Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Macbook'umda safarinden prime video'ya girdiğime alt yazılarda "ı" harfi çıkmıyor. Diğer Tğrkçe karakterlerde sorun yok aslında. Anlayamadım pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Macbook'umda safarinden prime video'ya girdiğime alt yazılarda "ı" harfi çıkmıyor. Diğer Tğrkçe karakterlerde sorun yok aslında. Anlayamadım pek.
    Macbook ayarlarından olabilir, windowsta ve tvde sorun yok çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Arkadaşlar samsung smart tvde prime videoya girerken internet bağlantı hatası alıyorum. Çözümü hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
    Lg de de aynı hata çıktı, uygulamayı kaldırıp geri yükledim, sorun kalmadı.

• Amazondan aws icin turkiye fiyatlandirmasi bekliyorum turk lirasi ile odeyelim bizim is bilmez sirketlerden kurtulalim :) engelli hepsi hic bir sunucu isinden caktiklari yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı hata benim tv de de var. Tv açıkken kumandanın power tuşuna 20 saniye basılı tutun. Olmazsa fişi çekin 1 dakika sonra açın oda olmazsa Modemi kapatıp açın. Router varsa aradan çıkarın deneyin. Bunları ben yaptım düzelmedi akşam tekrar araştıracağım.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun olmuştu pcde bakınca. sorunu şu şekilde aştım. prime fiyatı farklı olan ürünler bitmeden al olan ürünler. o kitapları sepete ekliyorum mesela kitap 8 diyor ama sepette 11 yazıyo. telefonda tarayıcıyla girip mobil site olarak sepete giriyorum. sepetteki ürünlere tıklayıp açınca mobil halinde bitmeden al seçeneği görünüyor. bitmeden al 8 tl yazanı sepete ekleyip diğerini yani 11 tl olanı siliyorum. sepette düşmeyen indirimleri böyle yapıyorum.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Ben daha sabah actim uyeligi amazon.com.tr ustunden

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

bende de aynı sorun olmuştu pcde bakınca. sorunu şu şekilde aştım. prime fiyatı farklı olan ürünler bitmeden al olan ürünler. o kitapları sepete ekliyorum mesela kitap 8 diyor ama sepette 11 yazıyo. telefonda tarayıcıyla girip mobil site olarak sepete giriyorum. sepetteki ürünlere tıklayıp açınca mobil halinde bitmeden al seçeneği görünüyor. bitmeden al 8 tl yazanı sepete ekleyip diğerini yani 11 tl olanı siliyorum. sepette düşmeyen indirimleri böyle yapıyorum.
    teşekkürler bi dahakine deneyelim. hepsi bitmiş bu arada o kitapların indirimi
  • prime video ile amazon hesabı aynı şifreyi kullanıyor bunu degiştiremiyormuyuz.kart içine kayıtlı oldugu için sıkıntı oluyor
  • Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de vardı, televizyonun ayarlarından televizyonun dilini İngilizce olarak ayarlayınca açılıyor garip bir şekilde bende böyle çözüm oldu.
  • rsezen R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam deneyeceğim.
  • pelerinlikedi P kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın.
  • Philips televizyonuma Amazon Prime uygulamasını indirmeye çalıştım ama store'da bulamadım,internetten araştırdım pc'ye apk'sını indirip usb ile tv'ye aktarmamı söylediler yaptım apk'ya tıklamaya çalıştığımda yükle butonuna basamıyorum,başka bir bilgisi olan var mı?

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Fiyat gerçekten çok iyi özellikle Prime Video içerikleri biraz daha çeşitlenirse tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

prime video ile amazon hesabı aynı şifreyi kullanıyor bunu degiştiremiyormuyuz.kart içine kayıtlı oldugu için sıkıntı oluyor
    Prime videoya amazon hesabıyla girilmiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    evet amazon hesabıyla giriyorsun yani şifreler aynı amazona girip kayıtlı kartla alışveriş yapılabilir
  • Arkadaşlar ben siparişi dün gece verdim. Adresim aynı gün teslim kapsamında .Normalde o şekilde gönderilmesi lazım ama ekspres seçeneği ile gelicek , yani yarın elimde olur. Müşteri hizmetleri, yoğunluktan dolayı aynı gün servisinin kapsam dışı kaldığını söyledi. Sizlerde de aynı problem oldu mu?

• Lookmania kullanıcısına yanıt
    Şifrenizi sadece siz bildiğiniz için sıkıntı olmaz. Kim alışveriş yapacak ki kartınızla?

• güle güle okusun hocam. :) kampanya sayfası kaldırılmış şuan baktımda galiba düzeltme yaparlar.

@yedikeresekiz aynen hocam belli ki sorun var bekliyoruz düzelmesini.

@deserthawk hocam teşekkürler bilgilendirmeniz için, zaten paylaştığım sayfa "fırsat şuan mevcut değil" diyor şuanda.
  • Prime alipta ürünlerde 100 TL indirim uygulanan var mi

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.