Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saintmedic

Eğer internet hızınız kötüyse, Blu-ray oyun koleksiyonu veya Blu-ray'den film falan izlerim düşünüyorsanız diskli alın yoksa dijital alın 100 euro az değil. Eğer konsolu amazondan alacağım diyorsanız sepetinizde tutun Dualsense'i stok açılınca onu da alırsınız hem ekstra kargo ücreti çıkmaz. Tek başına Dualsense alacaksanız Türkiye ile aynı fiyata gelir fakat yanında konsol alırsanız daha uyguna gelir. Örnek olarak ben bu yüzden XSX + 2 Xbox yeni kolu + Dualsense'i birlikte aldım 8300'e geldi hepsi.

stok yokken sepete ekletmiyor

• Ben de dijital sürüm almak istiyorum. Önceki fırsatları yakalayamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venom Snake

Hocam yok öyle bir şey. Noel döneminde vs Sony mutlaka konsol sürecektir piyasaya

Umarım öyle olur. İyice soğudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt

Taktik maktik yok bam bam bam. Şaka biryana askerde bile bu kadar nöbet tutmadım ps5 için pc başında tuttuğum kadar.

• Herhangi bir amazonda stok açılırsa burada paylaşım olur mu, burayı takip etsem?
  • mert1905x kullanıcısına yanıt

Dualsense için kastettim sepette bekletin diye ama onda stok yok sanırım ben aldığım zaman kontrolcülerde hiç stok sorunu yoktu. Kefil olamam kendim denemedim hiç ama PS5 konusunda shop4tr diye bir siteden alanlar vardı 650 ile 750 arası gelmişti alanlara vergiye bağlı olarak ama onda da garanti sorun sanırım.

• Cugly kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam kaç Euro ya aldınız acaba
  • mustafa982 kullanıcısına yanıt
    Birisi söyleyene kadar zaten stoklar eriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Daha öncede yazdım hatta sen stok ararkende konuşuldu.
    Stok arayan arkadaşlar bir Whatsapp grubu kurun. Oradan çok daha hızlı bir iletişim oluyor. Biz bu şekilde aldık en son stok açıldığında. Biriniz ön ayak olsun kursun grubu hepiniz toplaşın. Birine illa ki denk geliyor haber veriyor hemen.
  • Merhabalar herkese. 24 Aralıkta kardeşim hollanda dan gelicek, konsol bulmaya çalışıyoruz.

Mediamarkt eindhovan şubesinde 50 euro verip sıraya girdi. Bende amazon De/uk/Fr/it/spa stok yakalmaya çalışıyorum. umarım bulabilirim.

• Whatsapp hususunda haklısınız bence hızlı iletişim iyi sonuç getirir.

Hemen kuruyorum ilgili grubu.
    Stok bekleyen arkadaşlar tel.numaralarını yazarlarsa ekleyeyim, güncel bir grubumuz olur👍🏻
  • (DHL Message) AWB: ******** To: TOROSLAR MERSIN, 05 Dec 20 5:08 PM - Returned to shipper - LONDON-HEATHROW,UNITED KINGDOM Questions?www.dhl.com B043

Bu şekilde SMS geldi DHL den şimdi. Göndericiye iade falan yazıyor. Ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  • Telefon numaralarınızı bekliyorum forumdaşlar
  • TheArmy33 kullanıcısına yanıt
    Göndericiye geri dönüyor diye anladım ben
  • 2 kişi ayrı sipariş vemiştik aynı sorunla karşılaştık

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokkiii -- 5 Aralık 2020; 20:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheArmy33

(DHL Message) AWB: ******** To: TOROSLAR MERSIN, 05 Dec 20 5:08 PM - Returned to shipper - LONDON-HEATHROW,UNITED KINGDOM Questions?www.dhl.com B043

Bu şekilde SMS geldi DHL den şimdi. Göndericiye iade falan yazıyor. Ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Tum mesaj ne kontrol edelım ona gore hocam

• co.uk mı bu?
    Niye dönüyor yani paket, gümrük işlemlerinden geçmiş miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa982

Telefon numaralarınızı bekliyorum forumdaşlar

Merhaba,

az once ozel mesajla gonderdim teli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa982

Whatsapp hususunda haklısınız bence hızlı iletişim iyi sonuç getirir.

Hemen kuruyorum ilgili grubu.
    Stok bekleyen arkadaşlar tel.numaralarını yazarlarsa ekleyeyim, güncel bir grubumuz olur👍🏻

Hocam mevcut wp grubu var ona gelseniz daha iyi olru

• Sony stokları yetiştireceğim diye acele edip gelen partiler sorunlu olmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_091 -- 5 Aralık 2020; 20:47:48 >
  • 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.