Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pttden baktım görünmüyor yurtdışından yollandı yazıyor sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru söylüyorsunuz %20'de tam çıkıyor ben yanlış biliyormuşum.

• Yalnız bir arkadaş karaborsacılar vergilerini ödediği sürece sıkıntı yok yazmıştı, o yazı biraz etkili oldu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 14 Aralık 2020; 20:25:2 >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Sağolun, bir gün isteyen herkes ulaşacak. Hırs yaptıkça daha çok moral bozukluğu oluyor. Akışına bıraktım ben artık 😂
  • Listeye göre en uygun italya, bende italyadan cd'li versiyon almayı düşünüyorum fakat;

Euro hesabıyla veya dolar hesabıyla almanın arasında bir fark var mı? En mantıklı hangisi oluyor.

Amazon'da TL'ye çevrilirken bayağı zararımız oluyor mesela, euro'yu dolara çevirirkende aynı durum oluşuyor mu bunu merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zangieff -- 14 Aralık 2020; 22:15:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zangieff

Listeye göre en uygun italya, bende italyadan cd'li versiyon almayı düşünüyorum fakat;

Euro hesabıyla veya dolar hesabıyla almanın arasında bir fark var mı? En mantıklı hangisi oluyor.

Amazon'da TL'ye çevrilirken bayağı zararımız oluyor mesela, euro'yu dolara çevirirkende aynı durum oluşuyor mu bunu merak ettim.

Bankanızla görüşüp öncelikle döviz ekstreye açık olmalıdır.

Alışveriş yaptığınız firma € ise € ödeme alınır

$ ise $ cinsinden ödeme yaparsınız bankanıza bu şekilde .çeviri den kaynaklı zarar olmaz .

Bildiğim kadarı Amazon it € üzerinden satış yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokoci35 -- 14 Aralık 2020; 22:27:55 >
  • Amazon Almanya da kontrolcü de stokta bitti bunlar iyice saçmaladı

• quote:

Orijinalden alıntı: fener1907bahce_

Benim de Perşembe sipariş verdiğim dualsense şu an gümrükte gözüküyor.

N eyaziyor ptt sayfasinda mi yaziyor yoksa normal shopun sayfasinda royal mail de mi yaziyor?

• Beyler ne zaman stok tekrar acilir amazona
  • Vatanbilgisayarda dualsense şarj istasyonu 299,00tl iyi fiyat sanırım
  • Zangieff kullanıcısına yanıt

Şuanki listedeli fiyat Amazon italyanın vergileri yanlış hesapladığı zamanki fiyat. Cuma günü amazon italyadan XSX siparişi verdim ve vergi hesaplamayı düzeltmişler. Yani artık o fiyata almayı düşünmeyin. Amazon italya, fransa, ispanya bunlar direk Euro kullanıyor dolara çeviremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 15 Aralık 2020; 1:6:26 >
  • Arkadaslar suudi Arabistan dan alinacak ps5 in herhangi bir kullanim sorunu olur mu turkiyede. Dil , oyun uyumu vs gibi.bilgisi ya da tecrübesi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydfth -- 15 Aralık 2020; 3:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

4000tl 4500tl vergi yok bişey yok

Alıntıları Göster
    Dikkat edin havaalanında ya da gümrükte vergi alabilirler. Benim şahsi ürünüm desenizde böyle birşey olabilir diye düşünüyorum. Benimde yarı akrabalar yurtdışında kuzenin martta Almanyadan alacak bakalım neler olacak havaalanında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.