Şimdi Ara

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
72
Favori
321.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam biosdayken yük altında olduğu için olamaz mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniadam

ıscak fırsat..

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B015CKDV2Q/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Baseus Mini Ja 10000mah Taşınabilir Harici Şarj Powerbank Ppjan-A01 55.90 TL

hızlı şarj var yazıyor ama

hızlı şarj powerbankı şarj etmek ıcın mı var yoksa

telefonu şarj için powerbank mı desteklıyor

bırde kaç w acabaa, nerede yazıyor kı bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Asus klavye 188 TL’ye düşmüş, bunu da kaçırdık. Alanlara hayırlı olsun.

Alınırmı bende klavye mouse arıyorum

• brutal55 kullanıcısına yanıt

Hocam internetteki yorumlar güzel, bu fiyata (188 TL) kaçırılmayacak bir ürün. Günlük kullanım ve oyun için aldım, üst düzey bir şey değil. Klavyede aradığınız özellikler arasında mekanik olması yoksa kaçırmayın.

• ben de kızıma okul için ipad yerine hp nin 4099 tl.ye düşen all in one bilgisayarı ile mi band 5 aldım.toplam 4363 tl. tuttu. axess den 100 tl chip para da gelecek. prime day başlamadan 2 gün önce de timberland ın gerçek deri, dokunmatik ekranda da çalışan eldivenini de 30 tl kodla 210 tl.ye yakalamıştım sonra fiyatı 500 küsüra çıktı. alışveriş yapan herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 14 Ekim 2020; 16:19:57 >
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Gösterdiği fiyattan düşmüşse gerçekten çok iyi biraz daha düşük seviye bir ürün öneriniz var mı hocam ?

• boffin kullanıcısına yanıt

Hala 1765.Prime üyelerine ama..

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim]
  • quote:

Hocam internetteki yorumlar güzel, bu fiyata (188 TL) kaçırılmayacak bir ürün. Günlük kullanım ve oyun için aldım, üst düzey bir şey değil. Klavyede aradığınız özellikler arasında mekanik olması yoksa kaçırmayın.

Bitmiş zaten alamadım Bana aslında klavye mouse set lazım bilginiz varmı 150 TL civarı

• D. B. Cooper kullanıcısına yanıt

Hocam bu ürünü piyasada 600 TL' nin altında satılmıyor, bana sıranın geleceğini zannetmiyorum ama bekleme listesinde bekliyorum.

Prime Day'de yeni ürünler stoka giriyor, daha giriş seviye bir kulaklık kampanyası indirime girerse ve ben de görürsem anında haber veririm hocam.

• Prime Day'in başında Logitech marka klavye+mouse güzel bir indirimle satılıyordu ama maalesef o da tükendi hocam. Yeni bir kampanya olursa haber veririm. Bugün güzel fırsatlar yaptılar, gece 12'ye kadar takipte olmakta fayda var.

• stuka kullanıcısına yanıt

hp all in one hangi modeli 4099 tl'ye aldınız?

• mitescere kullanıcısına yanıt

"Bitmeden Yakala! Fırsatının Bekleme Listesine Katılma

Müşterilerin , sepetlerindeki ürünler 15 dakika içinde alınmazsa, fırsat bekleme listesindeki bir sonraki müşteriye sunulur. Bitmeden Yakala! Fırsatı kullanılabilir olduğunda bilgilendirilmek için bekleme listesine katılabilirsiniz.

Not: Bekleme Listesine Katıl düğmesi, yalnızca bekleme listesinde boş yer olduğunda aktif hale gelir. Bekleme listesinde yer boşaldığında düğme yeniden aktif hale gelir.

Bitmeden Yakala! fırsatının bekleme listesine katılmak için:

1. Bitmeden Yakala! fırsatında Bekleme Listesine Katıl’ı seçin.
    2. Bekleme listesinde sıranız geldiğinde Amazon sayfanızın sağ üst köşesinde fırsatın kullanılabilir olduğunu belirten bir uyarı görürsünüz. En yeni Amazon uygulamasına sahipseniz ve bildirimleri açtıysanız telefonunuza bir bildirim alırsınız.
    3. Süre bitmeden fırsatı alışveriş sepetinize ekleyin. Fırsatı belirtilen süre içinde alışveriş sepetine eklemezseniz bekleme listesinden çıkarılırsınız.
    4. Alışverişinizi tamamlayın ve indirimden yararlanın. Alışverişi 15 dakika içinde tamamlayamazsanız fırsat bekleme listesindeki bir sonraki müşteriye sunulur.

