Şimdi Ara

Amazon Prime Day 2022 indirimleri ne zaman başlayacak? İşte tarih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
11.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Prime Day 2022 indirimleri ne zaman başlayacak? İşte tarih

Amazon'un yılda bir kez düzenlenen en büyük alışveriş festivali Amazon Prime Day 2022 kampanyalarına sayılı günler kaldı. İşte onlarca kategoriden binlerce ürünün özel indirimlerle satılacağı Amazon Prime Day 2022 indirim tarihleri:

Amazon Prime Day 2022 indirim günleri ne zaman?

Amazon Prime Day 2022 indirimleri, 12-13 Temmuz tarihlerinde Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasında gerçekleştirilecek. Amazon indirimleri, 12 Temmuz Salı günü Türkiye saatiyle 00.00'da başlayıp 13 Temmuz Çarşamba günü 23.59'da bitecek.

Amazon Prime Day 2022 indirimleri ne kadar sürecek?

Amazon Prime Day fırsatları her yıl olduğu gibi bu yıl da 48 saat sürecek.

Amazon Prime Day nedir?

Prime Day, Amazon'un yılda bir kez düzenlediği alışveriş festivalidir. İki gün süren bu alışveriş festivali, düzenli olarak yaz aylarında yapılır ve yalnızca Amazon Prime üyelerine özeldir. İlk kez 2015'te Amazon'un 20. yıl dönümü kutlaması olarak ortaya çıkan Prime Day, tüketicileri Ekim-Aralık tatil sezonu dışında da harcamaya teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Amazon Prime Day, aynı zamanda kasım ayında gerçekleşen Black Friday ve Cyber Monday indirimlerinin de en büyük rakibidir.

• Dolar olmuş 17 TL. Artık prime da kurtarmıyor. Fakat Amazon'u yine de tebrik ediyorum. Prime üyesiyim ve hala da kullanıyorum. Aldıkları aylık ücret şu an 50 cent bile değil. Prime üyelik 2020'de geldi ve aylık ücreti 7.90 TL idi. Yani 1 dolar civarıydı. Çünkü dolar o zaman 7.5 TL idi. O zamandan bu zamana kur iki buçuk kat arttı ama adamlar hala 7.90'da tutuyorlar. Amazon resmen bizlere amme hizmeti yapıyor. Helal hoş olsun. Sırf bu yüzden iptal etmiyorum. Alışveriş yapacaksam da her zaman ilk tercihim Amazon'dur.
    Amazon’dan 1500 TL’ye Anker Soundcore Life Q35 almıştım. Fakat sağ tekte baslarda patlama yapıyordu. Amazon’a iade ettim. Hiçbir sıkıntı çıkarmadan geri aldılar. Daha sonra stoklarında bitmişti. Tekrar stoklara girdiğinde 1800 TL olmuştu. Siparişi verdim ve 1800 TL’ye aldım. Amazon’a daha önce yaşadığım mağduriyeti anlattım ve hemen tarafıma aradaki farkı (300₺) iade ettiler. Bunu başka bir platformun yapacağını hiç sanmıyorum.

Şu Amazon , TR'Ye Amazon Basics'leri getirmedi ya hala bir o sıkıntı. Verdikleri hizmet kaliteli. Onlar da olsa on numara olacaktı. Abi Amazon'da da arada nadir denk geliyor güzel şeyler. Adamlar günlük TR halkının ihtiyaçlarına göre bir şeyler satmıyor ki 7/24. Denk gelirse. Şöyle Hepsiburada vs gibi daha çok biz fakirlere yönelik basics şeyler olsa. Bakıyorsun garip gurup markalar , yurtdışı ithal ürünler. Bazen çok ilginç şeyler uyguna geliyor diye alıyor falan insan. Neyse öyle işte  ne anlattım ben de bilmiyom

Ben çok sipariş vermiyorum ve Prime Video'yu da pek kullanmıyorum ama yine de iptal etmiyorum prime üyeliğimi. Senelik 100tl helali hoş olsun.

Bir ürün alıp memnun kalmasan veya sorunlu çıksa sorgusuz sualsiz geri alıyorlar. Bu bile senelik 100 lirayı hak eder. GG'den monitör aldım bir sürü ölü piksel çıktı ama ne satıcının ne de GG'nin hiç umurlarında olmadı, aylarca tüketici hakem heyeti falan uğraşıp durdum.

5 liralık ürün bile alsan ücretsiz kargo olması, en geç ertesi gün teslim gibi şeyleri de düşününce adamlar büyük hizmet yapıyorlar.

