve amazon avantajları da yanında cabası.

görsel ;

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 17 Eylül 2020; 0:3:13 >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Bende 69,21 TL görünüyor. Kaç liraydı da kaçırdınız?

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Her gün 00.00’da yenileniyor indirimler.

• merhaba arkadaşlar,

amazontr de prime alsak, amazon.com ( usa ) de faydalanabilir miyiz. amerikadan ürün alıp amerika adresine göndereceğim.
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    69 lira ama %100 yararlanildi. ben de uzuldum kacirdigima

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.