Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zaten 15 gün alır gelmesi diye düşünüyorum fakat dedikleriniz kafamı karıştırdı. 31 aralıktan sonra bu ekstra vergiler uzatılırsa kötü olacak tabi fakat dediğim gibi şimdi yollasa akrabam sadece %20 vergiye mi tabi oluyor yoksa bahsettiğim ötv kdv ve ayrıca %50 vergisi uygulanacak mı anlayamadım. Teşekkürler cevabınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herdist -- 15 Aralık 2020; 13:54:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman_54

Dikkat edin havaalanında ya da gümrükte vergi alabilirler. Benim şahsi ürünüm desenizde böyle birşey olabilir diye düşünüyorum. Benimde yarı akrabalar yurtdışında kuzenin martta Almanyadan alacak bakalım neler olacak havaalanında.

Alıntıları Göster

Bunun yolu belli.

Kutu ile getirmeyecek

Cihazın yan kapakları açıp cihazı siyah çıplak kasa sarıcak balonla sırt çantasına koyacak. Beyaz kenarlıkları sırt çantasına koyacak. Kutu falan olmayacak ortada.. Havalimanı normal çıkıştan çıkacak. Olurda gümrük elemanı çekerse bakarsa içine, şahsi getirdim geri götüreceğim der biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydfth

Arkadaslar suudi Arabistan dan alinacak ps5 in herhangi bir kullanim sorunu olur mu turkiyede. Dil , oyun uyumu vs gibi.bilgisi ya da tecrübesi olan var mi?

En fazla kablo uyumsuz olur yeni kablo alırsın

• buna nerden bakıyoruz bende aldım ama henüz gelmedi bekliyorum

• jk21 kullanıcısına yanıt

Shop4tr sayfasına gir siparişlerim de track yazan yere tıkla açılan yabancı sayfada kargo takip numarası yazıyo onu kopyala ptt gönderi takipten sorgula

• hocam sen ne zamn vermiştin siparişi 3 aralıkta verdim ben 5 aralıkta ingiltereden ayrılıyor. gözüktü sonrası yok

• kacanga kullanıcısına yanıt

Kardeşim 10 aralık sabahı verdim siparişi çok hızlı geldi bende bukadar hızlı türkiyeye geleceğini beklemiyordum ptt ye teslim oldu yarın veya öbürgün getirirler galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle0666 -- 15 Aralık 2020; 14:28:16 >
  • benimki dünya turuna çıktı ve kayboldu herhalde :) benden sonra alan herkesin gelmiş benimki piyasa da yok. bi arkadasında böyle olmuş çok geç gelmiş bakalım geç olsun güç olmasın yapacak bişey yok. bu arada hayırlı olsun güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 15 Aralık 2020; 14:35:0 >
  • 9 aralıkta kargolanıp 10 aralıkta gümrükten geçen kargo Ups sağolsun elime hala daha ulaşmadı, içimde gram heyecan kalmadı.

Aynen inşallah kaybolmazda gelir. Eğer gelmez ise iade yapıyormu shop4

Benimde aynı şekilde hocam Send item abroad (EDI-received) bu yazıyor devamı yok

• kaybolan duymadım hocam. teslim etmek onların sorumluluğunda ya yenisini yollamaları ya para iadesi yapmaları lazım

• xraxion61 kullanıcısına yanıt

hangi tarihte almıştın hocam

9 sanırım benle aynı tarihte alanlar çoktsn geçti gümrükten

benimki 3 aralıktı . Beklenen Teslimat Tarihi: 18 Aralık 2020 - 15 Ocak 2021 olarak gözüküyor .sen de ne yazıyor veya teslim alanlarda ne yazıyordu?

Beklenen teslim tarihi nerdr yazıyor göremedim

sipariş tutarının yanında

• Bana da 105 tl çıkmış.

Bende yazmıyor

• 
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.