Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Borderliné

Arkadaslar, sizin dusunduklerinizi biz de dusunecek kapasitedeyiz cok sukur. Yani oyle bir muhabbet yapiyorsunuz ki. “Sen malsin kardesim, bunlari dusunemiyorsun. Bak bu olay boyle boyle olabilir. “ diyorsunuz. Ben buraya dijitali eleman 8000 tl den satiyor. Kargo ile gonderiyor desem. Kimse sikitni yaratmicakti. Dilersen gelip boludan elden de alabilirsin diyor. Boluda ikamet eden arkadas varsa, gidip ordan da alabilir. Ben de biliyorum seffaf kargonun bir anlam ifade etmedigini. Icine kutunun bulgur koyar yollar. Tesekkurler kendinizi daha zeki gordugunuz icin. Napalim yani 10k verip millete mi duzdurelim
    Kendimizi? Adam kutuyu actirmazsa totosuna bakar geri doner. Bu kadar basit. Ps5 diye ölmuyoruz. Gider 8300 e aliriz cok dert degil

Burda, fahiş fiyattan satanları savundun dostum sen "isteyen istediği fiyata satar" diyerek, e o modeller de fahiş fiyattan kendilerindem daha güvenli alınsın diye yol yapıyor da olabilirler. İki ucu b.klu değnek yani karar senin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kere aldık kargomuz geri döndü. Bakalım bu sefer almayı başarırsak ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Burda, fahiş fiyattan satanları savundun dostum sen "isteyen istediği fiyata satar" diyerek, e o modeller de fahiş fiyattan kendilerindem daha güvenli alınsın diye yol yapıyor da olabilirler. İki ucu b.klu değnek yani karar senin :)

Alıntıları Göster

Bende bir satıcı ile görüşmüştüm sahibinden digital 6300 anlaştık, Nevşehir'deyim dedi. Öğretmenim falan adresimiz belli ayakları yaptı. Havale istedi, bende gelip elden alacağımı söyleyince engelledi. Kolpa çok satıcı var..

• Shop4 trden kol kaç günde geliyor hala ingiltereden çıkamadı

• xraxion61 kullanıcısına yanıt

Ne zaman aldınız acaba? Benim perşembe günü siparişini verdiğim kol bugün gümrüğe girmiş.

• jermines kullanıcısına yanıt

Perşembe benimde

Sizinki de en geç yarın girer diye tahmin ediyorum.

• jermines kullanıcısına yanıt

Aynen benimkide girmiş bende perşembe sabah vermiştim sipariş

• Amazon'da stok var mı?

Benim de Perşembe sipariş verdiğim dualsense şu an gümrükte gözüküyor.

• Dualsense için 114.94 TL gümrük vergisi çıkmış toplamda, 692.03-TL'ye geldi.

• fener1907bahce_ F kullanıcısına yanıt

Memura göre değişiyor sanırım, bana da 25Tl çıkmıştı

• Şarj standı stok gelmiş cihaz da gelebilir
    Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • gsirin kullanıcısına yanıt

Ne kadar iyimiş bana ps5'e sinir olan bir abimiz denk gelmiş demek ki Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• RolleR53 kullanıcısına yanıt
    Neden geri döndü?

Sinir olan değil de, sanırım anlayan birisi denk geldi size.

• gsirin kullanıcısına yanıt

Şaka bir yana evet muhtemelen elektronik ürün olduğunu anlamış, açıkçası ben %30'dan 173 TL civarı bekliyordum yine iyi gelmiş benimki de. Sizin ki çok çok iyi çıkmış her alışverişinizde böyle olur inşallah :) .

Vergi %20 den hesaplanıyor diye biliyorum 30 değil.

• 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.