Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rekabet iyidir güzel haber, ayrıca bazı kişiler kargonun bilmem neyin vs çıkarmazsa diyor. Zaten prime nin anlamı bu değil mi, bana bu imkanı veriyorsa kullanacağım.
  • harika oldu yarim yamalak servis veriyordu zaten. kindleda gelir umarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Ülkenin ‘yerli’ firmaları vatandaşları nasıl tokatlarız ; kendimizi, hizmetimizi, fırsatlarımızı geliştirmeden 3-5 tane televizyon kanalı ve sosyal medya şaklabanına reklam vererek vatandaşa normalden pahalıya nasıl mal iteleriz, iadelerde en ufak durumda nasıl çamura yatıp vatandaşı mağdur ederiz derdinde olduğu icin maalesef bunlara müstahak hiç ama hiç üzülmüyorum. Yıl olmuş 2020, dünya tarihinin en büyük salgını var ama hala kargocunun yanında paketi açmadınız, tutanak tutturmadınız iade kabul etmiyoruz diyen zihniyet , bir yandan sadık müşterisine asla ve asla fırsat sunmayan indirim kuponu tanımlamayan, bot ile acilmiş hesaplara kupon yağdırıp bunları kullanınca siparişleri iptal eden, verdiği kuponları kullandırtmamak İcin her ürüne göstermelik ‘sepette ekstra’ indirimli diye dünyanın en saçma sistemine sahip vizyonsuz şirketlere her şeyi hak ediyor kimse kusura bakmasın. 50 tane şart koşup hiçbir ayrıcalıkları olmayan üyelik sistemlerinin 10 kat fazlasını 7,90TL gibi suanda herhalde rastgele seçeceğin bir üründen daha ucuza koymuş adamlar. Hizmet dediğin budur. Yıllardır kendilerine en ufak bir şey katmayan, fahis kârlar ve komisyonlar ile satış yapan, iade durumunda müşteriye bir küfretmediği kalan, satış sonrası hiçbir destek ve sorumluluk almayan düzenbaz firmaların tez zamanda piyasadan silinmesi ya da kendilerine ceki düzen vermesi istegimdir.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    sıkıntıya düşerse kaybeden biz oluruz

https://www.theverge.com/2019/5/13/18563379/amazon-predatory-pricing-antitrust-law
    diapers.com gibi türkiyedeki şirketlere de benzer şeyler yapılabilir

amazon ne kadar müşteri dostu olsa da piyasadan oyuncu eksilttikçe müşteriler için o kadar kötü oluyor, rekabet iyidir.

• benim bağımsız prime üyeliğim vardı aylık 6 eur , 30 günlük denem başlatınca mesaj geldi bağımsız üyeliğinizi iptal ettik paranızı iade edeceğiz , yeni 7,90 tl den devam edeceksiniz diye , helal olsun adamlara takdir ettim.
  • Hadi bakalım sert hakaretler bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazonvideo dan üye olmak daha mı mantıklı tosla vb geri ödemelerden yararlanabilmek için
  • rekabet kızışır bu güzel oldu.
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum ,tekel kötüdür. Ayrıca şimdiye dek pahalı olan yerli esnaftan bizi onlar kurtardı.
  • Geçen aylarda üye olmada büyük sıkıntı vardı. Ps üzerinden üye oldum . Ama filmin 15 dakikasından sonra sürekli üyeliğinizi onaylayın yoksa yayınınız gidecek uyarısı aldım. Daha sonra hem ps4 üzerinden hemde browserden onay yaptım. Ama halen aynı uyarıyı vermeye devam etti. Bende küfür edip sinirlenip sildim. Sonrada netflix iyiki var dedim.

Yapacaksanız doğru düzgün yapın elli yerden neden onay yapmam gereksin ki . Telefondan onay verdik yetmiyor.

