Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre1393

Sony neredeyse bütün stoğu Amerika pazarına aktarıyor da ondan, Avrupa daha az öncelikli onlar için.
    Aynen. Abd de biyerler sürekli stok açıyor.
  • shop4tr paketi ülkeden çıkıyor bilgisinde takılı kaldı 4 gündür, haftada bir topluca geliyor sanırım paketler oradan buraya.

• Borderliné kullanıcısına yanıt
    Stokların bu kadar Naz yapcağını kimse düşünmedi sanırım 😊 ama pandemi şartları zorluyordur. Amerika’da da çok sınırlı . Kimse Şubat tan önce bol stok beklemesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

shop4tr paketi ülkeden çıkıyor bilgisinde takılı kaldı 4 gündür, haftada bir topluca geliyor sanırım paketler oradan buraya.

Benim çıktı ve öyle kaldı ayın 9unda sipariş verdim en son 12sin de güncellendi en ufak hareket yok anlam veremiyorum.
  • yunusesss kullanıcısına yanıt

Biz duamızı ederiz takdir Allah'ındır.. Biz iman etmiş insanlarız. İnsanların dua etmesi seni neden bu kadar rahatsız etti? Sen dua etme kardeşim Allah'ın senin duana ihtiyacı yok.. Bide gelmiş burda güya aklınca yağmur duası eden insanlara laf atıyorsun.. Allah hidayet versin ne diyeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 16 Aralık 2020; 17:39:47 >
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Burada yağmur duası edilmesinin ne kadar akla ve mantığa yatkın bir şey olduğunu mu savunuyorsunuz?
    Yok ben konu ile alakasından bahsetmedim. Yani siz yağmur duasının akla ve mantığa uygun bir şey olduğunu mu savunuyorsunuz? Bu konudaki argümanlarınızı eminim duymak isteyen birçok arkadaş olacaktır.
  • Scott Storch kullanıcısına yanıt

Evet hamdolsun benim için akla ve mantığa yatkın. Sizin aklınıza ve mantığınıza yatkın olmayabilir kardeşim saygı duyarım. Ben sadece konu ile alakasız birisi çıkıp burada cuma namazından sonra insanların yaptığı yağmur duası ile dalga geçilmesine tepki gösterdim. Sen ağzındaki baklayı çıkar bakalım hele daya iyi anlayalım ne demek istiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 16 Aralık 2020; 18:15:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Burada yağmur duası edilmesinin ne kadar akla ve mantığa yatkın bir şey olduğunu mu savunuyorsunuz?

Her şeyi yaratan Allah'tan her şeyin duası edilebilir. Yanlış olan ne?

• 3 Aralık’ta İspanya’dan yakaladığım diskli bugün itibariyle geldi 🤘🏻 darısı tüm bekleyenlere

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun hocam.

• https://www.amazon.fr/PlayStation-%C3%89dition-Standard-DualSense-Couleur/dp/B08H93ZRK9

Satıcı amazon değil ama yurtdışında yaşayıp arayan arkadaşlar vardı.

• Rap1d kullanıcısına yanıt
    Elinde yok hocam. Kontroller ve kamera sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

3 Aralık’ta İspanya’dan yakaladığım diskli bugün itibariyle geldi 🤘🏻 darısı tüm bekleyenlere

Hayırlı olaun kaç tl’sine geldi

• Geehut kullanıcısına yanıt

Yazdığım anda vardı.

Çıkar bakalım hele filan bu nasıl bir üslup? Yorumun aynı görüşten iki üç kişinin beğenisini alınca böyle bir ifade eklemeye karar verdin herhalde, çünkü silip yeni yorum yazmışsın, öncekinde o ifade yoktu. Böyle ezik hareketlere gerek yok. Söylemek istediğimi söyledim, ayrıca kimsenin inancına saygısızlık da etmedim, dua ile yağmur duası bambaşka şeyler. Konuyu takip etmeye çalışan arkadaşlar da kusura bakmasın. Herkese iyi forumlar.
  • Teşekkürler hocam, 6600’e geldi

• Konu ile ilgisiz ve polemik oluşturacak yazışmalar yapmamaya özen gösterin arkadaşlar. Eminim kimsenin özellikle problem yaratma çabası yoktur. Lakin kimi zamanlar kimileri yapılan yorumlardan rahatsızlık duyabilir. Lütfen bunun olmaması için yorumlarımıza daha fazla özenelim.
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.