Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
    😂😂 Arkadaş baya abartmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LieWoneR L kullanıcısına yanıt
    410 euroluk hediye ürün hakkın var yani kutulu 1 ürüb getirebilirsin. Diğer ürün senin kişisel ürünün olduğu için 1 adette kutusuz getirebilirsin. Fakat yanında bilgisayar varsa hem bilgisayar hemde konsol kişisel eşya olarak problem olabilir
  • n0hero kullanıcısına yanıt

Teşekkürler :)

• Ben de 19 Kasım'da sipariş vermiştim, parayı çekeli de baya oldu ama hiç bir hareket yok hala.

• Arkadaşlar yurt dışından Ps5 digital edition olan versiyonu başka ülkenin vatandaşı sokacak vergi isterler mi yabancı vatandaş diye.

• topcutalha kullanıcısına yanıt

Ben de 19’unda sipariş verdim ama ödeme problemleriyle savaşıyorum. Kartı değiştiremiyorum, onlarda değiştiremiyor. Bekliyor ön sipariş öyle. Stok hiç yok belliki.

• senin sipariş inşallah patlamaz hocam benim ödeme yönteminde sorun vardı askıya aldılar hesabı sonra açtırdım zar zor siparişimi iptal ettiler havaya uçtu malesef çözümü de yok.

• Derin bir sessizlik hakim Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RolleR53 -- 30 Kasım 2020; 18:18:53 >
  • LathspeLL kullanıcısına yanıt

Parayı çekemezse iptal olur

• Amazondan aldığım konsol geldi ama aksesuarlar aylık 5 alışveriş yurt dışı alışveriş limitine takıldı,vekaletname çıkarttım 200₺ ye ups için,yolladım ,onlar işlemi halletti,işlem ücreti 2000₺kalbime iniyordu ama amazonla anlaşma varmış herangi bir vergi çıkarsa sizin adınıza ups halledip amazondan tahsil ediyor,vekaletname için 200₺ itiraz yazdım ups e o parada gelicek çok şükür.Aksesuarlar için değdi mi bence değmedi yorum sizin [sm=biggrinking.gif] Siz siz olun kardeşinizin eşinizin anneninzin vs adına getirtin alışverişiniz 3-4 parçadan fazla ise,çünkü amazon stok durumuna göre kargoları paketleri bölüyor.Eziyet çektiğim aksesuarlarda bunlar.

• Benim yeni stok geleceğine dair umutlarım bitti

• Ne bir duyum ne de bir hareket var.

• DualSense şarj istasyonu arıyorum ama hala stok yok sanırım

• Stok beklemekten yoruldum parayı her an başka bir şey için harcayabilirim
  • Shop4tr'den dualsense alan arkadaşların cihazı gümrükten ne sürede geçti acaba?

• Havalima nindna kendisi sokan var mi urunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cugly

Stok beklemekten yoruldum parayı her an başka bir şey için harcayabilirim

Ben antep fistigi ve bozkir tahini aldim sizde paranizla tahin yada antep fistigida alabilirsiniz

• topcutalha kullanıcısına yanıt
    Gumrukten 5 gunde gecti hocam ama ptt teslim edilemedi evde bulamadik yazmislar, yalanci adi herifler
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

DualSense şarj istasyonu arıyorum ama hala stok yok sanırım

şuan hiçbir yerde stok yok hocam bense hepsisonyden ön sipariş verdim bekloyorum hala

türkiye fiyati 299lira olarak güncelledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 1 Aralık 2020; 2:16:8 >
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.