Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (926. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın yada cuma günü stok kesin diyorum beklemeye devam 🙂
  • Sony 600 tl oyunlar bir yana cyperpunk gibi sorunlu oyunlarin iadesini bile yapmiyor ama burada herkes ps5 kuyruguna girmis ilginç 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

Sony 600 tl oyunlar bir yana cyperpunk gibi sorunlu oyunlarin iadesini bile yapmiyor ama burada herkes ps5 kuyruguna girmis ilginç 🤔

bilmediğiniz konular hocam boşverin takmayın kafanıza üzülüp dert etmeyin................

• beyler sahte e posta geliyor Amazon hesabınizi doğrulayın şeklinde dikkat edin tuzağa düşmeyin.

• İspanya'dan 3 Aralık diskli siparişim dün teslim edildi. Darısı bekleyenlerin başına.

Diskli version isteyip de digital version almak durumunda kalan varsa takas için benimle iletişime geçebilir. (Diskli oyun kullandığım için digital version'ın tercih ederim)

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    Sat alim ben kendine dijital alirsin ozamn
  • Ya ne ps5 bulabiliyorum nede 3080 ekran karti sanki yer yarildi icine girdi ocak ayina kadar ins duzelir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olkay1988

Sat alim ben kendine dijital alirsin ozamn

Ürün bulmak o kadar kolay olsaydı keşke. Uğraşmadan, beklemeden direk almak istiyorsanız ikinci el sitelerine/forumlara bakın derim.

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    Hocam keske oyle olsa 4 5 6 ya alan adam 9 bine veriyor sanki tr mali
    Ve arti bi duzgunce stok girsinde bu karaborsacilar yansin bekycem amazonu
  • Amerikada canada da stoklar akıyor. Amazon ne yapıyor?

• dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    Haklılık payınız var maalesef
  • 600 tl oyunlar SONY yüzünden mı hatalı oyun sony mı suçlu adamların iade koşulları belli indirip 30 saat oynayıp sonra iade et ne güzel dünya
  • Benim kargo yola çıktı ancak durum şu şekilde bekletilmesinin sebebi benden kaynaklı mı?

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faradrim

Benim kargo yola çıktı ancak durum şu şekilde bekletilmesinin sebebi benden kaynaklı mı?

Hayir mail at ups amazon italyaya da yaz! Ayrica gecikirse bana msg at sana bisey yazicam bunla ilgili

• Faradrim kullanıcısına yanıt

Yetki belgesi vermenizi bekliyorlar muhtemelen.

• 19 Kasım Amazon.de discli siparişim için 19 euroluk iade maili geldi bugün. ihracat ücreti nedeniyle.

• Hollandada mediamarktan bir tanıdığıma önsipariş ile disksiz ps5 sipariş ettirmiştim.

200 kişiden onsiparis toplayıp 30 kisiye verebilmişler, yaklaşık 1 aydır bekliyorduk, bugun arayıp cihazların geldigini söylemişler.

Herhalde tekrar stoklar güncellenecektir.

• Bugun yarin girer mi stoga de veya uk de girse de alma sansimiz olur mu ki botlardan karaborsacilardan

• Sony onay vermedi mi bu oyuna ? Bu oyun ps4 de oynanabilir diye onay veriyor neticede. Her önüne gelen ps4 e oyun yayınlayabiliyor mu ? . %50 %50 hatalar. Hem Cd Project Red, hem de Sony. Aynı şekilde Microsoft da hatalı onlar da xbox one için onay verdi. Ancak iade olarak uğraştırmıyor sony gibi.

• Ne indirip oynaması kardeş oyunu indirdiğin anda sony iade almıyor

• 
Sayfa: önceki 924925926927928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.