Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brezilya'da stok açıldıysa tetikte olalım arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu makale kullanılabilir olduğunda bir e-posta almak ister misiniz? buna tamam desek anında gelir mi mail

• 19 kasım çıkış tarihi 2 hafta sonra 3 Aralık stok gelmiş o yüzden 17 Aralık stok bekliyorum tetikte olmakta fayda var 🙂🙂
  • En geç 24’üne kadar bir stok mutlaka açılacak daha sonra Noel sebebiyle uzun bir süre stok açılacağını sanmıyorum ben de. Bu süreçte alamazsam vatan Teknosa artık bulduğum ilk yerden alacağım.
  • jermines kullanıcısına yanıt
    24e kadar beklerseniz bence bizdeki dijital sürümü bekleyin ocak gibi satışa sunulur daha uygun olur eğer bulamazsak bende sizin gibi ilk bulduğum yerden alacam
  • Dijitalin Ocak gibi geleceğini sanmıyorum hocam. Eğer bir bilginiz varsa o konuda o ayrı. Ocakta gelecek olsa duyurusu yapılırdı diye düşünüyorum. Ama hiç beklentim olmasa da gümrük vergisi düşebilir o nedenle beklenebilir. Kur sabit kalacağını bilsem beklerim de kur olayı beni endişelendiriyor açıkçası.
  • jermines kullanıcısına yanıt
    Şuan için kuru baskılıyor merkez bankası ama nereye kadar böyle gider belli olmaz,bu vergi düşerse ki çok zor ihtimal o dönemlerde PS TR de açıklama yapar dijital sürüm için bekleyelim bence 1 aya kadar olmazsa mecburen burdan 8300e alacaz
  • Olkay1988 kullanıcısına yanıt
    Gelmez hocam. Stoklar giriyor anlaminda soyledim ben
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Ben foruma pythonda yazilim yapip paylastim. Kimse sallamayinca kaldirdim :) stok girince otomatik mail atiyordu.
  • Sürekli Amerika’da hem kendi sitesinden hem de Best Buy’dan falan stok açılıyor. Avrupa’da daha mı az açılıyor acaba ya da Amazon mu az açtı anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borderliné kullanıcısına yanıt
    sallanmayacak birşey değil enteresan, varsa link alırım.
  • Fiyat görünüyor ama stok yok yazıyor.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • grknasma G kullanıcısına yanıt
    Satıcı Amazon değil o yüzden hocam
  • Kara_06 K kullanıcısına yanıt

Özelden attım, python3 kurup pcinze, pip3 -r install requirements.txt yazın cmd ile klasor yoluna gidip. Main.py dosyasındaki mail ve şifre alanlarını da kendinize göre düzenleyin. python3 main.py komutu ile de calıstırın. bu kadar..

• ABD,Kanada sürekli stok geliyor amazon halen sessiz
  • Ben bu siteye bakıyorumhttps://www.stockinformer.co.uk/checker-ps5-playstation-5-console

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokaykac -- 15 Aralık 2020; 22:49:0 >
  • Walmart ( ABD'de ) 23.00da stok geleceğini açıkladı
  • Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

böyle saçma salak mailler alan oldu mu? spam mı bunlar korktum kredi kartı extresine falan baktım bşy çekilmemiş allahtan

• Uluslararası sipariş varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dışında kim nasıl satış ve gönderim yapıyor bilgim yok malesef
  • 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.