• Umarım tırt çıkmaz şu ekonomik bunalımda iki kuruş indirimli şeyler alabiliriz.

• Tuvalet kagidi ve pecete stoklarimiz dolu. Baska neye indirim olabilir ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonun sağı solu hiç belli olmuyor. Prime öncesi herhangi bir üründe yaptığı indirimi, prime zamanı yapmayabiliyor veya prime zamanı herhangi bir üründe yaptığı indirimin daha fazlasını prime sonrası yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon hep ucuz baseus ugreen ttec vb markalar özellikle ucuz oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4x8gb DDR4 RGB ram ve 500gb + 1/2 TB m.2 ssd ihtiyacım var. Umarım uygun fiyata düşerler.

• Malesef artık amazondaki guzel fiyatli ürünlerde 20 stok oluyor. Millet 5 er 10 ar aldığından 2-3 kisi nasipleniyor. Sonra piyasa fiyatına dönüyor.

• Desenize Amazon prime açalım 12-13 temmuz öncesi

• Dolar olmuş 17 TL. Artık prime da kurtarmıyor. Fakat Amazon'u yine de tebrik ediyorum. Prime üyesiyim ve hala da kullanıyorum. Aldıkları aylık ücret şu an 50 cent bile değil. Prime üyelik 2020'de geldi ve aylık ücreti 7.90 TL idi. Yani 1 dolar civarıydı. Çünkü dolar o zaman 7.5 TL idi. O zamandan bu zamana kur iki buçuk kat arttı ama adamlar hala 7.90'da tutuyorlar. Amazon resmen bizlere amme hizmeti yapıyor. Helal hoş olsun. Sırf bu yüzden iptal etmiyorum. Alışveriş yapacaksam da her zaman ilk tercihim Amazon'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 26 Haziran 2022; 12:29:12 >
  • prime day le mrime day le bizim işimiz olmaz ey amazonn. bu ahlaksızlığınızı bu millete kabul ettiremeyeceksiniz!! bu millet sizin gibilerin dedelerini çanakkalede, sarıkamışta, sakaryada, 15 temmuzda yerin dibine gömdü dibine.... şimdi silahla yapamadığınızı gençlerin zihinlerini bedenlerini zehirleyeler priem daylerle yapmaya çalışıyorsunuz.. bu milletin bunlara karnı tok.. hadi var git yoluna

• Köpek mamalarına indirim gelirse çok iyi olacak. Pro plan mamalar ateş pahası olmuş

• reis-i cumhurumuz jeff bezos olsun.

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Satin aldigin ürün sonradan indirime girerse aradaki farki sana cek olarak veriyor hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Aynen ama böyle büyük yatırımlar yapmadan önce iyi düşünmek lazım. Yarım dolar para yatıracaksınız sonuçta.

• Ahaber editörleri açmış başlığı galiba. Emekliye memura müjde tıklayınız

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Ben çok sipariş vermiyorum ve Prime Video'yu da pek kullanmıyorum ama yine de iptal etmiyorum prime üyeliğimi. Senelik 100tl helali hoş olsun.

Bir ürün alıp memnun kalmasan veya sorunlu çıksa sorgusuz sualsiz geri alıyorlar. Bu bile senelik 100 lirayı hak eder. GG'den monitör aldım bir sürü ölü piksel çıktı ama ne satıcının ne de GG'nin hiç umurlarında olmadı, aylarca tüketici hakem heyeti falan uğraşıp durdum.

5 liralık ürün bile alsan ücretsiz kargo olması, en geç ertesi gün teslim gibi şeyleri de düşününce adamlar büyük hizmet yapıyorlar.

• 20 gun sonra indirimli fiyatlar bugun yapacagimiz alişverişten pahali olacak.

• En iyisi Amazon diyer servisler çok iyi deyil

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt

bence de helal olsun amazona bir ürün lazım olduğunda ilk amazona girip bakıyorum var mı diye.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Amazon’dan 1500 TL’ye Anker Soundcore Life Q35 almıştım. Fakat sağ tekte baslarda patlama yapıyordu. Amazon’a iade ettim. Hiçbir sıkıntı çıkarmadan geri aldılar. Daha sonra stoklarında bitmişti. Tekrar stoklara girdiğinde 1800 TL olmuştu. Siparişi verdim ve 1800 TL’ye aldım. Amazon’a daha önce yaşadığım mağduriyeti anlattım ve hemen tarafıma aradaki farkı (300₺) iade ettiler. Bunu başka bir platformun yapacağını hiç sanmıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.