Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön sipariş verenler Kaç euroya geliyor vergisi kargosuyla?
  • Hosgeldin muhendismurat vakasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    aslında ben de sırf bu yüzden almadan önce 6 ay bekleme taraftarıyım ama fakir ülkeyiz fiyat azalacağına artar anlayışı oturdu. güvenemiyorum.
  • Hoş geldin tosunum. Hoş geldin mihindis mırıdım.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    linkler refli hocam, ben eklemedim diyorsan senin amazon'a giriş yaptığın link refli olabilir belki. konudaki linklerden ref= ile başlayan kısımları silersen sorun çözülür zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

linkler refli hocam, ben eklemedim diyorsan senin amazon'a giriş yaptığın link refli olabilir belki. konudaki linklerden ref= ile başlayan kısımları silersen sorun çözülür zaten.
    silsede geri ekleyecektir otomatik, sadece amazon linklerine değil bütün linklere ref ekleyecek şekilde tasarlanmış dh sitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 17 Eylül 2020; 21:3:4 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Dedigin gibi olabilir diyemiyorum hocam cunku linkleri mesaj yazma yerindeki link butonuyla eklemistim ama degistirmeyecegim linkleri, bilerek yaptigimi dusunen kisiler tiklamasin girmesin konuya, sikayet etsin kaldirsin konuyu.Gerci bin pismanim suan o kadar ugrasip emek verip konuyu actigima, normalde on siparisimi verdim baskalarindan banane diyebilirdim ama yardim olsun bilmeyenlere dedim , dh deki toxic insanları dusunmeden actim konuyu bu konuda ben sucluyum.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 17 Eylül 2020; 22:13:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Valla çok sıkıcı böyle f5 yapmak açmıcaklar gibi geliyor stok sıkıntısı yuzunden.

Alıntıları Göster
    Açmaları lazım, insanlar almak istiyor, bunlar satmıyor, dünya tersine döndü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur7

Hocam sen ciddi misin yoksa ben seni yanlış anladım galiba.

Amazon derken Amazon Almanyadan alıyoruz ya hani.2 iş günü içerisinde gelmez herhalde. Siz tr amazondan bahsediyorsunuz herhalde?

Birde garanti durumunu da baya övdüler. Onun dışında bir kol daha almak istiyorum ama bir kol tek başına 100 euroya denk geliyor, acaba ikisini bir söylesek kargo ve paketleme bedeli tek sefer ödenmiş olur değil mi?
    18 saatte Dhl ile gümrük dahil evime Geldi Amaozn.de Tr de rekor bendedir Satın al tuşuna bastıktan 18 saat sonra.. Ama şuan çok farklı yoğunlıktan

• Amazon.com dan sipariş vermeyi düşünen yok mu? Arada aslında dikkate alınacak düzeyde fiyat farkı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajajya -- 17 Eylül 2020; 21:20:5 >
  • #rez

• ajajya kullanıcısına yanıt
    Stok yakalayabilenler mutlaka vereceklerdir hocam.Dolar euroya gore daha dusuk biraz daha uygun olacaktir.Stok takibine devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 17 Eylül 2020; 22:31:59 >
  • Amazon almanya da ara ara stok açıp ilgiyi üzerlerinde tutmak isteyecektir sadece biz değil birçok kişi takipte kendilerini mesele açıldığı anı dek getirebilmek. ilk sipariş geçenler gibi uygun şekilde "vergisi az mı çok mu yansıdı çözemedim" siparişi geçmek güzel olur. Yoksa caanım ülkemde bu cihazı iyi kiteleyecekler gibi geliyor.

• Bekliyoruz bakıyoruz maalesef stok yok, umarım açarlar.

• Toplam ne kadar tuttu hocam ? Ek ücret vs geldi mi

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Oyun kolu almıştım

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    Resimde isaretledigim buton ile newsletter a kayit olun mutlaka böylelikle stoğunun acildigini baskalarindan duyup siparis vereyim diyene kadar cok daha kısa zamanda haberiniz olur zamana karsi olan bi yarista bir nebze one gecebilirsiniz.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• Amazon UK`de bir anlık fiyat gözüktü, anında stok yok olarak güncelledi.
  • Kaça geldi bu şekilde şuan hiç bir sitede stok yok
  • Adrosero kullanıcısına yanıt
    +1

Nedir toplam?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.