Şimdi Ara

Amazon Prime abonelerine müjde! Battlefield 1 ve Battlefield V ücretsiz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
12.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• oyuncu sayısı düşüp, çıkışından yıllar sonra bedava yapılması bize değiş oyun şirketine yarayan bir hamle zamanında aldım oynadım oyuncu sayısı düştükçe tadı kaçtı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bf4 7 senelik oyun ama hala serverları full.serinin En başarılı oyunu bence.

• Viky kullanıcısına yanıt
    Bf4 ücretsiz verildiğinden beri Türklerin olduğu serverlarda ana avrat küfür eden veletler yüzünden Rus ve alman serverlarında takılıyoruz.

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Yahu keyi origine girip ekliyeceksin ne tatava yapıyorsunuz yedirmeyiz amazonu sizlere

• Diğer firmalar biraz feyz alır umarım Amazon'dan,

Avrupa ve Amerika'da 7.9 dolar/euro'ya alınan prime üyeliği Tr'de 7.9 liradan alınıyor bölgesel fiyat politikası ile,

5 liraya 2 tane kitap alsan ücretsiz hızlı kargo ile yarım güne kapına getiriyorlar,

bf4, bf1, bf5 gibi en baba oyunları çatır çutur dağıtıyorlar beleşe,

primevideo'da film, dizi, içerikler baya artmış, netflixle yarışacak düzeye gelmiş, tek sezonu 500 milyon dolar bütçeli lotr dizisinide çıkartcaklar yakında,

şu ekran kartı kıtlığında msrp fiyatından ekran kartı satan tek delikanlı yerde burasıydı. ilk 1 ay koşulsuz şartsız iade alıyor sorunsuzca.

Valla helal olsun adamlara, bundan sonra Amazon'cuyuz  

• trooe199 kullanıcısına yanıt

olmaz adam 100 tlde üstüne para vermesi lazım. Türk anlayışı budur. hem bedava hem para verecek üstüne.

• Teşekkürler, aldım.

• Paradoks da burada başlıyor zaten;

Ülkede bu tür oyunları çalıştırabilen cihazı olanların bu oyunları zaten var. Bu oyunu olmayanların zaten onu açabilecek cihazı da yok. Sene olmuş 2021 hala GTA V, Battlefield 1 oynamayanların çoğunluğunun bilgisayarı yok. İstediğin kadar bedava ver ister prime ister epic games...

• assassinchn47 kullanıcısına yanıt

Avrupa ve ABD'de 7,9 Avro/Dolar ise şaka maka Türkiye için gerçekten birim hesabı yapmışlar.  Helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Temmuz 2021; 15:0:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1 zaten elimde mevcut, kodu bırakıyorum;

429Z-7L6T-TWJS-6HV3-WCU6

• Callofkinq C kullanıcısına yanıt
    Sen Adamsın

• Daha önce Amazon Prime almıştım. Bu sefer de 7.90tl ödeyerek aldım ve hemen iptal ettim. 7.66tl kartıma iade edildi. Bedavadan biraz pahalıya geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpereNN7

Daha önce Amazon Prime almıştım. Bu sefer de 7.90tl ödeyerek aldım ve hemen iptal ettim. 7.66tl kartıma iade edildi. Bedavadan biraz pahalıya geldi.

Kodu alıp hemen iptalmi ettin prime aboneliği :) güzel fikirmis o zaman 2 ağustosta bir dahami aynı sistemi yapacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    valla o bezo sony'i 11 kere satın alabilecek güçte :)

• Hileciler'den oynanamıyordu bedava olduktan sonra hiç oynanmaz artık

• Aldık bu seferde bilgisayar kaldırmıyor.

• Prime aboneliği dün bitmişti neyse bugün tekrar oldum bf 5 verecekmiş değer bence  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 22 Temmuz 2021; 20:34:7 >
  • elinde fazla olan varsa bana ulaştırabilirmi

• Bilgilendirme için sağolun  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.