Not:

• Bekleme listesine katıldığınızda fırsattan yararlanabileceğiniz garanti edilmez.
    • Bekleme listesi Bitmeden Yakala! fırsatının sunulduğu gün saat 23:59’da (yerel saatle) sona erer. Böylece, bekleme listesindeki tüm müşterilerimiz Bitmeden Yakala! fırsatını kullanma hakkını kaybeder."

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• quote:

"Bitmeden Yakala! Fırsatının Bekleme Listesine Katılma

Müşterilerin , sepetlerindeki ürünler 15 dakika içinde alınmazsa, fırsat bekleme listesindeki bir sonraki müşteriye sunulur. Bitmeden Yakala! Fırsatı kullanılabilir olduğunda bilgilendirilmek için bekleme listesine katılabilirsiniz.

Not: Bekleme Listesine Katıl düğmesi, yalnızca bekleme listesinde boş yer olduğunda aktif hale gelir. Bekleme listesinde yer boşaldığında düğme yeniden aktif hale gelir.

Bitmeden Yakala! fırsatının bekleme listesine katılmak için:

1. Bitmeden Yakala! fırsatında Bekleme Listesine Katıl’ı seçin.
    2. Bekleme listesinde sıranız geldiğinde Amazon sayfanızın sağ üst köşesinde fırsatın kullanılabilir olduğunu belirten bir uyarı görürsünüz. En yeni Amazon uygulamasına sahipseniz ve bildirimleri açtıysanız telefonunuza bir bildirim alırsınız.
    3. Süre bitmeden fırsatı alışveriş sepetinize ekleyin. Fırsatı belirtilen süre içinde alışveriş sepetine eklemezseniz bekleme listesinden çıkarılırsınız.
    4. Alışverişinizi tamamlayın ve indirimden yararlanın. Alışverişi 15 dakika içinde tamamlayamazsanız fırsat bekleme listesindeki bir sonraki müşteriye sunulur.

Not:

• Bekleme listesine katıldığınızda fırsattan yararlanabileceğiniz garanti edilmez.
    • Bekleme listesi Bitmeden Yakala! fırsatının sunulduğu gün saat 23:59’da (yerel saatle) sona erer. Böylece, bekleme listesindeki tüm müşterilerimiz Bitmeden Yakala! fırsatını kullanma hakkını kaybeder."
    Benim yazdığım da hata mı var anlamadım.

• !!!ARKADAŞLAR PAYLAŞTIĞINIZ FIRSATIN ALTINA GÖRDÜĞÜNÜZ FİYATI MUTLAKA İLİŞTİRİN YOKSA HİÇBİR ANLAMI OLMAZ!!!

Stargil Ekonomik Tip Boya Rulosu, 10 Cm

4.72₺

Stanley 1/10/151 Maket Bıçağı, Sarı/Siyah, 1 Adet (resimdeki gibi ince değil)

12₺

Garnier Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli 200 ml 

17₺

bunları aldım, belki birine faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Ekim 2020; 16:50:17 >
  • ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Linklere fiyat yazilmadigi zaman kaç liraydi anlayamiyoruz malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bende var bu. 3-4 senedir kullanıyorum. Plastik kalitesi iyi ama zorlayıcı işlere gelmez çünkü çok hafif hem de zorlanınca içine kaçıyor. O tarz işler için somunla sabitlenenlerden almanız gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam hata yok, ben sadece ayrıntılarını Amazon’dan kopyalayıp yapıştırdım. Soruyu soran arkadaşa yazacaktım ama yanlışlıkla sizin mesajınıza cevap yazmışım.

• ASUS klavye yeniden indirime girer mi ya ben de alacağım 188 çok iyi fiyatmış.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.