Şimdi Ara

Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
18
Favori
93.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazon bu fiyatlarla Türkiye'de fazla tutunamaz.cok az üründe indirim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • unknownartist kullanıcısına yanıt

Cihazin harici ekran kartı zaten yok hocam. Yani oyun makinesi değil. Onun haricindeki işler için fazlası ile yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon bu fiyatlarla Türkiye'de tutunamaz. Doğru hepsiburada gibi %60 bindirim yapıp %70 indirim yapmalıydı.

Bu arada Amazon, HB, n11 falan bunları geçin bunların artık yapabileceği hiçbir şey yok. Sizi başkaları gondikliyor.

• sari tilki S kullanıcısına yanıt
    Trash diyorlar bizim çöp işe yaramaz anlamındaki şeylere genelde

• amazon.com üzerinde hala girmedi indirime şuan orada saat gece 01:30

• Herkes istiyor ki 100TL lik ürün 40TL ye gelsin,

Biraz mantıklı olun, dövizin son 2 haftada ki yükselişine bakın zaten inanılmaz indirimlar artık beklemek hayal kırıklığı olur,

Yapacağınız tek şey var almak istediğiniz ürün Fiyat/Fayda oranı açısından istediğiniz bareme geldimi bunu değerlendirmek,

Amazon bu saatten sonra tutunamaz gibi laf salatası düşünceleri bırakın artık, Ben geçen hafta amazon üzerinden oldukça iyi bir indirim ie 6 adet kitabı piyasanın çok altına aldım.

Ekonomik durum ve dövizin yukarı seyri bu şekilde devam ettikçe hiçbir alışveriş sitesi şapkadan tavşan çıkaramaz.

• Mesajların hepsini okudum yarısı indirim yok hiç bişi yok amazon tırt çıktı anladık arkadaşlar sizin istediğin ürünlerde güzel indirimler olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    Bu ssd sorunlu

• quote:

Orijinalden alıntı: AllForYouX

amazon.com üzerinde hala girmedi indirime şuan orada saat gece 01:30

Pacific Time a göre gece yarısı olmalı. Yani buranın saati ile 10:00 da başlayacak.

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt
    Bunu ya da 240gb olanını almayı düşünüyordum. Ne sorunu var acaba? Sorunlu ürün almayalım durup dururken.

• AktifProje kullanıcısına yanıt

Teşekkürler o saati bekleyeyim o halde :) Pc alacağım bir türlü alamadım umarım beğendiğim pc düşer indirime oradan daha güzel indirimler bekliyorum

• Hepsi çöp

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt

hocam neden sorunlu? ben de 240gb sandisk ultra aldım. windows 10 yükledim. 00c0000e hatası verip duruyor düzeltemedim

• Ülkedeki dolar kurunu görüp 3 kuruşa 5 köfte beklemek biraz polyannacılık olur,bende bazı ürünlere baktım evet eski yüksek bantlı indirimler yok. ihtiyaç varsa beklemekte sıkıntı 1 ay sonra dolar 10 tl olmaz diyebilen varmı yok. Ama bunuda bah ekonomi çok eyi gardaşım site çökmüş diyerekte açıklayamayız. Bizi tatmin etmedi. Beklemedeyim. Sonuçta hayati ürünler satın almıyorum ekmek gibi su gibi acelesi yok

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    480lik alin hocam 240lik almayun yazilanlara gore 240 ve 120lik ler sorunlu

• Xiaomi Red Mi 20.000 nasıldır?

Belkin mi yoksa Xiaomi karar veremedim.

• Amazon gibi duyurdu trendyol gibi başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç inanasım yoktu indirim yapacağına, öylede çıktı. Üzerine sepetime eklediğim ürünlerin fiyatı arttı. Türkiyeye gelen firmalar 1 senede yoluncak kazı keşfedip sisteme ayak uyduruyorlar hemen..

• Amazonun aşırı abartıldığını düşünüyorum. En çok abartan da DH yönetimi :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.