• ülkemizde artık büyük e firmalar kampanya yapmıyor. Fiyatlar hep birbirine yakın. Sanki aralarında konuşup tekel oluşturmuşlar. Tv olsun bilgisayar olsun
    Fiyatlar hep aynı bazen amazon dusuruyor .

Mart nisandan beri fiyatlar hep yüksek ve tüm firmaların genelde fiyatları birbirine çok yakın ve yuksek

• Haber verene teşekkürler. Bu yüksek vergilerde ve kazık Türk malı siteler arasında biraz umut ışığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

amazonvideo dan üye olmak daha mı mantıklı tosla vb geri ödemelerden yararlanabilmek için
    gerçi ilk ay zaten ücretsiz. tosla da 3 ay veriyor aralığa kadar. 2ayını geri alsak 9 şlira bişi oluyor toslayla uğraştığımıza değer mi
  • Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

• Arkadaşlar Twitch üzerinden ücretsiz abonelik alabilecek miyiz peki?
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Aldim bile ama bu prime twitch aboneliği saçma adam 7.9 na sinirsiz üyelik açip kendine abone olursa her üyelikten 3.5 dolar kazanacak sahte hesap açıp yapabilirler gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrrobot21 -- 15 Eylül 2020; 9:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrrobot21

Aldim bile ama bu prime twitch aboneliği saçma adam 7.9 na sinirsiz üyelik açip kendine abone olursa her üyelikten 3.5 dolar kazanacak sahte hesap açıp yapabilirler gibime geliyor
    Haklısınız böyle bir problem çıkarsa buna bir kısıtlama gelebilir.
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Hocam bence amazon bilerek yaptı bunu Türkiye'deki yayıncıları desteklemek amaçlı 1-2 ay açık tutup kapatabilirler ama bilemiyorum kendi fikrim bu,fakat suan böyle bi açık var ilk ay bedava bu prime kredi karti ve numara bulursan 3.5 dolar kazanacan yapan kesin olacaktır.

• Hepsi gazoz oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

Ülkenin ‘yerli’ firmaları vatandaşları nasıl tokatlarız ; kendimizi, hizmetimizi, fırsatlarımızı geliştirmeden 3-5 tane televizyon kanalı ve sosyal medya şaklabanına reklam vererek vatandaşa normalden pahalıya nasıl mal iteleriz, iadelerde en ufak durumda nasıl çamura yatıp vatandaşı mağdur ederiz derdinde olduğu icin maalesef bunlara müstahak hiç ama hiç üzülmüyorum. Yıl olmuş 2020, dünya tarihinin en büyük salgını var ama hala kargocunun yanında paketi açmadınız, tutanak tutturmadınız iade kabul etmiyoruz diyen zihniyet , bir yandan sadık müşterisine asla ve asla fırsat sunmayan indirim kuponu tanımlamayan, bot ile acilmiş hesaplara kupon yağdırıp bunları kullanınca siparişleri iptal eden, verdiği kuponları kullandırtmamak İcin her ürüne göstermelik ‘sepette ekstra’ indirimli diye dünyanın en saçma sistemine sahip vizyonsuz şirketlere her şeyi hak ediyor kimse kusura bakmasın. 50 tane şart koşup hiçbir ayrıcalıkları olmayan üyelik sistemlerinin 10 kat fazlasını 7,90TL gibi suanda herhalde rastgele seçeceğin bir üründen daha ucuza koymuş adamlar. Hizmet dediğin budur. Yıllardır kendilerine en ufak bir şey katmayan, fahis kârlar ve komisyonlar ile satış yapan, iade durumunda müşteriye bir küfretmediği kalan, satış sonrası hiçbir destek ve sorumluluk almayan düzenbaz firmaların tez zamanda piyasadan silinmesi ya da kendilerine ceki düzen vermesi istegimdir.
    Zaten şu anki yerli firmaların vergi vermekten başka katkısı var mı ülkeye? Amazon da aynı şekilde vergisini verip satış yapacak. Ülkeye katma değer sağlamadığı sürece pek bi fark göremiyorum ben ikisi arasında.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.