Şimdi Ara

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
71
Favori
321.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayir neden biosdayken yuk altinda olsunki? bios sadece cihaz hakkinda bilgi veren ve ufak degisiklikler yaptigin bir arayuz. Yuk dedigimiz sey bir suru internet sayfasi ve uygulamanin ayni anda calismasi ile olusur. Laptobu alirken kotu oldugunu biliyordum plastik malzeme vs ama hp resmen ne kadar dandik yapabilirz diye caba sarfetmis. Buna 3700 vermek yerine 2.el ekran karti felan olan ortalama bir laptop alip , klavyesini pilini vs degistirip guzelce bir macundu fan temizligiydi yapip almak daha mantiklidir. Yani kisacasi soyle diyeyim sana 2013 yilinda aldigim asus laptop bunu hp yi malzeme kalitesi olarak katlar fani sessiz calisiyor ve misal bu dandik hp tasarimi gibi usb girisi tam guc kablosuyla dibdibe konulmamis. bakalim black friday felan indirim olursa tekrar asus, veya acer dell vs deniyecegim.

• Pek kimse umursamamış ama içinde WD beyaz etiketli WD80 EMAZ kodlu CMR disk bulunan WD Elements 8 TB harici HDD 987 TL. Bu diskin NAS için üretilen RED serisi ile aynı olduğu söyleniyor. Bu diskleri tek başına almak isterseniz ortalama 2200 lira vermeniz gerekiyor. Harici diskin fiyatı ise yurt dışında ortalama 150 dolar civarı. Yani her türlü uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 14 Ekim 2020; 20:27:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer patladik heralde prime uyelik olmasina ragmen adamlar AGT diye bi sacma salak bi sirkete vermisler kargoyu guzelde indirim yapmislardi simdi gumburtuye gidicek benim ürünler AGT diye google aratinca siteden once sikayet var cikiyo amazon gibi sirket bunlarla niye calisirki hayret bisey ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Fiyat 549 > 499 oldu hocam. Stok hızla azalıyor.

Piyasada 549 - 569 - 599 fiyatlar mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 14 Ekim 2020; 20:51:17 >
  • mitescere kullanıcısına yanıt
    Var 2 tane yazici aldim hala bekliyor kargolanmadi 1 tanede tv aldim agt diye sacma salak bir kargo sirketine vermisler gelirse sukur namazi kiliriz artik agt nedir ya aklima geldikce sinir basiyor iyi indirim olmaz ise daha amazondan bisi almicam sirf su agt kargo yuzunden bunlarin keyfini mi beklicem ben 10 gunde kargo gelir artik yazicilari bari mngye felan verseler

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben son 1 aydir agt den aliyorum kargoyu istanbul da sorun yasamadim, insallah sizinki de saglam gelir.

• tunc@y kullanıcısına yanıt

Pazar yerlerini saymazsak en ucuz 619 gördüm.

Bu paralara değer mi? Bu fiyata birde amazon güvencesi var. Cok kararsız kaldım.

Elektrikli diş fırçası diş eti çekilmesi yapıyor diş hekimi alma demişti zamanında kullandım diş eti ameliyatı yapmışlardı.

Tam sizin msj i açarken agt kurye msj attı.

Ben de ilk kez bu kargodan ürün teslim alacağım. İnşallah sıkıntı yaşamam.

SN.*****, 573960...... TAKIP NUMARALI, A40..... SIPARIS NUMARALI,AMAZON KARGONUZ DAGITIM BOLGESINE SEVK EDILMISTIR. TAKIP ISLEMLERINIZ ICIN AGTKURYE.COM VEYA 08503337724 B002

• quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

Bu sefer patladik heralde prime uyelik olmasina ragmen adamlar AGT diye bi sacma salak bi sirkete vermisler kargoyu guzelde indirim yapmislardi simdi gumburtuye gidicek benim ürünler AGT diye google aratinca siteden once sikayet var cikiyo amazon gibi sirket bunlarla niye calisirki hayret bisey ya

AGT kendini düzeltti sanırım hocam ben öğlen verdiğim siparişi ertesi gün Antalya'da öğleden sonra teslim aldım.

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Ben agt ne ya dedim amazon gonderi transfer felan kafamda boyle ulan diom bunlar kargoyuda kendi getirio felan diyorum kafamda kuruyom iyi calisio felan adamlar neyse bi google bakayim dedim bu neymis agt yazdim direk sikayet var cikti hah dedim papazi bulduk

Mutlaka artı özellikleri vardır. Değer mi değmez mi karışmak istemem.

Ama bizim evde Pro 500 ve Pro 750 modelleri var. Bize yeterli geliyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 14 Ekim 2020; 20:56:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

AGT kendini düzeltti sanırım hocam ben öğlen verdiğim siparişi ertesi gün Antalya'da öğleden sonra teslim aldım.

Alıntıları Göster

antalya'da çok iyi çalışıyorlar, tüm siparişleri ertesi gün getiriyorlar. bazen geç saatte gelebiliyor sadece

Hocam benim aldığım monitör de agt ile gelecek. Ama takmıyorum çünkü bir problem olacağını sanmıyorum. Yıllardır pek çok kırılacak dökülecek şey aldım pek sorun yaşamadım. Bir iki istisna oldu tabi onları da çözdü firmalar.

Böyle alışverişlerde biraz rahat olmak lazım ben öyle yapıyorum tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

antalya'da çok iyi çalışıyorlar, tüm siparişleri ertesi gün getiriyorlar. bazen geç saatte gelebiliyor sadece

Alıntıları Göster

İşin komik tarafı İstanbul'dan yurtiçi kargo siparişimi de ertesi gün teslim etti. Antalya'da havalar soğumaya başlayınca kargocuların çalışma hevesi mi geldi yoksa  

• Sony wf1000xm3 alınır mı sizce 990TL den? ses kalitesi olarak sennheiserden sonra en iyisi bu sanırım. Aralarında 2 kat fiyat farkı var.

• Alınır mı alınmaz mı diye sormayın beyler. Önce alın sonra pahalı gelirse veya fikriniz değişirse iade edin. Bu altın bir kuraldır

• Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S vs Haylou GT1 Pro 

yorumu olan?

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.