Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ☝️👆✌🖖🤘
  • Herkese geçmiş olsun. Altı üstü bir konsol alacağız, sony bir yandan, amazon bir yandan derken yılan hikayesine döndü.

Whatsapp grubu için kime dm atacağım ben şimdi, kim ilgileniyor?
  • isotam35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam darısı başınıza inşallah
  • randiman85 R kullanıcısına yanıt

Onlar arıyor, isterseniz siz de arayıp takip numaranızı verip işlemleri hızlandırabilirsiniz pazartesi günü

• benim paket ingiltere'de geziniyor Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

Balby, Doncaster UK >Rochester, Medway GB > Rochester, Kent GB > MAIDSTONE - UK > LONDON-HEATHROW - UK > EAST MIDLANDS - UK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 6 Aralık 2020; 0:5:57 >
  • Arkadaşlar şu WhatsApp grubu mevzusu çok karıştı, grupta olan birileri bizi de dahil etse ya da en azından bir Whatsapp bağlantı linki vs paylaşılsa iyi olacak.

• emre1393 kullanıcısına yanıt

Hocam senin paket Türkiye öncesi bir Leicester City maçı seyredip geleyim demiş Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• bizimkide kargoya verilmişti, aynı cevapla ne yazıkki nakliye sırasında bir sorun oldu sebebiyle iptal olmuş gece gece öyle tadım kaçtı ki... kırk yılın başı bişey alabildik oda kargodan geri dönüyor

• Herhalde son partide dünyanın en cenabet insanı İngiltere'den sipariş geçmiş olan forumdakilere oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uk yeniden stok açar mı sizce? Malum iptal oldu ya siparişlerin bir kısmı
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt

Açsa da kim güvenip sipariş verecek ki tekrar? Büyük hayal kırıklığı

• Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın. Pro'yu nereden sattınız, kaça sattınız, garantisi var mıydı?
  • Yani vergi düzenlemelesi yaparsa amazon diskli 6200 civarına gelebilir,ben biraz TRden alma yahut yurtdışından direkt alma seçeneğine kaydım
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Açsın da biz alak sonra iade olur yine 😁
  • Teşekkürler hocam, letgo’dan 3’e verdim, garantisi bitmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine vurgun mu yapti acaba bi uk calisani? Ayaknyapiolar yokbdamage oldu vs diye. Kac tane cihaz ayni anda kamyon mu devrildi ne oldu. Yine bi is var birileri indiregandi yapmis olabilir gecen seferki gibi

• 3 aralıkta uk den verdiğim sipariş Almanya daki arkadaşıma dün teslim edildi. Tr ye geleceği için ona kargoladım. Umarım herkes en kısa sürede cihazına kavuşur.

• Ne zaman teslim edilir?

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • Stoklar ne zaman yenilenir acaba ?

• Almanyadan 3 aralıkta sipariş yakalayanlardan siparişi kargolanan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.