Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pfaff100

Arkadaşlar benim sipariş şu duruma geldi ups ile iletişime geçin e tıklayınca kargo firmaları çıkıyor, bir şey yapmamıza gerek var mı?

arkadaşlar normal bu süreç bir şey yok kulaklık aldım dedim fransadan aynı süreçten geçti bekleyin lütfen fransa gümrüğünden geçiyor

• Buarada benim
    Hala provizyon da duruyor normal mi o yoksa artik dusmesi gerekmiyor miydu odemeye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U2ME2

Canınızı sıkmak istemem ama Twitter'da UK siparişlerden dispatch olmayanların büyük bir kısmının iptal olabileceği konuşuluyor.

15 saatlik gecikme gerçekten normal değil bence.

Kaynakcilar gelir simdi kaynak maynak milletin canini skma derler 😂

• Arkadaşlar tekrar söylüyorum DHL ile gelen ürünler daha hızlı işlemleri en geç cuma günü teslim alırlar UPS ile gelenler pazartesi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

UPS hala yetki belgesi istiyor değil mi hocam? i-parcel istemiyordu. Amazona kayıt olduğumuz maile yollayacaklar herhalde.

Alıntıları Göster

İstiyor hocam önce telefonla arayacaklar sabah tc kimlik no soracaklar sonra sms gelecek yetki belgesini doldurup göndereceksiniz gümrük işlemide 1-2 gün sürüyor

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Normal merak etme düşer benim provizyon 4gun sonra filan düştü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Aynen italyadan x,. uk den s aldim kuzene, uk siparisinde bu durum olmustu

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

hocam dhl 25 kasım'a vermis teslim tarihini onlarda aynı mantıkla ilerliyor gibi, 1-2 saat önce ingiliz gümrüğünden geçti kargo

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Kaynakcilar gelir simdi kaynak maynak milletin canini skma derler 😂

Alıntıları Göster

Valla hocam demin Twitter'da bu sipariş mevzusunu aktaran sayfalardan okudum. Canım zaten sıkkın kaynak isteyen de gitsin kendi bulsun.

• DHL türkiye'de cumartesi dağıtım yapıyor mu?

• Bu shipped edilenlerin paralari karta yansidimi ? Yoksa hala provizyonda mi bir cvplarsaniz sevinirim

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: WaBoSe

Normal merak etme düşer benim provizyon 4gun sonra filan düştü

Tamam yoksa hani bankayi arayip onaylatmam fln gerekmiyor dimi ) iyice paranoyak olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: meXel_

hocam dhl 25 kasım'a vermis teslim tarihini onlarda aynı mantıkla ilerliyor gibi, 1-2 saat önce ingiliz gümrüğünden geçti kargo

DHL çok daha hızlı xbox alan arkadaşlarda takip ettim gümrükten aynı gün çıkıp akşam teslim alanlar oldu UPS de 1 gün gümrükte kesin duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: virusneo

Aynen italyadan x,. uk den s aldim kuzene, uk siparisinde bu durum olmustu

Tamamdir hocam sagol. Dedigim gibi cumartesi ya da pazartesiye kalacak herhalde. İzmir'deyim.

@LuqueTr tesekkurler hocam

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 17 Eylül ilk sipariş verenlerdenim, Amazon.de, hala Gönderim için Hazırlanıyor... Alfabetik sırayla mı işlem yapıyorlar napıyorlar, algoritması nedir kim bilir. 17 Eylül'den sonra Amazon.de'den sipariş verip ürünü kargolanan veya gönderiliyor ibaresi alan var mı?

• TaKo kullanıcısına yanıt

bizim ürün Ordered 25 September da kalmış millet gümrükte hareketlenme yok diyor sizin gene iyi gümrükte hareketlenme yok bizim daha oralara bile gelmedi   

• TaKo kullanıcısına yanıt

benim dün gece senden sonra işleme aldılar hocam, öğlen 12'de kargo randevusu alındı yazıyordu 17 gibi de kargolandı. ilk parayı senden çektiler heralde kargolanmaması ilginç olmuş

• Nihayet bende kervana katıldım bakalım, Cuma ya ulaşır umarım :)

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.