Şimdi Ara

Amazon Prime fiyatı Papara ile yarıya iniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Prime fiyatı Papara ile yarıya iniyor

Ülkemizin önemli ödeme platformlarından Papara, son dönemde yaptığı nakit geri ödeme kampanyaları ile ilgi toplamaya devam ediyor. Platform son olarak Amazon Prime üyeliklerinde de kampanyaya başladı.

Amazon Prime’da Papara fırsatı

Sıcak Fırsatlar forumlarımızda paylaşılan bilgilere göre Papara Cashback ile Amazon Prime üyeliğinizin 7.90TL’ye kadar olan harcamalarında yüzde 50’si nakit iade yapılıyor. Her ay en fazla 4TL’ye kadar nakit kazanmak mümkün. Programın 2022 sonuna kadar devam edeceği belirtiliyor.

Ayrıca Bkz.Socios’dan Türk futboluna büyük katkı

Kampanya bununla da sınırlı değil. Netflix üyeliklerinde 40TL’ye kadar, YouTube Premium üyeliklerinizde 30TL’ye kadar, Spotify üyeliklerinizde 30TL’ye kadar, Exxen üyeliklerinizde 54.90TL’ye kadar harcamalarınızda yüzde 50 iade mevcut. Steam ve PlayStation platformlarında 200TL’ye kadar harcamalarda ise her ay yüzde 10 iade yapılıyor.

Siz de güncel Amazon indirimlerinden haberdar olmak için DonanımHaber Forum Amazon Fırsatları konusunu takip edebilirsiniz.

Kaynak:https://forum.donanimhaber.com/papara-cashback-amazon-prime--153787312

• Papara uygulamasını indirip kullanmıştım bir ara ama kartını almadım, kart mı almak gerekiyor indirim için ?

• Adamlar hayrat açmış resmen

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Sanal kart tanımlayabilirsin uygulama içerisinden, ben her yere onunla üyeyim.

Bu arada 4 lira nedir abi her ay olmasa da mesela bu ay 1000 liralık oyun verdiler, her ay yüzlerce liralık oyun içi içerik veriyorlar, alt limit olmaksızın ücretsiz kargoluyorlar üstüne prime video da var içeriği netflix kadar olmasa da. Buna 4 verirken utanırım ben :D Tabi sanırım amazona yine 8 lira gidecek ama bizden eksilen 4 lira olacak

• Bedavaya veren kazanır artık ihaleyi, zaten 8 TL'den fazla indirim yapıyorsun üye olana bedava Prime de, 4 TL'nin ağzını yapma :P

• Türkiye 'de yerli firmalardan daha çok bizi düşünen Amazon ve gerçekten her attığı adımda kendini ileriye taşıyan Papara. İki sevdiğim işini düzgün yapan firmadan yine vatandaşlara yararlı bir kampanya. İnanılmaz 3,95 TL ile aylık üyelik!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clusive -- 2 Eylül 2022; 15:27:04 >
  • Sanal kart oluşturabiliyorsan karta gerek kalmaz herhalde.

• Papara gerçekten iyi yönetiyor bu süreci bu zamana kadar sunduğu hizmetler harika xbox gamepass içinde bir kampanya yapsa tadından yenmeyecek.

• 8 TL ye indirim yapmaya utanıp vazgeçtim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 2 Eylül 2022; 23:15:37 >
  • Elin adamı 8 TL Yayın Platformu, Oyun Platformu ve Alışverişte özel indirim ücretsiz kargo veriyor.

Exen gibi bizimkiler de bizim ülkemizde bizi sevmeye çalışıyor. Gurbetçi gurbetçiyi gurbette severmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus01982 -- 2 Eylül 2022; 15:56:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O kadarda değil ya kudurdunuz mu? adamlar bu kurda daha ne yapsın :D

• Adamlar utanmasa bedavaya sağlayacak bu hizmeti bize, iyi ki varsın Amazon!

• homebird kullanıcısına yanıt
    Zaten bedava sayılır gerekte yok.

• 8 TL ya 8 8 ne gerek var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ulayrason U kullanıcısına yanıt
    İade 4₺ ile oğlana 2 boya kalemi olabilirim. Demeyin öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'ye indirim yaparım daha iyi.

• TV kumandamın bile üzerinde "Prime video" tuşu bulunuyor. Yavaş yavaş yer edinmeye çalışıyorlar. (Yeni içerikler ekleniyor) Günü geldiğinde fiyatın direkt olarak 60-70 bandına çıkabileceğine inanıyorum veya oyun ve video servislerinin ortak olmaması gibi bir durum da söz konusu olabilir.

Sonuç olarak, hizmetlerini kullanmasalar dahi papara kullanacıları 4tl(sakızdan ucuz) ücreti amazona hayrına bile verebilir :D

• Benimki 8 TL olarak kalsın. Vallahi 4 TL yapmaya utanıyorum. Zaten sürekli fiyatların arttırılmasi gerektiğini belirtiyorum. Amazon artık fiyatını yükseltsin. Herşeyin fiyatının 5-10 kat arttığı bir dönemde bunlar ısrarla fiyatları artırmıyor. Sanki fiyatını yükseltmemek için bizimle inatlaşıyor.

• wolf silver W kullanıcısına yanıt

Şu forumda 2011’den beri varım. Şu zamana kadar bu kadar anlamsız bir yorum ilk defa görüyorum. Biz derken kim? Çoğu insan fiyattan memnun zam yapılınca ne kazanacaksınız sen ve sizler? Bomboş bir yorum Amazon Prime fiyatı Papara ile yarıya iniyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 TL olunca insan utanıyor, vicdan yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.