Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu adamlardan hiç bir şey anlamadım.
    Hesabın kitlendiğini nasıl anlıyorsunuz peki? Hesaba giriş yapınca uyarı mı veriyor?
  • Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

:)

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Hesaba girmeye çalışınca kırmızı yazıyla Account Closed yazar giremezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar; yılbaşı için akrabalarim Almanya'dan TR'ye gelecekler. yaşları itibari ile pek teknolojik konulara hakim olmadıkları için amazon.de ps5 siparişi adreslerine verip gelirken getirmelerini isteyecektim ancak amazon.de de stok gözükmüyor. web üzerinden başka nereden yada hangi yol ile ps5 siparisi verebilir ve akrabalarımın adresine gönderim yapabilirim.? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar bilgilendirirlerse cok sevinirim.herkese iyi oyunlar

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: düş_man

Merhabalar; yılbaşı için akrabalarim Almanya'dan TR'ye gelecekler. yaşları itibari ile pek teknolojik konulara hakim olmadıkları için amazon.de ps5 siparişi adreslerine verip gelirken getirmelerini isteyecektim ancak amazon.de de stok gözükmüyor. web üzerinden başka nereden yada hangi yol ile ps5 siparisi verebilir ve akrabalarımın adresine gönderim yapabilirim.? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar bilgilendirirlerse cok sevinirim.herkese iyi oyunlar

mediamark.de gibi diğer sitelere bakın

• Yaprak kımıldamıyor...

• Ahh ahh, stok beklemekten, stres yapmaktan ömrümden ömür gitti
  • Şu hafta bitsin hareketlenme olacaktır az sabır
  • Evet arkadaşlar amazon.fr şimdi parayı çekti provizyona düştü, biraz yüksek çekti sağolsun garanti kuru yüksek almış.
    5108,25 TL
    Umarım kargolandığı günü de görürüz, alamayan kimse stok sıkıntısı yaşamaz umarım.

• onurmio kullanıcısına yanıt
    Yav biz alamadık bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ben bu adamlardan hiç bir şey anlamadım.
    Hesabın kitlendiğini nasıl anlıyorsunuz peki? Hesaba giriş yapınca uyarı mı veriyor?

hesaba giriş yapınca hesabınız şu sebeplerden ötürü kilitlendi diyor. açmak için ya kredi kartı bilgileri vs istiyor yada müşteri temsilcisini arayın diyor. aynı yerden aynı şeyi 2 kez aldım birinde sorun çıkmadı 2. sinde hesabı kitlediler uğraştım ettim açtılar halloldu. amazonda haklı bir bakıma kredi kartımdan bilgim dışında alışveriş yapılmış şikayetlerine karşı önlem alıyorlar ama çok bunaltıcı oluyor gerçekten. birşey almak için hevesleniyorsunuz tam alıcaksınız hop hesap kitleniyor.

• Piyasada bulunmuyorsun,
    Lanet ettiriyorsun..
    Amazondan çıkartmıyorsun,
    Yavrum stoğa ne zaman geliyorsun?
    Saatlerce F5 yaptık,
    Tanzanya'dan bile stok baktık.
    Az ürettiler seni,
    Takipteyiz her siteyi.
    İlanlar verildi 15.000'e,
    Oyunlar yükseldi 60 fps'e,
    Neden alamadık seni biz bu sene???

😔
  • Hocam bizimkiler gönderilmeye başlandığına göre eş zamanlı hepsine stok gelmiş demektir, yakın zamanda stok açarlar ama yine tetikte olmak lazım çok dayanmaz.

• Bence de abi artık önümüzdeki hafta stoklara girmeye başlar.

Bir kısmı geri yatar onun kargo geldikten 1-2 hafta sonra
    Hocam her molada bakıyorum yatıyorum kalkıyorum saatte bir bakıyorum kaçırırsak sıkıntı
  • Bu konuyu başından beri takip ediyorum bende stok yakalayamadım ama inşallah geldiği gibi ilk sen alırsın 500 sayfadır seni görüyorum inşallah ilk sen alırsın ilk stokta.Eninde sonunda alıcaz bu kadar üzülme.

• Amazonu pas geçtik.Vatandan bekliyoruz...

• Çalışacağını açıklamışlardı diye hatırlıyorum. Bende de G29 var, takip ettiğim dönemden hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.