Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalnız bu yazdığınız sadece gümrük vergisi sanki alınan toplam vergi bu kadar gibi yazmışsınız. Kdv, ötv bunlara eklenince 6k altı hayal gibi.
  • MReyiz M kullanıcısına yanıt
    %50-%20 gümrük, %20 ötv, %18 kdv dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Eylül 2020; 2:28:37 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Olmaz değil ama fazla iyimser gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Milletin senin kadar boş zamanı olmayabilir. Konu çok hareketli olduğundan aradığı sorunun cevabını kontrol ettiği vakit bulamayabilir. Herkes senin gibi haftasonu tatili de yapamabilir. Devamlı aynı sorular varsa şu kadar mesaj yazacağına tek cümleyle aynı sorulara cevap verseydin forumun amacını yerine getirmiş olurdun. Kimse burda bilim adamı olmuyor bilgi ve fikir alışverişi yapıyor..
    Hiç okumadan kafadan sorarsan da, shoutbox oluyor. Girdiğinde son 3-4 sayfaya göz atarsın. Vaktin yoksa oyunla ne işin var derler adama. "Son 3-4 sayfaya baktım ama göremedim" diyene kimse bir şey demez. Forumun amacı öncelikle göz atmaktır. Soru sorup cevap beklemek değildir.
  • Arkadaşlar maddi durum olarak çok iyi değilseniz hemen saldırmayın bence. Belki onlarca sorunu olacak. Ben minimum bir tane revizyon almasını bekleyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim gibi stok kovalayanlar bu saatte buradamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkazweb

benim gibi stok kovalayanlar bu saatte buradamı
    ben ön siparişi verdim kovalayanları izliyorum.
  • 212BerkCan kullanıcısına yanıt
    öyle olsun bakalım 😊

• Varış zamanı: 25 Kasım - 01 Aralık ileriye atılmış sanki benimki biraz daha erkendi
    Yok, hala aynı. İlk günden beri 25 Kasım - 1 Aralık

• quote:

Orijinalden alıntı: xreaLy

Yok, hala aynı. İlk günden beri 25 Kasım - 1 Aralık
    24.27 kasım benimki
    .de ; 25 Kasım - 1 Aralık
    .fr ; 24-27 Kasım

• Ben ekstra Dualsense ön sipariş vermedim ama, Dualsense ön sipariş vermenin avantajı var mı? Yani ön sipariş olayı bitince fiyatı artar mı?
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Boşuna kargo ödememiş olurdun

• quote:

Orijinalden alıntı: mesadunal1

Boşuna kargo ödememiş olurdun
    Bunu düşünemedim işte Keşke onuda ekleseymişim
  • 17'si Amazon Amerika sabah 7 gibi bir kere siparişe açmış. 20 dakika içinde de stoklar tükenmiş. O günden sonra daha açılmadı. Almanya ve Fransa Amazon'dan alanları gördüm ama Amerika'ya hiç denk gelmemiştim. Forumda falan da kimse görmemiş sanırım. Türkiye'ye yolluyorlar mıydı acaba?

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shallow Bay -- 21 Eylül 2020; 9:16:17 >
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Gümrük yüzde 20 ye inerse bu günkü kur ile 5100 TL civarı olabilir. Disksiz model için tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

Gümrük yüzde 20 ye inerse bu günkü kur ile 5100 TL civarı olabilir. Disksiz model için tabi.
    Türkiye satış fiyatı 6500-7000, cdli 7500-8000 tl olacak çok iyimser bir tablo çizmişsiniz. Xbox 499 dolar türkiye fiyatı 7500 tl açıklandı ps5 de 7500 8000 olacaktır.
  • Merak ettiğim için soruyorum, bu ön siparişi atıyorum bir ay sonra stoklar rahatlayınca versek amazon almanyadan şu an ön sipariş vermekle farkı ne olacak? Neden herkes nöbetleşip en erken şekilde vermeye çalışıyor? Heyecandan mı kur durumundan mı yoksa bilmediğim bir şey mi var :)

• guguk kullanıcısına yanıt
    Evet ama açıklanan rakam yüzde 50 gümrük ötvli rakam. O yüzden eğer yüzde 20 ye düşerse fiyatı 6300 civarlarında iner

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.