Şimdi Ara

Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
18
Favori
93.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drsteteskop

Anker ve baseus hakkında ne diyorsunuz hocam.

Baseus fena değildir. Anker zaten iyidir. İkisi arasından anker derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD, Freedos, 235Q8EA

3700 tl. Trendyolda 5500 tl.

İkinci el kırık dokuklerin bile fiyatları ucmusken, forumda celeron n3060lı cihaza 2500, 10 yillik atom işlemcili laptoplara 700-1000 tl cekilirken; oyunla işiniz yoksa, ille de IPS panel demiyorsaniz ve 1366x768 yeter derseniz güzel fırsat.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08GSXVD4P/ref=cm_sw_r_cp_apa_fab_zGoHFb4JJQXZW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 13 Ekim 2020; 2:51:3 >

• mtolgae kullanıcısına yanıt

a6 islemciler bile 4600 cekiyor .120gb ssd 4gb ram fiyat cok iyi. piyasaya gore.

• mtolgae kullanıcısına yanıt

İşlemci nasıl hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Drsteteskop

Alıntıları Göster

Pahalı olan 2016 model hocam zaten. Ucuzu 2019. Daha yeni. Daha hafif hem. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Redmi hakkında fikrim yok. Redmi malum xiaominin alt markası. Aynı kalitede olmaz sanırım. Hem bende hem de genelde ankerin marka algısı daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 13 Ekim 2020; 3:7:0 >

• Pi kullanıcısına yanıt

Hocam o zaman ben bunu satın alayım. https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Redmi-20000-Ta%c5%9f%c4%b1nabilir-Cihaz%c4%b1/dp/B081K8D371/ref=sr_1_3?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Bu hızlı şarj eder dimi ? bide normal apple adaptörü ile bu powerbankı normal süresinde şarj edebilir miyim ? Üstünde sanırım ışık yok , yüzde kaç kaldığını tahmin mi edeceğim Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar! 

Bu arada çok teşekkür ederim yardımınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drsteteskop -- 13 Ekim 2020; 2:7:20 >

• Gösterge var hocam. Görmemişsin. Çıkışların orda 5 tane mi LED var. EyvallahAmazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar! 

• Alışverişi noktaladik

Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar!

Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar!

• Coğrafya kaderdir elin vodafone'u 30 euroya sınırsız datalı sim kart satar, gelir burada 15 gb'ye 60 tl fiyat çeker. Elin amazonu gider 199 dolara ps4 satar, gelir burada 3500 tl fiyat çeker. Orada hizmet yapanda buraya gelince sapıtıyor abi yok, çaresi yok...

• Benim sepet de herkesin sepeti gibi maalesef, hiç mi uygun bir şey yok arkadaşlar? En azından deneme bir Prime üyeliği başlatacak indirimler olur diye bekliyordum ben.

• Drsteteskop kullanıcısına yanıt

Epeydir kullanıyorum hem hızlı şarj oluyor hemde hızlı şarj ediyor 120yl ye almıştım Amazon Prime Day başladı: İşte düşen ilk fırsatlar!  fiyat performans olarak 10 numara

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Cihaz freedos olarak 14000 TL'ye satılıyor. Windowslu 12000 TL'ye hele bu piyasada bedavaydı. Freedos önceki kurla bile 12200 TL'ye indi en fazla. Bu kurla 12000 TL o cihaz çok iyiymiş. Keşke şansım olsaydı da ben alsaydım

• alperen227 A kullanıcısına yanıt

Hocam o zamandan bu zamana 60 kuruş arttı dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Benim sepet de herkesin sepeti gibi maalesef, hiç mi uygun bir şey yok arkadaşlar? En azından deneme bir Prime üyeliği başlatacak indirimler olur diye bekliyordum ben.

Takip ediyoruz bakalim, su ana kadar aman aman bir indirim goremedim. Acikcasi bu doviz kurlari ile indirimli hali bile psikolojik olarak yuksek geliyor, bunun da etkisi var indirim goremememizde.

• Bu mu indirim diyenler, doların 5 ay içinde 1tl arttığını unuttu heralde. Yani tabi bu kadar hızlı sürede yükselince insan anlayamıyor normal.

İndirimlerin oranlarından ziyade, sitenin çökmesi, yada çöküyormuş algısı yaratılması canımı sıktı.

Bunu bilerek mi yaptılar, yoksa gerçekten çöktü mü merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 13 Ekim 2020; 8:0:53 >
  • Siz amerikalılar nasıl diyor GARBAGE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.