Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

hayır güncel vergili fiyatlar, o yüzden kaldırdılar zaten 1 ekim'i bekliyorlar.
    bütün teknoloji editörleri 6000 den aşağı beklemeyin diyor ps5 i bir tane bile bulamadım 5000 tl olacak diyen
  • 9000-9500 ler havada ucusuyordu tr de 5000 e cikacaksa niye bu kadar amazonu kovaliyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Ps Türkiye belki zorlayıp 5749 yapabilir ama aşağısı zor, bu fiyata Amazondan kulaklık ve artı ds almaya çalışacağım, inşaallah yakalayabilirim siparişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Herkes çok iyi niyetli çünkü sürpriz olmayacağını bilenler amazon kovalıyor.insallah yazilanlar gibi 5 bine filan çıkar ama ben ihtimal vermiyorum

• İlk partilerden hep korkuyorum. Bütün kronikler bizde denenecek. O açıdan kötü yani :)

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Teknoloji editörleri dediğin kişiler cihazın ülkeye girişini Avrupa raf fiyatı kabul eden, 4 işlemden aciz kişiler genelde. Vergi oranları belli, hesaplamak kolay. Açıklanan XBOX TR fiyatları da benim hesabım ile aynı zaten fiyatlar aşağı yukarı böyle olur.

Digital 399€ - 5999 TL (%50 vergi) // 4999 TL (%20 vergi)
    bluray 499€ - 7499 TL (%50 vergi) // 6299 TL (%20 vergi)

Vergi düşer mi dersen düşmez bence.

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Bizim sipariş cok uyguna geldi.Surekli artan kurlari ve degersizlesen paramiza gore haklisin beklentiyi cok dusuk tutmamak lazim.Umarim isteyen herkes yakalar stoklari.

• Arkadaşlar .de’den alsak gümrük vergisi ödüyor muyuz?

• Hazira okadar alışmışız ki Beyler bir kaç sayfa okuyun en olmadı ilk sayfayı okuyun devamlı aynı sorular.

• masterlux kullanıcısına yanıt
    Milletin senin kadar boş zamanı olmayabilir. Konu çok hareketli olduğundan aradığı sorunun cevabını kontrol ettiği vakit bulamayabilir. Herkes senin gibi haftasonu tatili de yapamabilir. Devamlı aynı sorular varsa şu kadar mesaj yazacağına tek cümleyle aynı sorulara cevap verseydin forumun amacını yerine getirmiş olurdun. Kimse burda bilim adamı olmuyor bilgi ve fikir alışverişi yapıyor..

• WaBoSe kullanıcısına yanıt
    ne 5k sı hocam daha neler sdfdfsd vergi inerse belki ama bilmiyorum bakalım ne zaman belli olcak vergi işi
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    sana kaça geldi türk lirası olarak suan kardeşim ?
  • İsim belirtmedim hircinligina anlam veremedim. Haklisindir belki dünyayı kurtariyorsundur zamanın yoktur. İyi geceler

• Vergi inerse derken ? 1 ekimden sonra yuzde 20 olmayacakmiydi zaten yeni bir aciklamami geldi yoksa baska vergiden mi bahsediyorsunuz ?

• vergi vericekmiyiz sorusunu artık sormasak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Biliyorum bölge kilidi yok ama yine de NTSC PS5 almak içime sinmez benim. O yüzden amazon.de ve fr tercihimdir.
    Noluyor hocam NTSC olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

bütün teknoloji editörleri 6000 den aşağı beklemeyin diyor ps5 i bir tane bile bulamadım 5000 tl olacak diyen

Alıntıları Göster
    Evet, fiyatı 499'dan hesaplayan mallar

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

İlk partilerden hep korkuyorum. Bütün kronikler bizde denenecek. O açıdan kötü yani :)
    Şans işi hocam o biraz da mevcut nesli'de ilk seri almıştım hiç bir sıkıntı yaşamadım.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Evet 1 ekimden sonra %20 olacaktı ama yarının garantisi yok her şey tek adamın elinde padişahımız yeni ferman yayınlar vergi %100 olur
  • iyi yönden bakalım, ilk partiler her zaman japonya'da üretilmiştir. konsolunda made in Japan yazmasını kim istemez ki
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.